» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Shko poshtė

Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Albanian_Girl prej Fri 27 Feb 2015, 12:58

Njerėzit qė e shfrytėzojnė rrjetin social Facebook, vetėm pėr tė shikuar nėpėr llogari tė huaja, bėhen ziliqar, tė mjerė dhe nuk janė tė lumtur.

Kėshtu kanė deklaruar hulumtuesit e Universitetit tė Michigan.

“Facebook ndikon nė mėnyrėn se si ndihemi” ka thėnė profesori Ethan Kross, qė ėshtė nė krye tė kėtij hulumtimi.
Njerėzit qė vazhdimisht shikojnė nėpėr postime tė huaja nė mėnyrė “pasive” - ditė pas dite, fillojnė tė kenė rėnie dhe tė ndihen si tė lėnė pas dore.

Tė tjerėt qė postojnė nė Facebook dhe komunikojnė me njerėz, nuk tregojnė tė njėjtėn rėnie tė moralit apo disponimit, zbulon mė tutje hulumtimi.

Pėr tė ardhur nė kėtė pėrfundim, janė pyetur 80 shfrytėzues tė Facebook, tė cilėt janė pyetur pėr disponimin qė kanė, para dhe pasi tė keni postuar diēka, apo tė tjerėt qė vetėm kanė shikuar nė llogari tė tė tjerėve./Indeksonline/
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12002
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga veronika prej Fri 27 Feb 2015, 20:35

Albanian_Girl shkruajti:Njerėzit qė e shfrytėzojnė rrjetin social Facebook, vetėm pėr tė shikuar nėpėr llogari tė huaja, bėhen ziliqar, tė mjerė dhe nuk janė tė lumtur.
*********
Jan disa jo vetem ne facebook por edhe neper forume  Cool
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 11002
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 28 Feb 2015, 14:58

veronika shkruajti:
Albanian_Girl shkruajti:Njerėzit qė e shfrytėzojnė rrjetin social Facebook, vetėm pėr tė shikuar nėpėr llogari tė huaja, bėhen ziliqar, tė mjerė dhe nuk janė tė lumtur.
*********
Jan disa jo vetem ne facebook por edhe neper forume  Cool
pleas cig cig cig cig  pa koment kolege  vetem se ju me keto ngjyrat e kuqe po me bini ne sy si me shume aktive  fest jocolor
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12002
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Teuta_Pr prej Sun 01 Mar 2015, 11:22

Po eshte normale qe i kan kto gjona rrjetet sociale dhe forumet dhe nuk duhet te mirren shume personale
avatar
Teuta_Pr
VIP

Postime : 54
Kyējet nė forum : 11847
Regjistruar mė : 22/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ata qė vetėm shikojnė nė Facebook e nuk postojnė asgjė, bėhen tė trishtuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi