» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėta indianė hanė mish njeriu, pijnė nga kafkat dhe jetojnė nė mesin e tė vdekurve

Shko poshtė

Kėta indianė hanė mish njeriu, pijnė nga kafkat dhe jetojnė nė mesin e tė vdekurve

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Mar 2015, 12:39

Nga kėta kanibal ka frikė e tėrė India. Kėta janė murgjit e braktisur Aghor nga Varanasi, tė cilėt hanė mish njeriu dhe jetojnė nė mesin e varrezave nė kėrkim tė lartėsimit shpirtėror.
Kėto fotografi tė mahnitshme tregojnė priftėrinjtė dhe njerėzit me fytyra tė lyera me rruaza me ngjyra tė varura nga qafat e tyre, ndėrsa kėto fotografi janė bėrė nga fotografi italian Cristiano Ostineli, transmeton TetovaSot.
Fotografi italian ka jetuar njė kohė me kėtė fis tė tmerrshėm pėr tė mėsuar mė shumė pėr jetėn e tyre.
Anėtarėt misterioz tė kėtij fisi hanė mishin e njeriut si pjesė e ritualeve tė tyre, dhe gjithashtu pini nga kafkat e njeriut, thyejnė kokat e kafshėve tė gjalla me dhėmbė dhe meditojnė mbi tė vdekurit nė kėrkim tė lartėsimit shpirtėror.
Kujdes kush udheton ne Indi Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėta indianė hanė mish njeriu, pijnė nga kafkat dhe jetojnė nė mesin e tė vdekurve

Mesazh nga albi prej Tue 03 Mar 2015, 15:41

Me te keq se kafshat e egra     runa  Zote nga  keta egersira
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 13011
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi