» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pazari i nuseve nė Bullgari! Kėtu mund tė bleni edhe nuse

Shko poshtė

Pazari i nuseve nė Bullgari! Kėtu mund tė bleni edhe nuse

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Mar 2015, 12:41

Besoni atė apo jo, nė Bullgari ekziston njė treg i nuseve. Ajo mbahet katėr herė nė vit, dhe pastaj tė rinjtė romė mblidhen nė ashtuquajturėn “Panairi pėr rinjtė”, qė mbahet nė ambient tė hapur nė Stara Zagora nė Bullgari.
Ky zakon ėshtė mbajtur pėr dekada tė tėra, dhe kjo ėshtė njė mundėsi e familjes sė djalit pėr tė gjetur njė nuse tė pėrsosur, dhe familja e vajzės duke u pėrpjekur pėr tė nxjerrė nga martesa ndonjė pėrfitim.
Nė “tregun” e tė rinjve marrin pjesė familje nga Stara Zagora, ku jetojnė 18.000 romė.
Kėrcejnė nė muzikėn tradicionale rome, por pėrveē argėtimit, qėllimi kryesore ėshtė pėr tė gjetur njė njeri premtues, familja e tė cilit mund tė paguajė pajėn e vajzės nga disa mijėra euro.
Ndonjėherė vajza e re mė e lirė ishte rreth 2.500 euro, ndėrsa sot ēmimi ėshtė shumė mė e ulėt pėr shkak tė gjendjes sė dobėt financiare dhe papunėsisė nė Bullgari.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19553
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pazari i nuseve nė Bullgari! Kėtu mund tė bleni edhe nuse

Mesazh nga epanjohura prej Tue 03 Mar 2015, 15:30

Naki shkruajti:
Besoni atė apo jo, nė Bullgari ekziston njė treg i nuseve. Ajo mbahet katėr herė nė vit, dhe pastaj tė rinjtė romė mblidhen nė ashtuquajturėn “Panairi pėr rinjtė”, qė mbahet nė ambient tė hapur nė Stara Zagora nė Bullgari.
Ky zakon ėshtė mbajtur pėr dekada tė tėra, dhe kjo ėshtė njė mundėsi e familjes sė djalit pėr tė gjetur njė nuse tė pėrsosur, dhe familja e vajzės duke u pėrpjekur pėr tė nxjerrė nga martesa ndonjė pėrfitim.
 
Nė “tregun” e tė rinjve marrin pjesė familje nga Stara Zagora, ku jetojnė 18.000 romė.
Kėrcejnė nė muzikėn tradicionale rome, por pėrveē argėtimit, qėllimi kryesore ėshtė pėr tė gjetur njė njeri premtues, familja e tė cilit mund tė paguajė pajėn e vajzės nga disa mijėra euro.
Ndonjėherė vajza e re mė e lirė ishte rreth 2.500 euro, ndėrsa sot ēmimi ėshtė shumė mė e ulėt pėr shkak tė gjendjes sė dobėt financiare dhe papunėsisė nė Bullgari.
O Naki mos ju trego njerzve s'e e lene Hungarin e ikun andej kah Bullgaria Very Happy

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6095
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pazari i nuseve nė Bullgari! Kėtu mund tė bleni edhe nuse

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 03 Mar 2015, 18:46

Po keta rome cenkan cfar pret mire nga ta aman  Very Happy
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 12287
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pazari i nuseve nė Bullgari! Kėtu mund tė bleni edhe nuse

Mesazh nga Ylli-1 prej Thu 05 Mar 2015, 08:45

2,500 Euro per nje rome? Valle perse keta pleqet nga Maqedonia dhe Serbia nuk shkojne atje te blejne nuse, por i kembejne 5 mushka per nje vajze 18 vj. nga Shqiperia?
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11309
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pazari i nuseve nė Bullgari! Kėtu mund tė bleni edhe nuse

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi