» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mė vini disa linqe ne Facebook pa dijen time si me i larguar !?

Shko poshtė

Mė vini disa linqe ne Facebook pa dijen time si me i larguar !?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 03 Mar 2015, 19:04

Pershendetje a din kush se si mund ti bllokoj disa linqe qe po me vine ne profilin tim ne Facebook pa dijen dhe deshiren time. Cka eshte ma e keqe shume prej tyre jan linqe me permbajtje pornografike.
Ju lutem mos te talleni me pergjigje nese nuk e dini pergjigjen.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11927
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mė vini disa linqe ne Facebook pa dijen time si me i larguar !?

Mesazh nga Naki prej Tue 03 Mar 2015, 20:09

Albanian_Girl shkruajti:Pershendetje a din kush se si mund ti bllokoj disa linqe qe po me vine ne profilin tim ne Facebook pa dijen dhe deshiren time. Cka eshte ma e keqe shume prej tyre jan linqe me permbajtje pornografike.
Ju lutem mos te talleni me pergjigje nese nuk e dini pergjigjen.
Albanian_Girl,
Ketu jane viruse. Per ti larguar dhe per te mos pranuar keto gjera vepro keshtu:
Pasi ta hapesh llogarin tende ne facebook shko tek Privacy Settings
Pastak shko dhe Kliko ne Apps dhe Websites
Dhe ne fund Kliko Turn off All Apps
nese e ben kete jam i sigurt se nuk do te kesh me te tilla probleme dhe linqe.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi