» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Thu 20 Sep 2007, 10:28

jocolor nuk e di qar kisha bo!

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga deti prej Thu 20 Sep 2007, 10:45

Nese do kisha nje fatkeqesi te tille ne jete... jo, jo, nuk dua te mendoj aso gjerash. Edhe ti Majlo, nuk gjen ndonje teme me te hareshme?

Ata qe dashurojne vertete nuk mendojne gjera te tilla. Fundi i fundit, dashuria e vertete eshte e perjetshme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Silvi prej Thu 20 Sep 2007, 11:01

no comment,me falni...
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Thu 20 Sep 2007, 11:23

Deti besoj se ata qe dashurojne ne te vertet nga frika dhe dashuria qe ndjejne ka shume raste qe qofte edhe ne sekonda te caktuara e mendojne edhe te keqen pamvarsisht qe shumica ngaqe jan ne dijeni se nuk mund ta mundin ose evitojne vdekjen preferojne te mos e mendojne.Dhe se sa ja dalin me sukses eshte pikpyetje!!
Edhe une mbeshtes opsionin qe e tha Majlo pasi eshte faktori moment,gjendja psikike dhe grada ose shkalla e lidhjes me partnerin/en te cilat ndikojne...

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 20 Sep 2007, 12:59

ēka kisha bere nese me vdes e dashura?
Krejt forumit ju kisha dhene nga nje pizza Mad Mad edhe bismilah OJ RAZE eja prap se ska me ty Mad Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Thu 20 Sep 2007, 13:36

pershendtje
Deti dhe Silvi, nuk e di a e kuptoni temen apo jo.Se pari ti deti nga e nxore ate konkluzion se ai qe mendon kete nuk dashuron!po me habit!
Dhe ti Silvi do te thot se pajtohesh te te vdes i dashuri dhe nuk komenton fare e pranon ate me gjith deshir!apo gabim te kam kuptuar!

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga deti prej Thu 20 Sep 2007, 14:56

OK Majlo,
Nese me vdes e dashura (larg qofte) do beja si bejne mbase edhe shume te tjere qe kane pasur nje fatkeqesi te tille. Do mundohesha ti perballoj ato momente te veshtira nje kohe (nuk mund te paragjykoj sa gjate) dhe pastaj pasi qe te kem marre pak veten do provoja te gjej nje dashuri te re. Pra, do isha ne kerkim te nje tjetre, edhepse duke e ditur se dashuria e pare nuk do zevendesohet kurre. Eshte ligj i natyres: jeta vazhdon tutje por kujtimet e dashurise se vertete mbesin te perjetshme.
Nese e deshe nje pergjigje nder me te thjeshtat, kjo ishte Majlo dhe nuk do shume mend te kuptohet.
E sa per konkluzionin: nuk nxora asnje konkluzion, thjeshte e thashe ate qe mendoj dhe qendroj ne kete, sepse kam te drejte te mendoj keshtu, apo jo?
Me nderime
Deti
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Silvi prej Thu 20 Sep 2007, 16:06

Majlo,
Me vjen mire qe shtron pyetjen nese me ke kuptuar apo jo sepse pergjigjigja eshte aspak,aspak majlo nuk ke kuptuar dhe biles me vjen keq per komentin qe ke shprehur zotrote,megjithate secili kur shprehet tregon me se miri dhe veten e tij nga pak....
Per sa i perket temes i dashur majlo,pergjgjja ime eshte po e njejte,sepse nuk dua te flas per dicka qe as nuk dua t'a coj ndermend...aq me teper kur eshte fjala per babain e femijeve te mij dhe per njeriun qe kam ndare, dhe mendoj te kaloj jeten...
Mendoj se je ti ai qe nuk arrin te kuptosh pyetjen qe ke shtruar,e jo me te arrish te kuptosh pergjigjet...te cilat mund te mos kene fjale,por qqe thone shume...
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga GISHTEZA prej Thu 20 Sep 2007, 19:09

kollaj kap tjetrin pas ca kohesh jeta vazhdon e dhimbja harrohet

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Fri 21 Sep 2007, 10:09

pershendetje Silvi
Po un nuk e paskam dit se ketu paske edhe nena me femij!!!!!!!!
Po silvi shum mir e paske then, se qdokush e tregon veten e vet , dhe ti mjaft e paske tregu veten ketu!!!!!!
Vetem vazhdo kujdesu per femijet e tu, dhe per burin tend!

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Fri 21 Sep 2007, 10:11

pershendetje Gishteza
Po shum pergjigje adekuate paske dhen.Se dhibja tre dit zgjat e pastaj jeta vazhdon..

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Silvi prej Fri 21 Sep 2007, 11:25


majlo shkruajti:pershendetje Silvi
Po un nuk e paskam dit se ketu paske edhe nena me femij!!!!!!!!
Po silvi shum mir e paske then, se qdokush e tregon veten e vet , dhe ti
mjaft e paske tregu veten ketu!!!!!!
Vetem vazhdo kujdesu per femijet e tu, dhe per burin tend!


Majlo,mor bir shume po te shikoj te cuditur,njesoj sikur te kesh pare nje nudist ne plazh publik...

Po ,Majlo drejt e ke besoj se e kam treguar veten,por disa si puna jote arrijne te shohin te paqenat duke mos pare kurre dot ate qe kan perballe...

Sa "fatlume" ndihem ne kte moment,qe kemi njerez si ti ne gjirin tone,dhe qe kujdesen te na kujtojne familjen...pa njerez si ti zor se familjet tona do dinin c'eshte kujdesi....
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga T_3nt prej Fri 21 Sep 2007, 11:32

silvi shkruajti:Majlo,
Me vjen mire qe shtron pyetjen nese me ke kuptuar apo jo sepse pergjigjigja eshte aspak,aspak majlo nuk ke kuptuar dhe biles me vjen keq per komentin qe ke shprehur zotrote,megjithate secili kur shprehet tregon me se miri dhe veten e tij nga pak....
Per sa i perket temes i dashur majlo,pergjgjja ime eshte po e njejte,sepse nuk dua te flas per dicka qe as nuk dua t'a coj ndermend...aq me teper kur eshte fjala per babain e femijeve te mij dhe per njeriun qe kam ndare, dhe mendoj te kaloj jeten...
Mendoj se je ti ai qe nuk arrin te kuptosh pyetjen qe ke shtruar,e jo me te arrish te kuptosh pergjigjet...te cilat mund te mos kene fjale,por qqe thone shume...flower te lumt pergjigje e sakt ,, puc
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 Sep 2007, 20:27

Nese me kish vdek i dashuri?
do thoja:
kete qe bere sivjet ta kishe bere qe vjet.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Sun 23 Sep 2007, 13:23

Arla:Goce po pse mi je kaq e pa shpirte.. nese do i thoje diēka te tille ish te dashurit pse mi lodhesh me prit 1 vit e pas te presish te vdesi,fundja kur vdes e quan njeri dhe ndjen edhe veten fajtore.
Valla jam e mendimit sa te presish 1 vit qe te vdes e tja thuash kete fjale me mire ndaje qe vjettttt.............hahahahahahhah

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sihana prej Sun 23 Sep 2007, 18:33

As qe dua ta mendoj nje gje te tille Zoti mos ma dhente kurre ate moment. geek geek geek geek geek per ty majlo qe ke hapur kete teme te trishtuar Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12092
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga T_3nt prej Mon 24 Sep 2007, 12:11

sihana shkruajti:As qe dua ta mendoj nje gje te tille Zoti mos ma dhente kurre ate moment. geek geek geek geek geek per ty majlo qe ke hapur kete teme te trishtuar Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


myte pisin Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral he me majlo se edhe nese vdes ne gjehnet ishalla shkon,,e gjojm tjetrin Neutral Neutral Neutral Neutral ca teme hata fare mer zot
avatar
T_3nt

Shteti : Therand - Kosovė
Postime : 110
Kyējet nė forum : 12081
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 24 Sep 2007, 12:18

sihana shkruajti:As qe dua ta mendoj nje gje te tille Zoti mos ma dhente kurre ate moment. geek geek geek geek geek per ty majlo qe ke hapur kete teme te trishtuar Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
sihana as un nuk e deshiroj nje gje te tille per ty

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sajmir_pasha prej Mon 24 Sep 2007, 19:40

Eshte thjesht nje teme pse e merrni personalisht.
avatar
Sajmir_pasha

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 36
Kyējet nė forum : 12088
Regjistruar mė : 11/06/2007

http://www.riniashow.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 24 Sep 2007, 22:19

llogjke miri po kjo e merr super seriozisht

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Tue 25 Sep 2007, 12:11

Pershendetje sajimir pasha
Te pershendes per repliken tende ndaj disave qe u mungon logjika e shendosh , dhe nje gje te till e marin si personale e nuk arin te kuptojne pse jane ketu!
Po me habisin me keto replikat e tyre dhe paraqiten ne ate form sikur un jam chelati dhe kam ardh te ju mar jeten te dashurve te tyre!!
Qudi vertet po quditem, more njerez a nuk jeni ne gjendje te logjikoni, pos Sajimirit, Bovarit dhe gishtezes.

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Dec 2007, 09:52

majlo shkruajti:Pershendetje sajimir pasha
Te pershendes per repliken tende ndaj disave qe u mungon logjika e shendosh , dhe nje gje te till e marin si personale e nuk arin te kuptojne pse jane ketu!
Po me habisin me keto replikat e tyre dhe paraqiten ne ate form sikur un jam chelati dhe kam ardh te ju mar jeten te dashurve te tyre!!
Qudi vertet po quditem, more njerez a nuk jeni ne gjendje te logjikoni, pos Sajimirit, Bovarit dhe gishtezes.
Kjo eshte vertet disave ju mungon logjika e shendoshe pra atyre qe nuk dine te logjikojne ( mungesa e logjikes) hahahahaahahaa....shume arrogante por e qelluar.
Nuk dua te komentoj me shume por cfar te bejme ne tjeret jemi rangu i filloristave dhe nuk arrim te kuptojme gjerat apo realiteti jone i thjeshte na fut ne mesin e atyre qe nuk dime te logjikojme (mungesa e logjikes).
Nje fjale popullore kendej nga malesia e gollakut thote: " mashkullin/femren e pamartuar genjeje dhe shaje por gruan/burrin tend mbaje"
Quditem me bovarin si u pranua ne grupin e te kuptueshmeve ( logjike e shendoshe).... kur u martove ti bovari?Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Wed 26 Dec 2007, 10:58

Naki mos u bej xheloz qe nuk je ne ate grup hahahahahahhah
Pastaj Naki ki parasysh nje diēka,logjika nuk te vije dhurate me unaze apo kur njerezit te shohin dhe thone qe eshte e/i martuar.Thjesht nje menyre e te menduari e cila eshte shenderuar ne germa qe formojn fjali dhe marrin nje kuptim. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12018
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga sevi prej Wed 26 Dec 2007, 14:19

Naki ke te drejte se ketu po ceken vetem tre persona kurse juve te tjerve ju "mungon logjika e shendoshe"!!!! Ky eshte vertet nenqmim dhe eshte shume keq nje sjellje e tille edhe pse nuk e njof ate person por sipas disa shkrimeve te tije shof se eshte nje njeri intelektual megjithate ai duhet te rrespektoj mendimet e secilit cfardo qofshin ato. Te gjithe duhet te rrespektojme mendimin e postuesit se ai e shef nga vetja e tije dhe nese ai e ben siq tha miku "i mungon logjika e shendoshe" mos e bej ti dhe kjart.
Po kthehem ne temen. Une skam te dashur akoma por e kam nje simpati te cilin kam filluar ta dua dhe nese ai vdes se di se si do ndihem por thjesht jeta do vazhdonte dhe nje dite ndoshta do mbesin kujtimet kaq hiq me shume.
avatar
sevi

Postime : 53
Kyējet nė forum : 11523
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Tetovarja prej Wed 26 Dec 2007, 14:30

majlo shkruajti:pershendetje Silvi
Po un nuk e paskam dit se ketu paske edhe nena me femij!!!!!!!!
Po silvi shum mir e paske then, se qdokush e tregon veten e vet , dhe ti mjaft e paske tregu veten ketu!!!!!!
Vetem vazhdo kujdesu per femijet e tu, dhe per burin tend!
Pse cuditesh majlo kur ketu ka edhe baba me femije e ai pikrisht je ti mo miku i dashur. Desha te ike pak nga identiteti im por kjo teme me bere te mos fshihem. Une jam ajo Loresa te cilen kishe deshire ta takoje por kurr sdo e kesh kete mundesi me vjen keq se te njoha per nje njeri vertet te mire dhe besnik.

Admin dhe moderator ju kerkoj falje per dalje nga tema por me plasi dhe nuk munda mos te replikoj se nuk jam e mesuar te hudhi gurin e te fshehi doren dhe kurr ne jete se bej dot.
Sa i perket temes une personalisht them si tha sajmiri mos i merrni personalisht shume temat dhe kjo eshte thenje qe duhet thene jo njerez me logjike jo te shendoshe. Po ku eshte logjika juaj o zoti majlo? Cili nga anetaret e forumit e dine se ti je nje baba dhe nje person me nje jete te lumtur bashkshortore kurse kendej premton dashuri......!!!!!!!????????
Kerkoj falje por me erdhi ke hunda me nuk durova dot.
avatar
Tetovarja

Postime : 4
Kyējet nė forum : 11496
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga jam_buli prej Wed 26 Dec 2007, 16:18

s'kam qka baj pos ato zoti ne xhehnet e taksirati une tan jeten vejan me mbetė Sad
avatar
jam_buli

Shteti : afer atdheut dhe ne sherbim te tij
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11496
Regjistruar mė : 25/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga ejona prej Wed 26 Dec 2007, 16:21

Cdo cudi zgjat vetem tri dite. Keto tri dite do e qaja pastaj jeta vazhdon
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11802
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga hona prej Wed 26 Dec 2007, 22:57

Njehre zoti mos e baft k`tahen,po qe me vdes kuptohet qe do vuaj shum dhe kurr me nuk do martohesha.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11547
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 12:46

nese dashuria vdes edhe une mendoi te mos ekzistoi me kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Zogi prej Thu 27 Dec 2007, 14:13

Mad
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11724
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Dec 2007, 14:17

Gurbetqare une jam shume smut moter po vdes une Sad Sad Sad a ki naj amanet moter Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 15:25

ishalla kurr nuk semuresh vlla i dashur se tani me ben te qaj Sad Sad Sad Sad Sad amanetin ta le kur dua unete vdes e jo ti vlla kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 17:04

nese vdes gjen tjetrin menjihere .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 17:34

hahaha jo sikur dashurin qe e ke nuk e gjen me kurr moter e nderuar


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 22:21

ende pa e leshue ne vorre dhe tjetrin menjihere .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 27 Dec 2007, 22:28

sikur te ishte kjo me larte e dashura ime veq ne petulla dhe me mjalte e kisha ushqye dhe pa nderprere i kisha dhuru kis kis kis kis

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 22:46

ok vlla veq ne petulla mbaje kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 22:48

hahaha Naki oh sa shum kam qeshur ,mir bre naki do te beje ndoshta do te veja pak kilogram .por nese me vdes une gjej tjetrin besa nuk rrij kot .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11943
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Fri 28 Dec 2007, 11:22

pershendetje per Tetovaren
Po a te gjith fermrat jeni keshtu qe ju besoni fjaleve? hahahahahahahahahahahahahah
E kjo bash eshte Loresa ime e nderuar qe nuk te funksionon logjika!!!!Di me teper po nuk e zgjas besoj se do me kuptojne......

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Loresa prej Fri 28 Dec 2007, 11:50

majlo shkruajti:pershendetje per Tetovaren
Po a te gjith fermrat jeni keshtu qe ju besoni fjaleve? hahahahahahahahahahahahahah
E kjo bash eshte Loresa ime e nderuar qe nuk te funksionon logjika!!!!Di me teper po nuk e zgjas besoj se do me kuptojne......
Hahahahahaahaha o majlo be pse se bojsh ama de pres ta shkrujsh propisno po zakon.Ni vaket thojshit cit dokaz a po dosh dokaz 8) ? Ene hajt kallxom diktohesh se leshi madh ije hehehehehehee a dish ti lidhish llafet xhi dush ti thujsh me llafet xhi i ke thon ene me ato xhi i mendojsh o shiqir xhi ka njerez si tej kur sem flihet xhi zaebatem njersa te mzone xhumi. hahahah nuk di xhi tet thom ta taj ne mi funksionira logjika 8) 8) 8) Kot nuk thom se ije prosfetni intelektual...smarish vesht pi llafit Loreses ska logjiken heheheheeheheheeee. hajt taj se shti vi anej te bej nje poziv na sms fest Po saber be vl..kadale de bohen kit punet...
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12110
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi