» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Shko poshtė

Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Naki prej Sun 08 Mar 2015, 23:14

Melanie Nash, 53-vjeēarja, nga New Hampshire, prej vitesh ishte vėnė nė kėrkim tė babait tė saj. Ajo jo vetėm qė nuk arrit tė merrte pasurinė e tė atit, por pėrfundoi nė burg nėn akuzėn e abuzimit tė kadavrės dhe ndėrhyrjes nė varreza.
Gruaja besonte se i ati i ndarė nga jeta nė vitin 2004, e kishte marrė pasurinė me vete nė varr. Nė bazė tė kėtyre dyshimeve, ajo zhvarros tė atin.
Nė arkivol gjen vetėm vodkė dhe cigare. Gruaja u arrestua nė pritje tė procesit gjyqėsor.
“ Unė e bėra kėtė pėr arsye tė drejta dhe e di se babai im do tė ishte dakord. E gjithė ajo qė bėmė ishte zhvarrosja e tim eti pėr tė kėrkuar dokumentet”, sqaron 53-vjeēarja. 

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Dardania prej Sun 08 Mar 2015, 23:30

Melanie Nash, 53-vjeēarja, nga New Hampshire, prej vitesh ishte vėnė nė kėrkim tė babait tė saj. Ajo jo vetėm qė nuk arrit tė merrte pasurinė e tė atit, por pėrfundoi nė burg nėn akuzėn e abuzimit tė kadavrės dhe ndėrhyrjes nė varreza.
Gruaja besonte se i ati i ndarė nga jeta
Kryesorja edhe ne at Dynja nuk ka mbetur i etur....
Kjo esht Arsyeja se sa i ka interesuar per Babain me heret. Ndoshta edhe ne Vorrim nuk ka qen. Ka shum Raste te tilla se ndoshta mbas nje Muaji ndegjojn se i ka Vdekur Nena apo Babai ku esht pyetja tek Pasuria menjeher vrapojn.... Po esht tjetra arsye se kam punuar veht. Shum pleq se jan neper Shtepi te Pleqeve e bejn Atest-in para se te Vdesin ose ja lejn Qytetit parat ose Kishave....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12216
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Ylli-1 prej Mon 09 Mar 2015, 08:17

Babain te gjalle nuk e ka njohur, por pasurine e tije e lakmon...fatkeqesisht kjo po fillon te ndodhe  edhe nder shqiptaret...shikoni vrasjet per prona ne Shqiperi e Kosove....fatkeqesi.
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11750
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga marino prej Mon 09 Mar 2015, 15:43

kjo gje mund te ndodhe njehere ne 100 milion njerez
marino
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 4562
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Mar 2015, 15:57

marino shkruajti:kjo gje mund te ndodhe njehere ne 100 milion njerez
E sakte gjera qe ndodhin shume rralle

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19994
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Zhvarros babanė pėr tė kėrkuar trashėgiminė, ja ēfarė gjen nė arkivol

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi