» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Shko poshtė

Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Wed 11 Mar 2015, 09:57

Sipas mendimit tem secili ka vendin e vete dhe nuk jane rivale te njeri-tjetrit.
Si mendoni ju jepni komentin tuaj ?
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11840
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga marino prej Wed 11 Mar 2015, 12:25

ne nje familje unike te gjithe duhen njesoj
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3674
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga veronika prej Wed 11 Mar 2015, 19:02

marino shkruajti:ne nje familje unike te gjithe duhen njesoj
Nuk kam koment shume e vertete cig
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10840
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Mar 2015, 19:03

Albanian_girl mire e ka thene secili ka vendin e vete dhe nuk jane rivale te njeri-tjetrit.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 11 Mar 2015, 21:40

Nuk duhen njesoj femijet jane me te veqant sesa bashkeshortet.
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 8247
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga epanjohura prej Thu 12 Mar 2015, 08:16

AC_Milano shkruajti:Nuk duhen njesoj femijet jane me te veqant sesa bashkeshortet.
Hmmm...Po ata femij kush i solli ne jete?
Mendimi im:
Dashuria eshte e njejt,por menyrat jane te ndryshme.....

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5648
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kush duhet me shume, burii /gruaja apo femija ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi