» Cila ėshtė miqėsia sot?
15+6 = 17 e humb gruan !? Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
15+6 = 17 e humb gruan !? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
15+6 = 17 e humb gruan !? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
15+6 = 17 e humb gruan !? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
15+6 = 17 e humb gruan !? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
15+6 = 17 e humb gruan !? Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
15+6 = 17 e humb gruan !? 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Geri (7161)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
lolita (6766)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Annika (6751)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Voglushja (4385)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Interesant (4173)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Arjana (3724)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
albi (3377)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 
Adisa (3282)
15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_lcap15+6 = 17 e humb gruan !? Voting_bar15+6 = 17 e humb gruan !? Vote_rcap 


15+6 = 17 e humb gruan !?

Shko poshtė

15+6 = 17 e humb gruan !? Empty 15+6 = 17 e humb gruan !?

Mesazh nga Naki prej Fri 13 Mar 2015, 17:29

Raportet nga India thonė se njė nuse ėshtė larguar nga ceremonia e martesės pasi dhėndri nuk ka arritur tė zgjidhė njė problem tė thjeshtė matematikor.
Ngjarja ka ndodhur nė fshatin Rasolabad tė shtetit Utar Pradesh.
Nusja me emrin Lovely ka pyetur dhėndrin se sa bėjnė 15 plus 6.
Kur dhėndri Ram Baran ėshtė pėrgjigjur 17, nė vend se 21, nusja ka anuluar martesėn.
Babai i saj, Mohar Singh, ka thėnė se “familja e dhėndrit nuk ka treguar pėr arsimin e tij tė dobėt”.
Mėsohet se familjet kanė kthyer tė gjitha dhuratat qė kanė shkėmbyer para martesės.
Shumė martesa nė Indi aranzhohen nga familjet dhe ēiftet rrallė takojnė njėri-tjetrin para dasmės.(Rel)

firma.................................................................................................................................................................................
15+6 = 17 e humb gruan !? Image11015+6 = 17 e humb gruan !? Bb_net1015+6 = 17 e humb gruan !? Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

15+6 = 17 e humb gruan !? Empty Re: 15+6 = 17 e humb gruan !?

Mesazh nga epanjohura prej Fri 13 Mar 2015, 17:34

Cka eshte mire me ju jap nje detyre paaak me te veshtir disa ,,magjistrave''tan, kishin mbet pa u martua gadi gjysma.... ....
I shkreti ndoshta nga hutimi nuk ka dite pergjigjen se tek ne edhe te pa shkollet e dijn matematiken mire Very Happy
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

15+6 = 17 e humb gruan !? Empty Re: 15+6 = 17 e humb gruan !?

Mesazh nga AC_Milano prej Fri 13 Mar 2015, 17:54

Hahahaha nuk i paska ba edhe pyetje qaq te leht jo  Very Happy
AC_Milano
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 9336
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

15+6 = 17 e humb gruan !? Empty Re: 15+6 = 17 e humb gruan !?

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 00:53

Perpara gjyshrit tone skan pas asnje dite shkoll por keto gjona i kan ditur me mire se disa sot. Ka shume tregime te ngjajshme edhe tek ne ne disa zona rurale e fshatra malore por ket 15+6 se kam degju se ka ndodhe te ne  Smile
labinoti
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 11889
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

15+6 = 17 e humb gruan !? Empty Re: 15+6 = 17 e humb gruan !?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi