» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:39

Jam rehat skam te dashur le te vdesin 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 08:40

apapa sa pa shpirt o ky lart gjynof ska te dashur 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:44

morena shkruajti:apapa sa pa shpirt o ky lart gjynof ska te dashur 8)
8) 8) 8) 8) 8) do e gjej mi do e gjej sa e pa shpirti ti me te paren me refuzove eeeeeee Sad Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 08:46

Naki shkruajti:
morena shkruajti:apapa sa pa shpirt o ky lart gjynof ska te dashur 8)
8) 8) 8) 8) 8) do e gjej mi do e gjej sa e pa shpirti ti me te paren me refuzove eeeeeee Sad Sad Sad
Razz

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 08:48

Do e fusesh mi ate gjuhen brenda se vertet ta kafshova Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 08:49

hahahahahahahahhaahahahah mire mire kis kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Wed 09 Apr 2008, 09:09

nuk mundem parmendoj qe te me veds idashuri im
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 09:30

gresa shkruajti:nuk mundem parmendoj qe te me veds idashuri im
Jo motra jo do i them vdekjes ike ti se skam kohe se me pret njona 8) 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Wed 09 Apr 2008, 09:34

Mad o naki me ka ashtu mena ngu deka na nuk vdekum kurr heheh
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 12:02

Mad gresa mos vdis se po vdiqe une te erdha prapa se njona po me refuzon fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Wed 09 Apr 2008, 12:06

KUSHT ESHT AJA NAKI
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 12:07

8) 8) 8) ajo eshte xemla nuk te tregoj Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 12:42

Naki shkruajti:8) 8) 8) ajo eshte xemla nuk te tregoj Very Happy
tregoj pse nuk e tregon 8) 8) 8) kis kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Wed 09 Apr 2008, 13:30

morena shkruajti:
Naki shkruajti:8) 8) 8) ajo eshte xemla nuk te tregoj Very Happy
tregoj pse nuk e tregon 8) 8) 8) kis kis
tregoj ti mi pse une Razz Razz Razz kis kis kis

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 13:44

Naki shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:8) 8) 8) ajo eshte xemla nuk te tregoj Very Happy
tregoj pse nuk e tregon 8) 8) 8) kis kis
tregoj ti mi pse une Razz Razz Razz kis kis kis
ti tregoje Evil or Very Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga 666 prej Wed 09 Apr 2008, 20:45

Naki shkruajti:Jam rehat skam te dashur le te vdesin 8)

hahahhahahahahhahahahahha po ne qe e kemi e nuk po na vdes qe te kishim gjet nje tjeter, si me ja bo mer Very Happy:D:D:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11271
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga zymer prej Mon 21 Apr 2008, 01:55

Kur jemi ne jete se bashku me te dashuren dhe shikojm per tjetren, e cmendon se do bejme nese ajo vdes?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11702
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Mon 21 Apr 2008, 09:04

do gjej tjeter danc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Apr 2008, 09:06

morena shkruajti:do gjej tjeter danc
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 29 Apr 2008, 12:52

ishalla nuk e bjer zoti ate gje se te gjithe njerez jemi edhe vdekja eshte gjithmon mes nesh po do te ishte me te vertet e veshtire ishalla zoti nuk na le ta provojme kete dhimje se eshte e keqe ???? scratch
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga ylli prej Tue 29 Apr 2008, 14:00

jo ishalla se me thyhet zemra
dhe nuk kam qef ta lendoj kurr zemren time
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 29 Apr 2008, 17:08

nuk e parmendoj ket qe te plas kjo zemer e imja
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 17:10

Zemera_e_thyer shkruajti:ishalla nuk e bjer zoti ate gje se te gjithe njerez jemi edhe vdekja eshte gjithmon mes nesh po do te ishte me te vertet e veshtire ishalla zoti nuk na le ta provojme kete dhimje se eshte e keqe ???? scratch
ca ka te keqe eshte proces natyror se ndalon dot njeriu dhe pas nje kohe kalohet ne tjetren/tjetrin jeta vazhdon.....
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 17:51

Mad do gjej tjeter 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 29 Apr 2008, 17:52

Sad Sad Sad Sad Sad ne zemren time nuk dote vjen tjeter mbas tina Sad Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga stupenda prej Mon 05 May 2008, 16:28

Nuk e di ca do te beja po di qe nuk do ta perballoja dot do te vuaja shume, se jam tip shume i ndjeshem
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Mon 05 May 2008, 16:44

Te vuash per dashuri nuk eshte mekat por jeta vazhdon nje dite do ta kuptosh por shpresojmeqe askujt mos ti ndodhe kurr nje gje e tille.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Mon 05 May 2008, 16:46

Naki shkruajti:Te vuash per dashuri nuk eshte mekat por jeta vazhdon nje dite do ta kuptosh por shpresojmeqe askujt mos ti ndodhe kurr nje gje e tille.


E bukur por keshilla me e mire do ishte: pranoje realitetin siē eshte sepse te gjithe shpresojme dhe urojme se per te ndryshuar asgje nuk bejm. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Mon 05 May 2008, 16:52

bovari shkruajti:
Naki shkruajti:Te vuash per dashuri nuk eshte mekat por jeta vazhdon nje dite do ta kuptosh por shpresojmeqe askujt mos ti ndodhe kurr nje gje e tille.


E bukur por keshilla me e mire do ishte: pranoje realitetin siē eshte sepse te gjithe shpresojme dhe urojme se per te ndryshuar asgje nuk bejm. Smile
Dakort realiteti nese mungon ateher pason vuajtja motra ime.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Mon 05 May 2008, 17:10

Pse a egziston vuajtja? Ja si e kuptoj vuajtjen une ne dashuri.

Eshte momenti kur ndodh fatkeqesi dhe njeriu qe do jeton minutat e fundit dhe nuk mund te besh asgje vetem shikon.periudha kohore qe mer kjo situate eshte vuajtje e te tjerat siē flasin romeot dhe xhuljetat e kohes jane fodulleqe.

Une mendoj qe nuk ka vuajtje nese lufton per diēka qe e don apo kur heq dore me deshire e gezim nga dashuria.

Mbase do me quani pa ndjenja ama ndjenjat e teperta genjejn njeriun dhe e vonojne ne jete, dhe gjerat e mira dhe te deshiruara qofte edhe me veshtersi te medha ama realizohen. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga MANDI prej Mon 05 May 2008, 20:28

do gjeje nje tjeter

nuk besoi se eshte fundi i botes per asnje

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Mon 05 May 2008, 20:35

MANDI shkruajti:do gjeje nje tjeter

nuk besoi se eshte fundi i botes per asnje
cig

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga MANDI prej Mon 05 May 2008, 21:45

flm qe u bashkangjite me mendimin time morena

vec kujdes me gishtin lart sepse si dihet cfare behet me ate dreq

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Fri 13 Jun 2008, 22:21

Mos e mendoni shume kete opsion nese ju vdes ı/e dashur/a.Dmth nese e humbni njerin urban mos beni panik se pas disa minutash vjen tjetri ne stacion Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Sat 14 Jun 2008, 08:06

nuk muj me parmendu at Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Jun 2008, 08:08

heeeeeeeeeee do gjej tjeter danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga visitor prej Sat 14 Jun 2008, 12:43

bovari shkruajti:Mos e mendoni shume kete opsion nese ju vdes ı/e dashur/a.Dmth nese e humbni njerin urban mos beni panik se pas disa minutash vjen tjetri ne stacion Very Happy
Pergjigje shume e sakt ndaj te njejtin mendim

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 14 Jun 2008, 13:46

Ishalla nuk i ndodh kujt, po edhe po i ndodhi (perfshire edhe mua) nuk do ta shihja tragjike deri ne ekstrem. Natyres nuk i kundervihemi dot.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga black prej Sat 14 Jun 2008, 23:14

nuk e sheh tragjike ???
e vertete natyres nuk i kundervihemi dot... po cdo vdekje eshte tragjike dhe aq me teper ajo e personit me te dashur...

shume mendim perparimtar ai i bovarise... nderron shume urbane ti ??
me habit shume mendimi juaj... si mund te krahasohet jeta e njeriut me nje urban Sad kur jeten nuk e kemi ne dore ne... e urbanin po dole fiks ne orar nuk ke pse e humbet... me pak fjale e ke ne dore ti ta kapesh apo jo... krahasim pa vend... dhe shume absurd...

ajo tjetra thote gjej tjeter... a thua se i humbi nje gur shahu dhe e zevendeson menjehere me dicka tjeter...

ehhh femra shqiptare

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10983
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Sun 15 Jun 2008, 07:51

black shkruajti:nuk e sheh tragjike ???
e vertete natyres nuk i kundervihemi dot... po cdo vdekje eshte tragjike dhe aq me teper ajo e personit me te dashur...

shume mendim perparimtar ai i bovarise... nderron shume urbane ti ??
me habit shume mendimi juaj... si mund te krahasohet jeta e njeriut me nje urban Sad kur jeten nuk e kemi ne dore ne... e urbanin po dole fiks ne orar nuk ke pse e humbet... me pak fjale e ke ne dore ti ta kapesh apo jo... krahasim pa vend... dhe shume absurd...

ajo tjetra thote gjej tjeter... a thua se i humbi nje gur shahu dhe e zevendeson menjehere me dicka tjeter...

ehhh femra shqiptare

Se pari une nuk jam liza ne boten e cudirave qe te mendoj kaq dhibshshem gjera kaq te lehta.
Persa i perket urbanit kur e humbi njerin urban nuk pres tjetrin por eci ne kembe!!
Edhe njeriu nese do bente kujdes do kishte vdekje natyrore dhe jo vdejket e krijuara nga vete njerezit.
Mos u habt shume se perderisa ka meshkuj qe nuk kan kapacitet te kuptojne shakane dhe replikojne seriozisht duke shtuar nje fjale kaq pa kuptim "ehhhh femra shqiptare""" athere ka edhe femra qe do bejn krahasime me urbane per mashkullin shqiptar.

Me vjen vertet keq qe shkruaj diēka te tille po sipas menyres se folures po te pergjigjem qe te kuptohemi dhe jo te bej shaka kur nuk kuptohen apo te replikoj serozisht kur nga menyra e shkrimit e di qe nuk do kuptohet drejte!
pershendetje Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi