» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga akili prej Sun 15 Jun 2008, 14:13

nuk e di se cfare do bej po nej gje eshte e sigurt qe nuk do vras veten
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11178
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga ylli prej Sun 15 Jun 2008, 23:27

do gjej nje tjeter !!!!!!!!!!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11087
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga visitor prej Mon 16 Jun 2008, 09:26

Do gjej nje tjeter nese e gjej ????

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Musafir prej Mon 16 Jun 2008, 11:09

bovari shkruajti:Mos e mendoni shume kete opsion nese ju vdes ı/e dashur/a.Dmth nese e humbni njerin urban mos beni panik se pas disa minutash vjen tjetri ne stacion Very Happy

Mad ke te drejt yll qe ka se po presin ne stacion danc danc danc danc danc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 14:22

Nuk komentoj!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 14:28

gresa shkruajti:nuk muj me parmendu at Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga black prej Mon 16 Jun 2008, 23:40

bovari shkruajti:Se pari une nuk jam liza ne boten e cudirave qe te mendoj kaq dhibshshem gjera kaq te lehta

mendoj se je aq shume e perparuar saqe nuk mund te komunikoj me me ty...
me habit fakti se si vdekja e nje njeriu te dashur mund te duket kaq e lehte ??
apo edhe kjo nje shaka ???
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 10899
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 07:46

black shkruajti:
bovari shkruajti:Se pari une nuk jam liza ne boten e cudirave qe te mendoj kaq dhibshshem gjera kaq te lehta

mendoj se je aq shume e perparuar saqe nuk mund te komunikoj me me ty...
me habit fakti se si vdekja e nje njeriu te dashur mund te duket kaq e lehte ??
apo edhe kjo nje shaka ???
Sigurisht qe ben shaka ,se edhe une kam shkruajtu dicka te till ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Kimi prej Tue 17 Jun 2008, 08:35

I kish pas vdek nje gruaje i dashuri dhe e kish pas lan te re,kur shkojne me e varros nje plak i afrohet grues dhe po e ngushllon dhe i thot se mos u merzit se zoti e ka shkru se edhe ti je e re por e gjen nje burre tjeter,kurse ajo ja ktheu.
Une e kam problem sonte qysh me e kalu naten vetem se nester ja baj hallin vetes e nuk rri vet.
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11289
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Jun 2008, 09:28

Kimi shkruajti:I kish pas vdek nje gruaje i dashuri dhe e kish pas lan te re,kur shkojne me e varros nje plak i afrohet grues dhe po e ngushllon dhe i thot se mos u merzit se zoti e ka shkru se edhe ti je e re por e gjen nje burre tjeter,kurse ajo ja ktheu.
Une e kam problem sonte qysh me e kalu naten vetem se nester ja baj hallin vetes e nuk rri vet.
Mad E bukur kjo por jo per kete tem ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 17 Jun 2008, 09:39

Mos o zot nuke durohet mos me provofte zoti Sad Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Jul 2008, 13:10

Do gjej tjeter danc

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 03 Jul 2008, 13:13

sa doja me then dhe une njesoj si kjo siper

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10887
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Jul 2008, 15:40

une i pleas shpirtit te shejt te ma gjej tjetren

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Jul 2008, 15:42

Ta gjej une mos u mrezit ta coj me post 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Jul 2008, 15:43

vertet Mad a eshte qekjo ne foto e merzitur pak a? Qeto qoma ok Mad se une po behem gati tash

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Jul 2008, 15:47

pse ben stervitje perpara ti nuk .......... hahahahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 03 Jul 2008, 15:50

Po de ska pa stervitje gjithmon ja fus paradreke nje redbull dhe pas redbullit nje
Te Pjekur me sallat dhe a po don deri ne sabah ma mos me ..... hanger 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Thu 03 Jul 2008, 16:27

Naki shkruajti:une i pleas shpirtit te shejt te ma gjej tjetren

shpirti shejt esht vetem per gjona te kqija ik ti tutje Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10887
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 01 Aug 2008, 12:37

do qaja , do qaja , do qaja, pastaj prap do qaja, prap do qaja.........................................
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Fri 01 Aug 2008, 13:07

dote qmendem po ishalla nuk dote me ndodh te me vdes idashuri
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Fri 01 Aug 2008, 13:21

Do shkoja te tjetra pune e madhe ēdo ēudi zgjat 3 dite

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Fri 01 Aug 2008, 13:23

hehehe Naki shum shpejt 3 dit breeeeeeeeee
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 01 Aug 2008, 13:29

Naki shkruajti:Do shkoja te tjetra pune e madhe ēdo ēudi zgjat 3 dite
O Nakiiiiiiiiii jo te gjithe dashurite haroen per tri dite !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 01 Aug 2008, 13:31

gresa shkruajti:dote qmendem po ishalla nuk dote me ndodh te me vdes idashuri
jo jo nuk c'mendesh , mos u habit shume, se ja ndodh pekerisht atehere kure me se pakti e mendon.

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Fri 01 Aug 2008, 17:44

fv shkruajti:
Naki shkruajti:Do shkoja te tjetra pune e madhe ēdo ēudi zgjat 3 dite
O Nakiiiiiiiiii jo te gjithe dashurite haroen per tri dite !
e sakt kjo por kur mbeshtetesh per muri ske ku shkon pastaj apo jo?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga ylli prej Fri 01 Aug 2008, 18:13

do me vinte keq po ēa te beja vdekja eshte normale te gjith do vdesin dhe se as kush nuk jeton gjithmon

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11087
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga prima_dona prej Fri 01 Aug 2008, 18:56

Kush ka besim te plote ne Allahun e Madherueshem duhet te kete te kjarte se Ai sprovon mu aty ku dhemb me shume.
Rrespekte
avatar
prima_dona

Shteti : Prishtinė
Postime : 122
Kyējet nė forum : 10850
Regjistruar mė : 01/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga mirela prej Fri 01 Aug 2008, 20:22

shnosh me qene Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Aug 2008, 20:30

Te gjallet me te gjallet te vdekurit me te vdekur .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 09 Aug 2008, 09:07

ndoshta do i vija nje "bomb universit"
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga eugen prej Sat 09 Aug 2008, 16:14

do gjeja diket tjeter qe te me bente ta harroja te paren
avatar
eugen

Shteti : albania
Postime : 62
Kyējet nė forum : 10758
Regjistruar mė : 01/08/2008
Profesioni : te gjitha nga pak :D

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga mirela prej Sun 10 Aug 2008, 00:27

memaliaj shkruajti:ndoshta do i vija nje "bomb universit"

qyqja jo re se du me vdek ne una se iku norja jote Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11474
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 10 Aug 2008, 02:05

zymer shkruajti:Kur jemi ne jete se bashku me te dashuren dhe shikojm per tjetren, e cmendon se do bejme nese ajo vdes?
ty ne profil te njoh

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11455
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Sun 10 Aug 2008, 20:57

Ishalla sme vdes katunarja se sdi si ja bej pa te edhe pse ajo sma var fare Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Mon 11 Aug 2008, 22:32

gjej tjeter mo haha

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10887
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Aug 2008, 08:22

Naki kush katundare mo sta var ty e?

Une per vete do gjej tjeter hihiihihihi


Edituar pėr herė tė fundit nga morena nė Tue 12 Aug 2008, 18:42, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 12 Aug 2008, 08:57

mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:ndoshta do i vija nje "bomb universit"

qyqja jo re se du me vdek ne una se iku norja jote Very Happy
do e besh nje sakrific per mua ti hahahaaaaa
nji gje e vogel eshte mi hahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12059
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adem Berisha prej Tue 12 Aug 2008, 15:30

Qe, qe Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?
po mė parė qendroj pa bukė e ujė se pa dashuri.
Veq mos me muajt se menjėherė kisha gjetur njė tjetėr.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12039
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga visitor prej Tue 12 Aug 2008, 15:48

Adem Berisha shkruajti:Qe, qe Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?
po mė parė qendroj pa bukė e ujė se pa dashuri.
Veq mos me muajt se menjėherė kisha gjetur njė tjetėr.
hahahahahahaaa sa ti tregoj halles sate une veq sa te vi ne Rahovec Shocked Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11486
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi