» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Aug 2008, 18:44

Adem Berisha shkruajti:Qe, qe Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?
po mė parė qendroj pa bukė e ujė se pa dashuri.
Veq mos me muajt se menjėherė kisha gjetur njė tjetėr.
hahahahahah bac Adem jam plotesisht dakort kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 12 Aug 2008, 19:14

Ta gjej tjetrin hmmm Sad Se mendoj,por gjithcka mund te ndodhe
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga ylli prej Wed 13 Aug 2008, 00:48

po do mundohesha te gjej ndonje ketu ne kete forum
ka plot goca te mira edhe ketu

firma.................................................................................................................................................................................
Kur linde ti qave por qeshen te tjeret prndaj jeto ne at menyr qe kur te shkoj nga kjo bot ti te shkosh i gezuar e te tjeret te qajn per ty.
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11174
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 13 Aug 2008, 11:11

vetem ketu nuk ka goca te mira 8) hahahahahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 18:26

Vazhdohet jeta Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 20:00

do te duket qe gjithqka mori fund,por jo duhet te vazhdosh te jetosh..

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 28 Nov 2008, 19:55

HAHA;RUANA ZOT,
Lutemi te mos te ndodhi,por po ndodhi e keqja i gjalli duhet vazhduar jeten,shkurt kerkon nje tjeter!
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Fri 28 Nov 2008, 20:23

Mezi po pres te ndodhe kjo se jam ra ne dashni me njonen Mad 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 28 Nov 2008, 21:22

Do gjej tjeter se jeta vazhdon Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 11:13

Po i ha fjalet cka shkruajta me larte "Raze mos vdis se kjo njona pe gjejka nje tjeter " Raze vazhdojme..... Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga sirena prej Sat 29 Nov 2008, 11:27

nese kjo do te ndodhte do te ishte nje fatkeqesi qe do te ngelej ne kujtime dhe trishtim ne zemer ne vazhdimesine e jetes time,, !

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12091
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 21:30

Jeta eshte e gjate del tjeter Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Sat 29 Nov 2008, 21:44

Mem vdek Raza e kisha marre kete Risen po se di a pranon kjo a jo 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 Nov 2008, 21:47

Kur them une jeta vazhdon Very Happy:D
Ja erdhi Naki Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Nov 2008, 11:35

Te pakten shpenzimet e varrimit do t'ia hiqja une!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Geri prej Sun 30 Nov 2008, 12:30

Do rrija beqar gjithe jeten Sad Sad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga summer spell prej Sun 30 Nov 2008, 12:36

Deti ka shume peshq... do gjeja tjr Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 17:01

Jeta vazhdon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga MONDI prej Sun 30 Nov 2008, 17:04

Sad Sad Sad lus zotin mos ta provoni sepse besoj se nuk ka me gje me te hidhur prandaje mos flisni fjale absurde dhe pa lidhje


Edituar pėr herė tė fundit nga MONDI nė Sun 30 Nov 2008, 17:11, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
"JE ENDRRA QE SHIKOJ CDO NATE,
JE VDEKJA QE DO TE ME MARRE NJE DITE,
JE DRITA QE ME NDIHMON TE SHIKOJ,
JE E VETMJA ARSYE PER TE CILEN JETOJ"
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10528
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 17:07

MONDI shkruajti:Sad Sad Sad lus zotin mos ta provoni sepse besoj se nuk ka me gje me te hidhur prandaje mos flisni flaje absurde dhe pa lidhje
Aiiiiiiii e di yllo e hidhur ,por jeta jote vazhdon e sakt?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Nov 2008, 17:41

Nese me vdes raza e kisha marr kete assistenten morenen po se di ca mendimi ka kjo se :thinking:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 23:12

Kotelja shkruajti:Te pakten shpenzimet e varrimit do t'ia hiqja une!

Mire ben se te len trashgimine hahhahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Lisja prej Mon 01 Dec 2008, 12:51

Do te shkoja ne varrim kuptohet Sad
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10501
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Mon 01 Dec 2008, 12:53

Skam qka bej .dhimt esht e madhe po nuk muj mu trnuar
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Dec 2008, 16:13

Jeta vazhdon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Lisja prej Fri 05 Dec 2008, 18:44

Nuk do me vdesi ai jo ket ta keni parasysh se do vdisja dhe une pastaj
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10501
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Goni prej Sat 06 Dec 2008, 11:35

shnosh kryet se kapuqa ka boll, qka ke me ba mu tranu nuk mundemi duhet jeta te vazhdoj

Goni

Shteti : Lipjan
Postime : 7
Kyējet nė forum : 10824
Regjistruar mė : 08/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 06 Dec 2008, 16:10

jeta vazhdon ,ndoshta jo si me pare,po perafersisht
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga summer spell prej Sat 06 Dec 2008, 18:00

Komentet jashte teme u fsine nga une.Ju lutem permbajuni asaj !

Sa per temen e kam then i her mendimin tim, su prish gjiza qe iku nje... vjen tjr shume shpejt vap

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Mon 08 Dec 2008, 19:02

Nese do me vdiste i dashuri do e perkujtoja gjith jeten sepse dhe te keqijat do ja mbulonte jeta por dijeni se ndarja dhe luajtja me ndjenjat te vret me shume se vdekja.Kete ua them si nje njeri qe i kam jetuar te dy situatat Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Mon 08 Dec 2008, 19:59

Po pse lejon qe dikush te luaj me ndjenjat mi ?
Pune e madhe vdes e dashura/dashuri vie tjetra/tjetri me rendesi eshte gjuha e perbashket jo une jam dikushi e ti je askushi se sot eshte veshtire te kuptosh qenjen njerzore se menjehere ja kalon edhe jashtetoksorve.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 20:11

Hmmmmmmm shkrim i goditur bravo Naki :bravo:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Dec 2008, 23:46

Gresa shkruajti:Skam qka bej .dhimt esht e madhe po nuk muj mu trnuar


Mire e ke Gresa, vdes. vdes pune e madhe - jeta vazhdon si thote Morena

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Tue 09 Dec 2008, 13:04

Naki shkruajti:Po pse lejon qe dikush te luaj me ndjenjat mi ?
Pune e madhe vdes e dashura/dashuri vie tjetra/tjetri me rendesi eshte gjuha e perbashket jo une jam dikushi e ti je askushi se sot eshte veshtire te kuptosh qenjen njerzore se menjehere ja kalon edhe jashtetoksorve.

Pse a ta pret ai truri yt qe mundet njeri te lejoje te luhet me ndjenjat e tij/saj?!! Askush nuk ka fuqi dhe nuk arin te hyje deri ke shpirti i personit e te lendoje ndjenja.eshte ender a disa qe e dijn veten te afte ;)

Mire e ke pune e madhe po mua me vije turp nga vetja kur mendoj se lakuriqi i nates bile cdo vit per ciftezim kerkon vetem nje partner dhe vetem me ate ciftezohet dmth si luani edhe kjo kafshe njeh institucıonin e besnikerise dhe familjes keto te fundit ne vende ne zhvillim refuzohen nga nje klase njerezish dmth jan pak mbrapa ne evolim por shkenca dhe evolimi pa flijime nuk perparojne ;) Qenia njerezore eshte shume e thjesht per tu kuptuar por disa njerez duke u munduar te shikojn fantazite si te verteta e shikojn te komplikuar ;)

Me e mira me jetuar ;)

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Geri prej Thu 12 Mar 2009, 22:47

Ajo iku s'kthehet moo..une do jetoja e keshtu do zija i tjeter ca me bo Very Happy
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Mar 2009, 23:42

Do e kerkoja nje qe di ti bie kitares 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 12 Mar 2009, 23:43

ahahahahahahhahahaahah
do vazhdoja perpara

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 05 Feb 2010, 10:36

do ta kujtoja pergjithmon

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Besi prej Thu 25 Mar 2010, 14:27

Do te jetoja dy here,edhe per veten edhe per ate.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga deti prej Thu 25 Mar 2010, 15:19

Kujtimet per te do i ruaja thelle ne zemer dhe do i shpalosja here pas here per ti treguar jetes padrejtesine qe i beri asaj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi