» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Fri 28 Dec 2007, 19:45

cka do te behet e dij se jeta vazhdon dhe duhet ta jetosh ashtu si te vjen ,keshtu nese do te isha e re ,do te mendoja ta gjej nji qe nuk vdes me .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11865
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Sat 29 Dec 2007, 16:38

Loresa moj po paske hapur letrat e londres moj se shume dialekt ka dhe nuk po i zbertheja dot.Nejse kur te kesh kohe perktheje dhe mi dergo ne pm se tanı u bera kurioze Smile

Pas ne veprimin e nje njeriu pas vdekjes se partnerit apo kandidatit per partner ka ndikim ndjenja qe egzistonte,niveli qe ka vete njeriu.
Pas une mendoj se te gjithe e dijm se ēfare do te ndodh nese na vdes partneri apo vdesim ne vete pasi te gjithe qeniet njerzore si partner zgjedhin nje qe u pershtatet por kur shtrohet ne pyetje siē ka ndodhur ketu ne forum ose kan frike nga fjala "vdes" ose i tremben mendimit te tyre ose ketu kan edhe partneret gje qe i shty shumicen te genjejne Smile
Me qarte nje pyetje e tille na ben te shikojm sa frikacak jemi ndaj jetes pasi ka edhe qe i pergjigjen tangent siē bera une por ka edhe nga ata qe sillen si fajtori i cili per te terhequr temen ne ne pikpamje tjeter ose per tju shmangur kalon ne sulm Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 16:46

Bovari eshte mire kur flet dhe thua mandimin e qarte dhe real ,une flas per veten time nese do te me vdiste nuk do te vdes me gjithe te ,sepse jeta vazhdon ,i gjalli me te gjallin i vdekuri me te vdekurin keshtu ,qe duhet jetuare .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11865
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Loresa prej Sat 29 Dec 2007, 17:13

bovari shkruajti:Loresa moj po paske hapur letrat e londres moj se shume dialekt ka dhe nuk po i zbertheja dot.Nejse kur te kesh kohe perktheje dhe mi dergo ne pm se tanı u bera kurioze Smile
hahahahaha motra nese kam pergjigjen do e perkthej normal se tash po flasim me letra hapur ska me "hudhe gurin fshihe doren"

Po i kthehem temes. Per mua cudia zgjat nje jave ndoshta me shume por jeta vazhdon. Ketu varet cfar knaqesie ke pasur me te dashurin. Nese ajo ka qene miqesore dhe shpirtrore mendoj se nuk do eshte lehte te harrohet. Sado qe behemi se jeta vazhdon ka disa kujtime dhe perkujtime. Eshte mendim personal ndersa pas vdekjes se tije eshte absurde te them se nuk jetoj me. Jo jeta vazhdon pra....
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12032
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 17:16

jetoje jeten se eshte e bukur ,dhe dhe merri me te gjallet ,nese mirresh me te vdekurin jeta len vrrage dhe lumturin kurr nuk mund ta gjesh,prandaj nese vdes ,smund ta ngjall me jeten do ta vazhdoje ,duke mbyllur ne menyren me hermetike ate te kaluer qe do te kisha .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11865
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Loresa prej Sat 29 Dec 2007, 17:23

Anna shkruajti:jetoje jeten se eshte e bukur ,dhe dhe merri me te gjallet ,nese mirresh me te vdekurin jeta len vrrage dhe lumturin kurr nuk mund ta gjesh,prandaj nese vdes ,smund ta ngjall me jeten do ta vazhdoje ,duke mbyllur ne menyren me hermetike ate te kaluer qe do te kisha .
Oj motra te thashe se cudia zgjat nje ose dy jave jeta vazhdon kur jeta vazhdon atehere gjindet dikush qe te ploteson ate zbarsiren e humbur Very Happy Very Happy 8) 8) se di nese po me kupton? Mos e kujto te kaluaren ec me kohen.
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12032
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 20:52

nese nuk del loti ,merr nji qepe dhe ferkoj syte ,nese e ke dashur qan me zemer disa dit ,nese ke jetue me te pa e dashur por pershkak te opinionit siq me tregoj nji grue koqa ne mosh dha kur te vdes ime shoqe do ta perziej hallven duke kendue qe ka vdekur ,keshtu fillon lulja prap te bije dhe te rritet ,dhe jeta vazhdon eshte e bukur .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11865
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Loresa prej Sat 29 Dec 2007, 21:34

E po i ka jeta te mirat dhe te kqijat nuk jane te gjitha dashurit njesoj disa jane siperfaqsore e disa nga brendia e zemres dhe shpirtit por nuk ben te dorzohemi jeta ka edhe befasit tjera...
Nuk ka nevoje me qepen ti ferkosh syte se disa akterojne shume mire dhe lehte ju del loti.

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12032
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 22:16

haha sa bukur me qen aktore ne jet ,se jeta i ka te gjitha dhe eshte mire te dish te aktorsh me jeten ,dhe te besh at qe kerkon momneti dhe del nga loja e miratuar nga shoqerija aktrim pa shkoll eshte cka eshte ne jete .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11865
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga bovari prej Sun 30 Dec 2007, 18:45

Anna
Pse vertete e mendoni qe ka femra qe nuk aktrojne!Ky eshte forum dhe te gjithe shkruaj ku perralla e ku te verteta,te jemi real.
Anna mesa kam kuptuar ne moshe je e madhe por desha me te pyetur valle a thua nuk ke ke aktruar fare per te hyre ne sy te njerzeve?!Te gjithe aktroj dhe si tregues nuk jan vetem lotet,por ne shumicen e rasteve jane sjelljet Smile
Loresa pse mi moter a pak aktrime ka neper koridoret apo oborret e shkollave e fakulteteve per te terhequr vemendje.

Fundja ne fusha te jetes reklama nuk ka klasifikime e mire apo e keqe.reklama eshte reklam 8)

Vetem se ne rastin qe eshte tema besoj se dhimbjes dhe ndjenjes qe ke pas per te nuk i behet reklama se nuk mban Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11940
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Anna prej Sun 30 Dec 2007, 21:53

Bovari jam shum origjinale ne jeten e perditshme ,dhedo te kisha deshire te dije te aktroje,ne situta te ndryshme si shum kushe ,por ja qe nuk mund te ndrroj nga ajo qe jam gjate ter jetes sime ,edhe pse kam pare momente qe eshte dashur te dije me aktrue per te fituar rastin skam ditur,keshtu mire e thoni ju njerzit aktrojn shume here ,por flas nese dikush ka perdore dhunen psiqike ndaj te dashures dhe per shum arsyje nuk ka pasur mundesi te ndahet nga aje ,dhe fatkeqesishte ka vdekur ,ajo nuk derdhe lot,per te por nese ka lot do ti ket lot gezimi ,po mos te ishte forum ky ,do te tregoja ikx raste te gjalla ,dhe do te bindeshe se tek ne cka nuk ka ,sa qifte luejn rolin e akore sidomos te femres qe ka frik ndarjen ,nga kercnimet qe i behen .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11865
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga majlo prej Mon 31 Dec 2007, 11:13

hahhahahaa
Loresa po shum folke cisto ship hahahahaha
po ku e msove mi dreq
epo pervoja e bon te veten nuk kam koment
hahahhaahahah je fantastike

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11841
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Naki prej Mon 31 Dec 2007, 14:04

Loresa shkruajti:
majlo shkruajti:pershendetje per Tetovaren
Po a te gjith fermrat jeni keshtu qe ju besoni fjaleve? hahahahahahahahahahahahahah
E kjo bash eshte Loresa ime e nderuar qe nuk te funksionon logjika!!!!Di me teper po nuk e zgjas besoj se do me kuptojne......
Hahahahahaahaha o majlo be pse se bojsh ama de pres ta shkrujsh propisno po zakon.Ni vaket thojshit cit dokaz a po dosh dokaz 8) ? Ene hajt kallxom diktohesh se leshi madh ije hehehehehehee a dish ti lidhish llafet xhi dush ti thujsh me llafet xhi i ke thon ene me ato xhi i mendojsh o shiqir xhi ka njerez si tej kur sem flihet xhi zaebatem njersa te mzone xhumi. hahahah nuk di xhi tet thom ta taj ne mi funksionira logjika 8) 8) 8) Kot nuk thom se ije prosfetni intelektual...smarish vesht pi llafit Loreses ska logjiken heheheheeheheheeee. hajt taj se shti vi anej te bej nje poziv na sms fest Po saber be vl..kadale de bohen kit punet...
O majlo do na e perkthesh cka ka thene kjo teveqele se na mori dite te tera dhe se kuptojme dot cka ka dashur te thote Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19109
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Loresa prej Mon 31 Dec 2007, 15:48

8) 8) 8) cka deshte me dite ti Naki

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12032
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Wed 02 Jan 2008, 16:21

Sad
ishalla nuk me vdes gashjani se nuk mundem asnje minut te rrij pa te me mir esht une te vdes se ai


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 18:03

qka kisha ba nese me kish vdek idashri kisha vujt tan jeten dhe kisha vendos te vdisja me ta bashk e mos te vuaj se edua shum po nuk eparmedoj se ma mir te vdisja une sa aj te me linte mua Sad Sad Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 18:06

motrushe tash e ke kuptuar dashurin se pa dashuri nuk mund te jetosh suksese te dyjave hahaha ishalla nuk na vdesin se mos vet per ne kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 18:44

Sad Sad ashtu motrushe nese na vdesin edhe na dote vdesum ma tyne se nuk kemi kate shkojm po ishalla don allahu tna ruaj dhe mos na vin te keqiat ne zemer Sad Sad Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 18:52

Mad po te me vdiste??? Mad e gjej nje tjeter Razz Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:57

ske faj motrushe se edhe mashkulli nuk mkishte vuajtur gjithmon per ne hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:06

jo mashkulli nuk kesh vujtur se ish martu pa uba 3 muaj pse me vujt na kur ata nuk vujn per neve hehehe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 08:12

po te thash motrushe se mos jau trego zemren mashkullit se keta vetem provokojn e ke lexuar tek Naki se qfar shkruan mir esht ajo domethenie


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:16

po motrushe se gjith kush e ban ne zemer e mamir esht baje sekret se sa meju than te gjithve
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 08:16

ashtu esht motrushe bukuroshe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 09:54

po motrushe se fjalen qe se baj temen nuk ma ban as kush duhet te jet sekrete
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:03

une kur shkruaj shkruaj diqka se nuk esht shum e rendesishme e ata se e kam sekret askujt nuk i tregoi vetem une dhe zoti e di sekretin tim


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 10:17

po motrushe ashtu duhet vetem une dhe allahu me dit per sekretet e mia e jo dikush tjeter qe tan shpertan fjalet
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:20

nese me vdes i dashuri menjeher tjetrin danc danc danc bounce danc


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 10:28

po motruhe tjeter po po si ipari jo nuk ezen dashurin aj njeri itjer ne zemren time si ipari po shpresoj qe ishalla nuk me ndodh e keqja ------------------ dote shkoj te varri e dote vajtoj Sad se perse gjalli gjith mon jeten e mir ekalum po tash dheiv i zi te buloj te kam dashur me gjith zemer po ku me let vetem ne ket bot po lulete kuqe dotja bjelli mi varr se tashuri jo nuk pas mas po er jet gjith mon te kujtoj po nga zemra kurr e kurr nuk dote harroj Sad Sad Sad Sad Sad Sad
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:32

vetem mos qaj motrushe se meshkujt gjithmon shtihohen se jemi te mir epo zemren e kan zi mbrenda si ta kthen shpinen esht tjeter Mad danc nese i dashuri im vdes do ti shkoi tek varri me tupana tja uroi Pavaresin hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 10:35

motrushe po ashtu po pavarsin e kemi marr hehehehehehe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:37

po pavaresin e kemi marr por nuk kam qen ne Kosov per ta festuar keshtu qe shkoi tek vorri e fetoi se u shlirua Kosova se vdiq Serbia hahahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 10:39

hehehe motrushe po tna dodh kje e keqe nuk ka mena ra ndermen per kerkan jemi gjall motrushe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:42

po e ndegjoi kengen dal nen hije me mendu qysh tjetrin te dashur me gjet sa me shpejt vendin me ta zevendesu hahahaha ket keng ja kushtoi tani nese vdes


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 10:47

po motrushe po keto keg nuk esht jeta jon po nese vdesum lirish idashri im dote martohet dhe mos te vuaj per mua aj po ma mir une te vdisja sasa aj
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 10:51

ok motrushe vetem le te vdes se edhe pa keng e gjej tjetrin hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 10:54

po motrushe po lete vdes qka te bjem se shpirtin nuk mujna meja ndal
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 11:08

po te thash nese vdes e bej darsem me tupana hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 11:10

une nuk dote baj darsum nese vdes idashri jm dote baj zi spakti ni kooo
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 09:11

Ne jete duhet te jemi te forte se jeta ka te papritura edhe nje nga keto eshte edhe ndarja nga dicka e shtrenjte ,po Zoti na ka dhene fuqin qe ti perballojme keto gjera te jeni te forte ,te dime te llogjikojme ,se jeta eshte e bukur duhet jetuar ??????
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11295
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēka do te beni nese ju vdes i/e dashuri/a?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi