» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Fiton Barcelona, Mesi kalon Ronaldon

Shko poshtė

Fiton Barcelona, Mesi kalon Ronaldon

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 01:01

Barcelona nuk ka tė ndalur. Skuadra katalonase ka mposhtur sonte nė udhėtim Eibarin, me rezultat 0-2, nė kuadėr tė xhiros sė 27-tė tė La Ligės spanjolle.

Super ylli argjentinas Lionel Messi ka shkėlqyer edhe nė kėtė takim, duke shėnuar dy golat e fitores pėr “blaugranat” nė minutėn e 31-tė dhe 55-tė.

Messi mė kėtė dygolėsh arrin nė kuotėn e 32 golave nė kėtė sezon tė garave dhe tani kalon rivalin e pėrbetuar, Cristiano Ronaldon e Real Madridit qė ka dy gola mė pak.

Skuadra e Luis Enriques gjatė gjithė ndeshjes ka qenė ekipi dominues nė terren, dhe nė bazė tė lojės sė treguar, Barcelona ka mundur tė fitojė edhe mė bindshėm.

Pas kėsaj fitore, Barcelona kryeson tabelėn mė 65 pikė, katėr mė shumė sė Real Madrid qė nesėr luan kundėr Levantės.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10869
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi