» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


APPLE KA SHITUR 700 MILIONĖ IPHONE DERI MĖ SOT

Shko poshtė

APPLE KA SHITUR 700 MILIONĖ IPHONE DERI MĖ SOT

Mesazh nga labinoti prej Sun 15 Mar 2015, 01:21

Apple ka njoftuar tashmė se ata kanė arritur tė shesin njė total prej mbi 700 milionė njėsive tė iPhone, qė nga iPhone i parė qė debutoi nė tregun global nė vitin 2007.
Modelet e reja tė iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus janė telefonat mė tė popullarizuar tė Apple deri mė sot, tė cilėt janė shitur shumė mė shumė sesa modelet e tyre paraprake qė nga debutimi i tyre zyrtar nė treg.
Apple ka njoftuar tashmė se ata kanė arritur tė shesin njė total prej mbi 700 milionė njėsive tė iPhone, qė nga iPhone i parė qė debutoi nė tregun global nė vitin 2007.
Apple gjithashtu e ka konfirmuar se 'ēdo markė e madhe e makinave" tani ka nėnshkruar marrėveshje me kompaninė pėr shėrbimin e saj tė ri tė integruar nė makina - CarPlay pėr Apple iPhone.
Kompania gjithashtu ka folur pėr Apple HealthKit nė iPhone dhe gjithashtu pėr pajisjen dhe HealthKit qė ėshtė duke u pėrdorur pėr kėrkime mjekėsore.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 11058
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi