» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Shko poshtė

Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Mesazh nga labinoti prej Mon 16 Mar 2015, 21:59

Te Barcelona kanė frikė se mos policia financiare i bėn presion gjykatės spanjolle qė ta dėnojė Barcelonėn qė tė mos luajė 1 ose 2 vite nė La Liga.
Tė pėrjashtuar nga kampionati vendės, blaugranat do tė kenė tė drejtė qė tė luajnė vetėm nė Ligėn e Kampionėve.
E pėrditshmja katalanase “El Mundo Deportivo” shkruan se habitet nga mėnyra sesi gjykata, por edhe pėrfaqėsuesit e policisė financiare nė shtetin iberik po e menaxhojnė ēėshtjen e blaugranave. Klubi akuzohet pėr evazion fiskal. Sipas “El Mundo”-s, institucioneve spanjolle i mjaftoi vetėm 1 vit pėr tė pėrfshirė nė kėtė rrėmujė ish-presidentin Rosell, klubin dhe tani presidentin aktual Jose Maria Bartomeu.
Duke iu referuar procedurave normale tė institucioneve spanjolle, kur njė klub akuzohet pėr evazion fiskal, duhen rreth dy vite qė klubi tė gjendet nė situatėn qė katalanasit ndodhen brenda 12 muajve. “El Mundo” akuzon se Barēa po bėhet kurban nga gjykatėsit pėr qėllime personale, nė mėnyrė qė ata tė ngrihen nė detyrė, duke qenė se i pėrfshirė nė skandalin e evazionit fiskal ėshtė njė futbollist me famė si braziliani Neymar.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10800
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 09:56

Nuk ndodhe kjo kurr se besoj

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Mesazh nga labinoti prej Tue 17 Mar 2015, 17:33

E Naki te kujtohet Juventusin ku e hudhen mos thuaj nuk besoj se atje nuk ka njoftesi punon ligji
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10800
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 09:36

labinoti shkruajti:E Naki te kujtohet Juventusin ku e hudhen mos thuaj nuk besoj se atje nuk ka njoftesi punon ligji

Nuk eshte e njeta me Juventusin ketu miku im. Juventus u denua per shkak te trukitjeve te rezultateve e ketu ka te bej me dicka tjeter dhe me individ - Neymar-in

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 18 Mar 2015, 12:51

Ose me sakt ka te bej me Katalunin dhe fuqine qe ka Reali ne instancat vendimmarrese te federates Spanjole te Futbollit.
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10862
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Barcelona ka frikė se mos pėrjashtohet nga La Liga !?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi