» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Shko poshtė

FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga labinoti prej Mon 16 Mar 2015, 22:04

FIBA, nuk ka marrė nė konsideratė kėrkesėn e Federatės serbe tė basketbollit, pėr tė evituar pėrballjet me Kosovėn, pas pranimit nė FIBA tė shtetit mė tė ri nė Ballkan.
Shtėpia mė e madhe e basketbollit botėror, FIBA, nuk ka marrė nė konsideratė kėrkesėn e Federatės serbe tė basketbollit, pėr tė evituar pėrballjet me Kosovėn, pas pranimit nė FIBA tė shtetit mė tė ri nė Ballkan.
Serbia ka kėrkuar qė pėr t’i evituar incidentet e mundshme, tė evitohen tė gjitha pėrballjet me Kosovėn, por FIBA tani ka thėnė fjalėn e saj, duke kėrcėnuar serbėt se nė rast refuzimi pėr tė luajtur me Kosovėn, do tė largoheshin nga ky institucion.
Kjo mund tė bėjė qė nga edicioni i ri, tė kemi pėrballje Kosovė - Serbi 
/RtkLive/
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10875
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga marino prej Mon 16 Mar 2015, 22:14

shenje e mire kjo per kosoven per vete faktin qe tashme ka gjet mbeshtjetje diku
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3749
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 17 Mar 2015, 09:37

FIBA nuk eshte UEFA me Platinin ne krye, prandaj vleresimi qe FIBA ben eshte shume me realistik se sa konkluzionet dhe vendimet e serbofilit Platini.
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10937
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 09:52

Te gjitha dalengadal do te vine ne rend dashen apo jo Serbia

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga Ylli-1 prej Tue 17 Mar 2015, 12:40

Une kam hallin se ne vet nuk jemi askund, se te tjerat do behen, se ve ne dyshim...
avatar
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 10937
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga labinoti prej Tue 17 Mar 2015, 17:32

Ylli-1 shkruajti:FIBA nuk eshte UEFA me Platinin ne krye, prandaj vleresimi qe FIBA ben eshte shume me realistik se sa konkluzionet dhe vendimet e serbofilit Platini.
Shkrim shume real te vlersoj Ylli per kete kloment  cig
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10875
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: FIBA, SERBISĖ: LUANI ME KOSOVĖN, OSE FLUTURONI NGA EVROPA!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi