» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Baste Sporti

Shko poshtė

Baste Sporti

Mesazh nga labinoti prej Tue 17 Mar 2015, 17:44

E Marte 17.03.2015
Tipe nga une:

1. ATL Madrid - Leverkusen  1
2. Monaco - Arsenal            2
3. Blackpol - Charlton          2
4. Bristol City - Crewe         3+
5. Eastleigh - Wrexham       1
6. Bromley - Farnebrough    3+

;hi; ;hi;
Kush kopjon dhe e fiton basti 10% per mua  Very Happy
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10800
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga marino prej Tue 17 Mar 2015, 19:53

atletiko - leverkusen ower
monaco -arsenal under
blackpol-charlton 2
bristol city-crewe 1
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3674
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 21:12

Deri me tani minuta 30 asnjeri nuk jeni as afer hahahahaha shofim presim fundin. Une me 3 euro e kam lujtur kete propozimin e labinotit  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga epanjohura prej Tue 17 Mar 2015, 21:38

Na tregoni kush ,,e zuri''bastin.... Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5648
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga labinoti prej Tue 17 Mar 2015, 21:39

pjesa e pare

1. ATL Madrid - Leverkusen  1  (1:0)
2. Monaco - Arsenal            2    (0:1)
3. Blackpol - Charlton          2    (0:1)
4. Bristol City - Crewe         3+   (2:0)
5. Eastleigh - Wrexham       1     (1:2)
6. Bromley - Farnebrough    3+  (0:0)


Very Happy  kan me dal veq qekjo eastligh pi tutem e prish
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10800
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 22:42

Neser ti mos eja ne pune pa i sjellur 3 euro qe i humba duke te degjuar ty  Evil or Very Mad
Ku e gjete kete Eastligh vetem kjo nuk doli (2:2) mbaroi  Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga epanjohura prej Tue 17 Mar 2015, 22:50

Naki shkruajti:Neser ti mos eja ne pune pa i sjellur 3 euro qe i humba duke te degjuar ty  Evil or Very Mad
Ku e gjete kete Eastligh vetem kjo nuk doli (2:2) mbaroi  Evil or Very Mad
6 kaffe te shkuan Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5648
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga marino prej Tue 17 Mar 2015, 22:54

sa nat e pa fat
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3674
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga epanjohura prej Tue 17 Mar 2015, 22:58

E marte eshte dite ,,ters'' Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5648
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga marino prej Tue 17 Mar 2015, 23:00

po po e pa njohur
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3674
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga labinoti prej Wed 18 Mar 2015, 00:03

Naki shkruajti:Neser ti mos eja ne pune pa i sjellur 3 euro qe i humba duke te degjuar ty  Evil or Very Mad
Ku e gjete kete Eastligh vetem kjo nuk doli (2:2) mbaroi  Evil or Very Mad
Hahahahahaaaaaaaa hajt mos ki merak ne mengjes dreke dhe kur ta mbarojme punen i paguaj une makiatot pra 50:50 % po mbetet me pas dalur kjo eastligh sa ke pas me i fituar  Very Happy
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10800
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 09:26

labinoti shkruajti:
Naki shkruajti:Neser ti mos eja ne pune pa i sjellur 3 euro qe i humba duke te degjuar ty  Evil or Very Mad
Ku e gjete kete Eastligh vetem kjo nuk doli (2:2) mbaroi  Evil or Very Mad
Hahahahahaaaaaaaa hajt mos ki merak ne mengjes dreke dhe kur ta mbarojme punen i paguaj une makiatot pra 50:50 % po mbetet me pas dalur kjo eastligh sa ke pas me i fituar  Very Happy

Very Happy  Ok e pranoj oferten mbasi skam zgjidhje tjeter Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 09:27

Lab nuk ēenke i keq ne prognozime ajde na jep per sot ndonje mos fut shume e kipe 3-4 jo me shume

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Mar 2015, 22:06

E shtunė 21 Mars 2015
----------------------------------
1. Aston Villa - Swansea 1x
2. Newcastle - Arsenal  2
3. ATL Madrid - Getafe  1
4. Lyon - Nice  1
5. Rio Ave - Benfika  2
6. Kasimpasa - galatasaray x2
7. Trapani - Bologna x2
---------------------------------
Une e kam luajtur me 17 euro ju vendosni

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga labinoti prej Wed 01 Apr 2015, 21:45

Per neser 90% e sigurt
Maritimo - Porto  x/1 (3.90 kuota)
Crotone - Spezia  x
Horsens - Lyngby x
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10800
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Baste Sporti

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi