» Cila ėshtė miqėsia sot?
Humor pa kufi Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Humor pa kufi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Humor pa kufi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Humor pa kufi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Humor pa kufi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Humor pa kufi Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Humor pa kufi 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Geri (7161)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
lolita (6766)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Annika (6751)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Interesant (4173)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Arjana (3724)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
albi (3377)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 
Adisa (3282)
Humor pa kufi Vote_lcapHumor pa kufi Voting_barHumor pa kufi Vote_rcap 


Humor pa kufi

Shko poshtė

Humor pa kufi Empty Humor pa kufi

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 21:07

Djali: O goce , a mund te te puth pak?
Vajza: Jo as ne endrrat e tua nuk mund te me puthesh.
Djali: Ohu ne endrrat e mija ti je nena e 7 kalamajve po presim te 8 tani

firma.................................................................................................................................................................................
Humor pa kufi Image110Humor pa kufi Bb_net10Humor pa kufi Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor pa kufi Empty Re: Humor pa kufi

Mesazh nga Naki prej Tue 17 Mar 2015, 21:08

Shkon nje djal ne farmaci per te bler nje kontraceptiv,dhe i thot farmacistit:
-ma jep nji se me ka ftu e dashura per dark e ishalla po bejm dicka.
Mbasi e mer iken dhe kthehet pas 5 min
-ma jep edhe 1 tjeter se ka nje moter ajo dhe ishalla po ja mbush mendjen edhe asaj se e ka si shpirt.
Ikn serirsht dhe serisht kthehet prap dhe thot
-ta mar edhe nje tjeter se e ka edhe nenen e re.
Dhe ne darke te ulur ne tavoline me familjen bjen dera dhe po vinte babi i vajzes,ky djali sa shef burrin fillon te lutet.e dashura e shikon e cuditur.
-uaaa zemer un nuk e dija qe ishe besimtar i devotshem
-as un nuk e dije qe e kishe babin farmacist zemer

firma.................................................................................................................................................................................
Humor pa kufi Image110Humor pa kufi Bb_net10Humor pa kufi Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor pa kufi Empty Re: Humor pa kufi

Mesazh nga Naki prej Mon 06 Apr 2015, 00:28

“Burri qė ėshtė burrė, njėherė flet”
Ndodh njė kacafytje nė mes burrit dhe gruas, si pazakontė tė shqiptaret ndodh qė gruaja qėllon e forte dhe fillon ta rrahė burrin keq nė shtėpi.
Pėr njė moment, burri i shpėton nga duart dhe futet nė banjo.
Gruaja: Dil nga banja oj qelbėsire se do te mbysė fare sa tė dalėsh.
Burri: Nuk dal jo, kot fol…
Gruaja: Dil tė thash, mos me acaro me shumė
Burri: Nuk dal tė thash, burri qė ėshtė burrė njėherė flet!

firma.................................................................................................................................................................................
Humor pa kufi Image110Humor pa kufi Bb_net10Humor pa kufi Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor pa kufi Empty Re: Humor pa kufi

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:17

Naki shkruajti:
“Burri qė ėshtė burrė, njėherė flet”
Ndodh njė kacafytje nė mes burrit dhe gruas, si pazakontė tė shqiptaret ndodh qė gruaja qėllon e forte dhe fillon ta rrahė burrin keq nė shtėpi.
Pėr njė moment, burri i shpėton nga duart dhe futet nė banjo.
Gruaja: Dil nga banja oj qelbėsire se do te mbysė fare sa tė dalėsh.
Burri: Nuk dal jo, kot fol…
Gruaja: Dil tė thash, mos me acaro me shumė
Burri: Nuk dal tė thash, burri qė ėshtė burrė njėherė flet!
Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 10179
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Humor pa kufi Empty Re: Humor pa kufi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi