» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ta besh dike te te dashuroj‎

Shko poshtė

Ta besh dike te te dashuroj‎

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 11:48

-- Askend smundesh ta detyrosh te te duaj,
Po disa nga kshillat e mia jan kto 
1.ndihuni e sigurt pran personit qe doni 
2.Ndihuni sa me e lir rreth tij/saj
3.vishuni sa me e thjesht dhe i/e lezetshem/e
4.(flirtoni).-Me nje fjal prekeni ne krah pothuajse pa dashje 
5.bejeni te qesh (por gjithqka ka limit).
6.rri besnik
7.ndihmoj ne rrethanat e vshtira qe ka 
8.mos beni thashetheme 
9.bej gjerat qe ben ai/ajo 
10.perkdhelni floket me ngadal 
11.tregoni se ju pelqen diqka rreth tij/saj 
12.Mundohuni te takoheni sa me shpesh ,por me takime wetem ju te dy,kshtu do t jeni te lir te flisni me njeri tjetrin
13.mos i bėni presion
14.mos u trego te tjerwe qe te pelqen ai/ajo per at simpati mbaje brenda dhe lufto per te,sepse ndoshta te tjeret kan deshir qe ket rast qe ua ke dhen te ta prishin .kshtu do t ndiheni i/e dorzuar...
avatar
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 3693
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi