» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


-TA MBAJM NJE LIDHJE ,Gjat,te fort,dhe ne form !!!‎

Shko poshtė

-TA MBAJM NJE LIDHJE ,Gjat,te fort,dhe ne form !!!‎

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 11:49

-Ta mbash lidhjen tuaj gjat,ta besh te fort ,dhe ne form, 
->gjithqka fillon duke pasur besim ne vetvete,duke qen te dashuruar me personin qe jeni ne lidhje, dhe sidomos duke mos lejuar wend per personin e 3-te,
->duhet te ndiheni xheloz/e ,por jo ne at menyr qe te prishni dhe lidhjen tuaj 
->lidhja kerkon pun,dashuri,vetbesim,forc,xhelozi,ndihmė,gezim,por nganjeher edhe hidherime 
->Duhet te jeni te gatshem per qdo gje qe kerkon partneri juaj por jo duke nenwlersuar dhe weten tuaj,
->bėhuni njė i/e vetėm/e per partnerin tuaj
->gjeni koh te rrini sa me shum me te 
->bejeni te qesh po gjthqka duke pasur limitin e saj
->mos lejoni qe partneri/ja te shikoj dike tjeter pos jush
->beni gjerat qe ai/ajo i pelqen
-> ndihuni sa me romantik
->flisni me or ne telefon duke mos merzitur njeri tjetrin asnjeher 
-> flisni per gjerat qe ju kan ndodhur ,por duke qen besnik ndaj njeri tjetrin 
-> dhuroni lule apo diqka tjeter partnerit tuaj 
-> Wishni ngjYrat qe i pelqejn partnerit tuaj
-> ndihuni sa me thjesht 
Thjeshtsiaaa TE BEN IDEAL/E DHE TE BUKUR ....
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4506
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi