» Cila ėshtė miqėsia sot?
Mirė se erdhe Limi Selmani Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Mirė se erdhe Limi Selmani Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Mirė se erdhe Limi Selmani Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Mirė se erdhe Limi Selmani Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Mirė se erdhe Limi Selmani Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Mirė se erdhe Limi Selmani Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Mirė se erdhe Limi Selmani 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Geri (7161)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
lolita (6766)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Annika (6751)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Interesant (4173)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Arjana (3724)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
albi (3377)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 
Adisa (3282)
Mirė se erdhe Limi Selmani Vote_lcapMirė se erdhe Limi Selmani Voting_barMirė se erdhe Limi Selmani Vote_rcap 


Mirė se erdhe Limi Selmani

Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 11:55

Limi mire, se erdhe nė mesin tone ;hi;

Prezentohu pak Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mirė se erdhe Limi Selmani Image110Mirė se erdhe Limi Selmani Bb_net10Mirė se erdhe Limi Selmani Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:05

Faleminderit shum per mikpritjen.
Un jam nje djal 16 vjet nga mitrovica dhe me pelqen shum ky sondazh i cili te jep shum mundesi qe te njohesh me gjera te reja qe do te duhen per jeten.Kam lexuar shum kshilla me rendesi,urime,biseda,argetim qe me kan sjell nje knaqesi te madhe.Dhe sod mendova rasisht pse mos te regjistrohem ne kete forum qe te shpreh edhe un shkrimet e mija.

firma.................................................................................................................................................................................
Fatkeqesite tregojne kush jane shoke te vertete
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Dardania prej Wed 18 Mar 2015, 12:06

Mir se keni Ardhur. Limi Selmani
Uroi te kaloni bukur ketu me te gjith....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Mirė se erdhe Limi Selmani C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:09

Dardania
Faleminderit shum.
Edhe un shpresoj qe shpejt te inkuadrohem ne rrjedhen e ketij forumi dhe pse jo te kalojm sa ma mir,te knaqemi dhe te njihemi me mir.
Mendoj se duke e repsektuar rregulloren do kalojm mir.^_^

firma.................................................................................................................................................................................
Fatkeqesite tregojne kush jane shoke te vertete
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Dardania prej Wed 18 Mar 2015, 12:16

Limi Selmani shkruajti:Dardania
Faleminderit shum.
Edhe un shpresoj qe shpejt te inkuadrohem ne rrjedhen e ketij forumi dhe pse jo te kalojm sa ma mir,te knaqemi dhe te njihemi me mir.
Mendoj se duke e repsektuar rregulloren do kalojm mir.^_^

Sa e shoh njiheni mir Me gjera dhe shkrim rreth Webe-ve.... Edhe pse jeni ne nje Mosh te mitur. Smile
Uroi te Kaloni bukur ne Vazhdim....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Mirė se erdhe Limi Selmani C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 12330
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:21

Dardania shkruajti:
Sa e shoh njiheni mir  Me gjera dhe shkrim rreth Webe-ve....   Edhe pse jeni ne nje Mosh te mitur. Smile
Uroi te Kaloni bukur ne Vazhdim....
Po ne fakt un qe ne mosh me te vogel kam fillu te lexoj shum shkrime psikologjike,dhe keshilla qe te ndihmojn per te aavandsuar ne jet dhe ne karieren qe ti do e formosh dhe keto me kan ndihmuar shum.
Esht fakt edhe pse jam ne nje mosh delikate adoleshenca un kam nje te kaluar jo aq te mir e cila me ka ber te fort per jeten.
Faleminderit suksese edhe juve dhe shpresoj qe du pelqejn postimet e mia.
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 12:32

Limi Selmani shkruajti:Faleminderit shum per mikpritjen.
Un jam nje djal 16 vjet nga mitrovica dhe me pelqen shum ky sondazh i cili te jep shum mundesi qe te njohesh me gjera te reja qe do te duhen per jeten.Kam lexuar shum kshilla me rendesi,urime,biseda,argetim qe me kan sjell nje knaqesi te madhe.Dhe sod mendova rasisht pse mos te regjistrohem ne kete forum qe te shpreh edhe un shkrimet e mija.
U befsh 100 vjeq e mire se na u abshkove ne komunikime virtuale. Shpresojme se do e rrespektosh rregulloren e ketije forumi ku rrepsisht jane te ndaluara temat politike dhe fetare.

firma.................................................................................................................................................................................
Mirė se erdhe Limi Selmani Image110Mirė se erdhe Limi Selmani Bb_net10Mirė se erdhe Limi Selmani Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Mar 2015, 12:42

Mire se ke ardhur Limi Selmani....
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6650
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:47

epanjohura shkruajti:Mire se ke ardhur Limi Selmani....
Faleminderit shum mir se ju gjeta!
Faleminderit per mikpritjen ne mesin tuaj.
Me sa e pash un isha i vogel per ktu ndoshta do mtrajtoni si sugarini do ma beni pak qeffin ahah shpresoj te kalojm mir se bashku dhe te knaqemi!
Shpresojj tjju pelqejn shkrimet e mija!
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Ylli-1 prej Wed 18 Mar 2015, 12:53

Mire se paske ardhur Limi Selmani
Ylli-1
Ylli-1

Shteti : Kosove - Ferizaj
Postime : 156
Kyējet nė forum : 11864
Regjistruar mė : 26/08/2008
Profesioni : Inxhiner i Ekonomizuar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Mar 2015, 12:53

Kemi edhe kendin per femij ne,ani qe aspak nuk ke sjellje te tilla,e sa per at qe je ,,sugari''i forumit ne nuk i ,,lazdrojm''fort s'e pastaj na hypin ne qafe....Pra kujdes dije s'i duhet te sillesh me te ,,moshuarit''sikur ne Cool ( Ishte shaka deri diku) Smile
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6650
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:56

Ylli-1 shkruajti:Mire se paske ardhur Limi Selmani
Faleminderit shum Ylli Smile
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:59

epanjohura shkruajti:Kemi edhe kendin per femij ne,ani qe aspak nuk ke sjellje te tilla,e sa per at qe je ,,sugari''i forumit ne nuk i ,,lazdrojm''fort s'e pastaj na hypin ne qafe....Pra kujdes dije s'i duhet te sillesh me te ,,moshuarit''sikur ne Cool ( Ishte shaka deri diku) Smile
HAHAHAhHA po e pash edhe at kendin.Ama do mundohem tjav deshmoj edhe pse jam me vjet i vogel meritoj kend me serioz!
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Mar 2015, 13:01

Atehere kontrollo certifikaten e lindjes mos eshte gabim... Very Happy
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6650
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 13:05

epanjohura shkruajti:Atehere kontrollo certifikaten e lindjes mos eshte gabim... Very Happy
Eksperiencen e jetes e kam 100 vjet mduket,edhe ajo me ka rrit para kohes ne mendje pastaj vitet jan ne dor te kohes nuk mund te kalohen.AHHAHA po ne jemi prezent te kohes ku ne komunat e Kosoves edhe ne dokumentet me serioze bejn gabime trashanike,kshtu qe mund te ndodh edhe ajo!
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 16:04

Limi Selmani shkruajti:
epanjohura shkruajti:Atehere kontrollo certifikaten e lindjes mos eshte gabim... Very Happy
Eksperiencen e jetes e kam 100 vjet mduket,edhe ajo me ka rrit para kohes ne mendje pastaj vitet jan ne dor te kohes nuk mund te kalohen.AHHAHA po ne jemi prezent te kohes ku ne komunat e Kosoves edhe ne dokumentet me serioze bejn gabime trashanike,kshtu qe mund te ndodh edhe ajo!

Qenjet njerzore gabojne dhe gabimet teknike permirsohen pa merak.
Ti mire se ke ardhur vetem se ne temat qe do te postosh ne kete forum duhet ta kesh ne njohuri se adminet dhe moderatoret e forumit te gjitha postimet me tematik politike dhe fetare do ti modifikojne ose nese nuk ka mundesi modifikimi do ti fshijne keshtu te jem qe ne fillim te sinqert Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mirė se erdhe Limi Selmani Image110Mirė se erdhe Limi Selmani Bb_net10Mirė se erdhe Limi Selmani Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20108
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga labinoti prej Wed 18 Mar 2015, 20:16

Limi Selmani mire se ke ardhe
labinoti
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 11802
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 20:26

Labinot Faleminderit shum Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Fatkeqesite tregojne kush jane shoke te vertete
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4605
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mirė se erdhe Limi Selmani Empty Re: Mirė se erdhe Limi Selmani

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi