» Cila ėshtė miqėsia sot?
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Geri (7161)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
lolita (6766)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Annika (6751)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Interesant (4173)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Arjana (3724)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
albi (3377)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 
Adisa (3282)
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_lcapUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Voting_barUrim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Vote_rcap 


Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:00

Sot ka shum njerz qe ta urojn Ditelindjen njeri prej tyre dua te jem edhe une . Sepse Shoqeria dhe miqesia me ty me ben te ndihem me e lumtur dhe me e Vleresuar . Mos harro se ti ke nje nder vendet me te veqanta ne Zemren Time . Un te dua pa marr parasysh se kush dhe qka do te na ndaj,
E sot ta them sinqerisht se te dua me shum se herawe tjera,
E di pse?
-do te te tregoj un ,
-ti po rritesh dhe nje wit me shum,kjo esht dita jote ,dhe sigurisht edhe dita ime, per shkak se te kam si moter, e si te mos te te dua ne nje dit te till,?? E si te mos gezohem un me shum se herawe tjera? -un jam shum e lumtur qe motra ime po rritet,moter e dashur te deshiroj edhe shum te mira ne jete,te deshiroj edhe sukses ne sprowat ku do te gjindesh ti . engjulli jem urime ditlindja i bofsh edhe 1oo tjera me familje me kon ki qef ti qysh ki qef ti ishalla ZOTI ti plotson krej deshirat qe i kije momenti ma i lumtur i familjes tone u kon kur ket engjull jaw ka fal edhe jom me fat qe kom kshtu ni shoqe si ty po ta gjej nje moter si ti ne dit te sodit osht shum veshtir. e du momentin kur tu um ki thon kom qef mu bo na 2-ja motra edhe shpresoj qe deri frymen e fundit kena mu kon gjithomn bashk shpresoj qe kurr nuk ka me na nda kerkush me pak fjal deshta me ta uru ditlindjen edhe 1oo tjra bukuroshja jeme sepse po tja filloj te pershkruaj per ty me dalin shum fjal sepse per mu je ni njeri i mir i bukur edhe un ki bo gjithmon te lumtur je kon me mu bash momentet mat kqija shpresoj qe ki mem perkrah edhe ko met perkrah gjithmon edhe e di sepse menxi eki prit ket dit per ty osht sot ni dit shum e veqant shum e limtur shpresoj qe gjithmon ki mu kon qeshtu e lumtur tkom gjithqka qe egziston I LOV YOU , Happy Birthday
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4692
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 12:29

Shkrim shume shume i mire por ne qe po plakemi shpesh here po harrojme dhe ditelindjet tona  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Image110Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Bb_net10Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:32

Faleminderit shum ^_^
ahah e po Naki ske qka ben jeta esht keshtu e till qdo gje vjen per te ikur nje dit ashtu eshte edhe jeta vjen nje nje dat te caktuar per te ikur ne kohen e caktuar.
Un kam nje kshill per ju qe po plakeni qe mos ta harroni shikojeni ndonjeher certifikaten e lindjes  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Fatkeqesite tregojne kush jane shoke te vertete
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4692
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 12:34

Limi Selmani shkruajti:Faleminderit shum ^_^
ahah e po Naki ske qka ben jeta esht keshtu e till qdo gje vjen per te ikur nje dit ashtu eshte edhe jeta vjen nje nje dat te caktuar per te ikur ne kohen e caktuar.
Un kam nje kshill per ju qe po plakeni qe mos ta harroni shikojeni ndonjeher certifikaten e lindjes  Smile
Hahahahaa po ku ta shikojme aman menjehere po nakap paniku dhe asgje nuk po ecen me si duhet keshtu me mire pa e shikuar i japim kurajo akoma vetes dhe kur na pyesin per moshen ja fusim nja 10 nen  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Image110Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Bb_net10Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:38

Naki shkruajti:
Limi Selmani shkruajti:Faleminderit shum ^_^
ahah e po Naki ske qka ben jeta esht keshtu e till qdo gje vjen per te ikur nje dit ashtu eshte edhe jeta vjen nje nje dat te caktuar per te ikur ne kohen e caktuar.
Un kam nje kshill per ju qe po plakeni qe mos ta harroni shikojeni ndonjeher certifikaten e lindjes  Smile
Hahahahaa po ku ta shikojme aman menjehere po nakap paniku dhe asgje nuk po ecen me si duhet keshtu me mire pa e shikuar i japim kurajo akoma vetes dhe kur na pyesin per moshen ja fusim nja 10 nen  Cool
ahhahaha po ama nuk ke nevoj te thuash jam 10 vjet me i vogel me fjal thuaj edhe me fakte merr nje stililaps edhe ndrysho vitin e lindjes ne certifikat ahhaha :_
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4692
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Naki prej Wed 18 Mar 2015, 12:42

Limi Selmani shkruajti:
Naki shkruajti:
Limi Selmani shkruajti:Faleminderit shum ^_^
ahah e po Naki ske qka ben jeta esht keshtu e till qdo gje vjen per te ikur nje dit ashtu eshte edhe jeta vjen nje nje dat te caktuar per te ikur ne kohen e caktuar.
Un kam nje kshill per ju qe po plakeni qe mos ta harroni shikojeni ndonjeher certifikaten e lindjes  Smile
Hahahahaa po ku ta shikojme aman menjehere po nakap paniku dhe asgje nuk po ecen me si duhet keshtu me mire pa e shikuar i japim kurajo akoma vetes dhe kur na pyesin per moshen ja fusim nja 10 nen  Cool
ahhahaha po ama nuk ke nevoj te thuash jam 10 vjet me i vogel me fjal thuaj edhe me fakte merr nje stililaps edhe ndrysho vitin e lindjes ne certifikat ahhaha :_
Jo jo eshte kunderligjore rrena e shkruar e kur e flet disi i shpeton  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Image110Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Bb_net10Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:45

Naki shkruajti:Jo jo eshte kunderligjore rrena e shkruar e kur e flet disi i shpeton  Very Happy
HAHAH po e di ishte thjesht sa per tqesh pak.Smile
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4692
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga epanjohura prej Wed 18 Mar 2015, 12:46

I bashkangjitem Urimit Tuaj per Ditelindje-Kush do qoft ajo i deshiroj ardhmeri te lumtur...
avatar
epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 6737
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 12:52

epanjohura shkruajti:I bashkangjitem Urimit Tuaj per Ditelindje-Kush do qoft ajo i deshiroj ardhmeri te lumtur...
Faleminderit shum :*
Limi Selmani
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 4692
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Katilja prej Sun 06 Dec 2015, 18:03

Shum urim i bukur per ke do qe tjet Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 8203
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter! Empty Re: Urim per ditlindje per shoqen qe e ke si moter!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi