» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Shko poshtė

Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga Limi Selmani prej Wed 18 Mar 2015, 13:02

Nje femer eshte gjeja me e bukur qe Zoti ka krijuar. . .
♡Kompromisi i saj fillon qe ne moshe te re. . . Ajo sakrifikon ēokollatat e saja per vellane e saj. . .
♡Me vone ajo sakrifikon dashurine e saj veē per te pare familjen e saj te lumtur. . . Sakrifikon veten e saj per burrin dhe femijet. . .
♡Dhe ne fund jeta e saj mbaron duke sakrifikuar veten per lumturine e te tjereve. . . Eshte krijesa e Zotit me te cilen askush nuk mund te krahasohet. . .!!
♡Respekto ēdo vajze/grua ne jeten tende. Ti nuk e di ēfare ajo sakrifikon per TY.
avatar
Limi Selmani

Shteti : Kosovė
Postime : 51
Kyējet nė forum : 3765
Regjistruar mė : 18/03/2015
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga labinoti prej Wed 18 Mar 2015, 20:19

Karakteri dhe mirekuptimi i saj...
Nese si ka keto dyja sen nuk i vyen te tjerat amo hiq sen.
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10962
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga marino prej Fri 20 Mar 2015, 20:15

bukuria dhe karakteri
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3836
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga Naki prej Fri 20 Mar 2015, 21:53

Karakteri dhe asgje me shume

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19268
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga marino prej Fri 20 Mar 2015, 22:43

ballkonet hahaha
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3836
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga labinoti prej Sat 21 Mar 2015, 00:04

Asnjeren nuk po ma do nena  Cool
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10962
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga marino prej Sat 21 Mar 2015, 11:57

syte
avatar
marino

Shteti : greece
Postime : 119
Kyējet nė forum : 3836
Regjistruar mė : 06/03/2015

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga epanjohura prej Sat 21 Mar 2015, 12:48

Ngjyra apo forma Smile

epanjohura

Shteti : Kosove
Postime : 753
Kyējet nė forum : 5810
Regjistruar mė : 30/01/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga labinoti prej Sun 22 Mar 2015, 16:01

As ngjyra as forma skan vler nese ajo ska moral e karakter
avatar
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 10962
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cfar ju pelqen me shum te nje vajz..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi