Fėmijėt janė kėnaqėsi e madhe nė jetė dhe kur duam t’ju bėjmė atyre njė dhuratė dėshirojmė para sė gjithash qė ata tė gėzohen. Por gjithashtu duhet tė kujdesemi qė dhurata tė jetė e dobishme dhe funksionale pėr ta.