» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Google adsence a paguan per klikime ?

Shko poshtė

Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 25 Mar 2015, 11:22

A paguan Google adsence per klikime ne forum Naki ?
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 8334
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Mar 2015, 12:58

AC_Milano shkruajti:A paguan Google adsence per klikime ne forum Naki ?
Po paguan dhe per te njejten te japa pergjigjen ne MP qe kishe bere per kete pyetje.
Une kam nje pyetje per ty me jep url e forumit tuaj apo nese administron ndonje te shof cfar ke bere pas shume e shume ketyre pyetjeve rreth administrimit qe ke bere  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga AC_Milano prej Wed 25 Mar 2015, 13:14

hehehe administroj po se ki nqef shum qat forum ti. Mfal nese nuk esht e lejume me ba pytje
avatar
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 8334
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga Naki prej Wed 25 Mar 2015, 16:55

AC_Milano shkruajti:hehehe administroj po se ki nqef shum qat forum ti. Mfal nese nuk esht e lejume me ba pytje
Very Happy  Ketu eshte cdo gje e hapur e lire nje gje mos harro i nderuar bazohu ne disa principe nuk jan shume 4 gjithsejte:
1. Mos u be lecke e cdokujt se nga atje ku vjen ti ai/ajo eshte shume me i/e dobet se ty sepse po te mos ishte ashtu do hynte vete dhe kerkonte ndihma.
2. Nuk eshte marre me pyet kur nuk din por pyet per veten tende dhe per dicka qe ty te hyn ne pune jo per tjeret.
3. Kur je ngusht lyp hua ose kerko mos vjedh kurr
4. Behu i sinqert gjithmone se nuk mund te fshihesh gjithnji  Smile

PS/ Thuaj fondatori/es se google adsence paguan vetem percilli udhezimet siq ti japa ne MP  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Google adsence a paguan per klikime ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi