Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agimi dhe Njomėza

Go down

Agimi dhe Njomėza Empty Agimi dhe Njomėza

Post by Naki Thu 26 Mar 2015, 13:16

Ishin dy fėmije qė nuk i kishin prindėrit, ata ishin shumė tė menēur dhe njė ditė shkoi agimi tek njomėza dhe i tha o moj njomėz sa jam e vetmuar, nuk e kam as kėnd nė shtepi, jam vetėm, a do tė vish me mua qė tė rrish ? Njomėza ju pėrgjigj po si jo unė do tė vi me ty menjėherė dhe njomėza shkoi qė ta pregadiste do ushqim pėr kat tė dy. Dhe erdhi koha e gjumit njomza ishte e pikėlluar shumė sepse nuk i kishte prindėrit e vet dhe ajo ishte duke qar dhe nė atė ēast e degji agimi dhe i tha ēfarė ke qė po qan njomza nuk ju pėrgjigj e beri veten kince jam duke fjetur dhe shkuan nė shkollė dhe mėsuesja e pyeti njomzen njomza a i ke bėrė detyrat ? njomza nuk ju pėrgjigj dhe mėsuesja ja beri qke moj njoza qė nuk po flet njomza i u pergjijg JAM E PIKĖLLUAR. Po perse ti i ke tė gjitha po por unė i kam po nuk kam prindėr si flet moj njomza ti ashtu nuk bėn sepse ti je njė vajzė shumė e bukur dhe mequr dhe kėshtu njomza dhe agimi u rriten pa prindėr.
Naki
Naki

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9124
Kyējet nė forum : 25519
Regjistruar mė : 2007-05-29

https://naki.albanianforum.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum