» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Agimi dhe Njomėza

Shko poshtė

Agimi dhe Njomėza

Mesazh nga Naki prej Thu 26 Mar 2015, 13:16

Ishin dy fėmije qė nuk i kishin prindėrit, ata ishin shumė tė menēur dhe njė ditė shkoi agimi tek njomėza dhe i tha o moj njomėz sa jam e vetmuar, nuk e kam as kėnd nė shtepi, jam vetėm, a do tė vish me mua qė tė rrish ? Njomėza ju pėrgjigj po si jo unė do tė vi me ty menjėherė dhe njomėza shkoi qė ta pregadiste do ushqim pėr kat tė dy. Dhe erdhi koha e gjumit njomza ishte e pikėlluar shumė sepse nuk i kishte prindėrit e vet dhe ajo ishte duke qar dhe nė atė ēast e degji agimi dhe i tha ēfarė ke qė po qan njomza nuk ju pėrgjigj e beri veten kince jam duke fjetur dhe shkuan nė shkollė dhe mėsuesja e pyeti njomzen njomza a i ke bėrė detyrat ? njomza nuk ju pėrgjigj dhe mėsuesja ja beri qke moj njoza qė nuk po flet njomza i u pergjijg JAM E PIKĖLLUAR. Po perse ti i ke tė gjitha po por unė i kam po nuk kam prindėr si flet moj njomza ti ashtu nuk bėn sepse ti je njė vajzė shumė e bukur dhe mequr dhe kėshtu njomza dhe agimi u rriten pa prindėr.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19259
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi