» Cila ėshtė miqėsia sot?
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Geri (7161)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
lolita (6766)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Annika (6751)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Voglushja (4385)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Interesant (4173)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Arjana (3724)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
albi (3377)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 
Adisa (3282)
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_lcap“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Voting_bar“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Vote_rcap 


“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim”

Shko poshtė

“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Empty “Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim”

Mesazh nga Naki prej Sun 29 Mar 2015, 14:18

Bota mbarė vazhdon tė jetė e shokuar nga historia e pilotit gjerman, Andreas Lubitz, qė e pėrplasi qėllimisht avionin e Germanwings, ku humbi jetėn ai dhe 149 persona nė bord.
Ish- e dashura e tij, Maria W., 26 vjeē, qė punon si stjuardesė, rrėfen pėr “Bild” se gjatė pesė muajve qė kanė fluturuar sė bashku nėpėr Evropė, ai i ka thėnė se “njė ditė bota do e mėsojė emrin e tij”. “Njė ditė mė tha qė do bėj diēka qė do e ndryshojė tė gjithė sistemin. Atėherė tė gjithė do ma mėsojnė emrin dhe do mė mbajnė mend. Nuk e dija ēfarė kishte ndėrmend, por tani e kuptoj”, tha ajo.
Maria u shpreh se u nda prej tij pėr shkak tė sjelljes dhe problemeve personale, tė cilat e kishin frikėsuar. “Njė natė u zgjua papritur dhe ulėrinte ‘po rrėzohemi, po rrėzohemi’”.
Lubitz e pėrplasi avionin nė Alpet Franceze.
Sipas gazetės franceze “Le Parisien”, ai ishte i fiksuar pas Alpeve Franceze, madje i pushtuar prej tyre. Andreas Lubitz e njihte shumė mirė zonėn ku e pėrplasi avionin.
/epoka e re/

firma.................................................................................................................................................................................
“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Image110“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Bb_net10“Njė ditė bota do ta mėsojė emrin tim” Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20291
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi