» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

18 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 18 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Silvana Braēe

Shko poshtė

Silvana Braēe

Mesazh nga Dardania prej Sun 19 Apr 2015, 16:07

Silvana Braēe lindur nė Tiranė - ekonomiste, gazetare, prezentatore e shfaqjeve artistike, shqiptare nga Shqipėria.

Karriera e saj fillon nė moshėn 15 vjeē nė Radio Tirana ndėrkohė qė vazhdonte shkollėn e mesme. Pasioni i saj ka qenė edhe baleti, ku ėshtė ushtruar qė nė moshėn 7 vjeēare duke ndjekur kurse tė tilla.

Mbaroi shkollėn e lartė nė Universitetin e Ekonomisė nė Tiranė, dega Financė dhe pėr pak vite e ushtroi kėtė profesion, por dashuria pėr radio-televizionin ishte shumė mė e madhe dhe pėr kėtė arsye iu dedikua totalisht duke arritur tė jetė nga prezantueset kryesore tė TVSH-sė. Me buzėqeshjen e saj tė bukur dhe tė pashteruar dhe me finesėn e saj, zbukuroi dhe kėnaqi zemrat e teleshikuesve. Kryesisht prezanton emisione mbi muzikėn dhe me tė ftuar muzikantė dhe kėngėtarė. Emisionet e saj janė pasuri e veēantė pėr TVSH-nė.

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi