» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Shqiponja, Sorra dhe Bariu

Shko poshtė

Shqiponja, Sorra dhe Bariu

Mesazh nga Dardania prej Fri 08 May 2015, 00:39


Njė shqiponjė shigjetoi me vrull nga njė shkėmb i lartė dhe rrėmbeu njė qengj.
Njė sorrė qė e pa, plasi nga zilia dhe deshi tė bėnte edhe ajo tė njėjtėn gjė. U ul me zhurmė dhe qėndroi mbi njė dash. Po iu pleksėn thonjtė nė leshin e dashit, e nuk mundi te ngrihej. Rrahu ajrin me krahė me forcė, sa e pikasi bariu, i cili i shkoi pranė, e zuri dhe i preu ca pendė.
Nė mbrėmje e mori me vete dhe ua shpuri fėmijėve.
Kur ata e pyetėn se ē'lloj zogu ishte, ai iu pergjigj:
- Eshtė njė sorrė, qė e mban veten pėr shqiponjė.

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11484
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi