» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


SI TE KTHEHEM

Shko poshtė

SI TE KTHEHEM

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 13:33

Si te kthehem ne jete
asnjehere sdo ta kuptoj
se ti me le te vetmuar
me plage qe smund ta sherojsi te kthehem ne bote
me shum dhimbje e lote
me zemren e thyer
dhe me emer te ndyerSi te kthehem ne jete
kur me mungon ti shum
nuk mundem me te kem
dhe pa ty smund te bej gjumndoshta vjen nje dite
qe me sjell lumturi
por zemra ime e shkrete
ende mendon ne ty


kur shpresa te vdes
ke humbur qdo shprese
keshtu ndodhi me mua
kur ti me preve ne bese


ka kaluar kohe e gjate
ende per mua je e paharruar
por tash ne vend te dashurise
pa ndale jam duke te mallkuar

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3278
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi