» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjej dike

Shko poshtė

Gjej dike

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:48

Gjej dikė i cili nuk ka turp tė pranojė
qė e merr malli pėr ty.
Dikė qė e di qė ti nuk je perfekt
por tė trajton si tė jesh i tillė.

Dikė qė nuk e imagjinon dot tė tė humbasė.
Dikė qė tė ta falė zemrėn plotėsisht.
Dikush qė tė thotė ‘Tė dua’ dhe e provon.
Dhe sė fundmi, por jo mė pak e rėndėsishme,

Gjej dikė qė nuk e ka problem tė zgjohet bashkė
me ty nė mėngjes, tė shohė qukat apo flokėt e
prishur dhe sėrish tė bie nė dashuri me ty..

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3095
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi