» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pa Ty

Shko poshtė

Pa Ty

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 14:55

Kur une nuk te shoh, per TY do te QAJ.
Ku do qe te jeshe ne zemer do te mbaj.
Ne kalendarin tim veq dy data jane,
Njera kur u pame e tjetra kur u ndame.
Kur permallohem ulem dhe mendoje 
emrin Tend BURIM te bukur TRI here e SHQIPTOJ.
Prej nga zemra ime shkon fjala te Zoti
Kur ta shof hijen tende do teme ndalet loti.
Dy lot qe me rrjedhin nga keta dy sy
Njeri eshte per MUA dhe tjetri eshte per TY.
Kur me pyesin engjujt; Qka ke pa 
me sy, une do te ju them qe ne kete 
bote te kam njofte vetem ty BURIMIN dhe kur 
emrin tim ti do ta beshe be ate here
edhe ENGJUJT do te qajne per NE....!!

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3095
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi