» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ah Kjo Zėmra Ime

Shko poshtė

Ah Kjo Zėmra Ime

Mesazh nga lepurushja vogel prej Fri 28 Aug 2015, 15:04

Ah kjo Zemra ime
sa shum qė tė don
nga malli pėr ty
e shef si po eksplodon

Pse kjo Zemra ime
kėrkon dashuri prej teje?
tė lutem kthehu pėrsėri
dhe rri pėrgjithmon pran meje!

Te dashurova une ty
pa tė njohur kush ishe
kur degjoja zerin tend
gjithe trupin me dridhej,

mendoja se me doje
dhe u zhyta thelle ne mendime
kurre nuk me shkoj mendja
po talleshe me zemren time

E shikoj hėnėn
qė bėn drit nė maje tė qiellit,
besom o djal te lutem
ti mi more edhe rrezet e diellit.

I kujtoj fjalet ne chat
qė ti mi shkrove
e pyes vetveten
pse mė harrove?

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
avatar
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 3116
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi