» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė "Yjet"

Shko poshtė

Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė "Yjet"

Mesazh nga ballboy_network prej Fri 11 Dec 2015, 23:13

Yjet ėshtė njė aplikacion magjik dhe interaktiv pėr fėmijė qė pėrmban pėrralla dhe vjersha tė shumta me zė dhe tekst, tė cilat tėrheqin vėmendjen dhe zhvillojnė imagjinatėn.
Aplikacioni ka njė dizajn tė bukur dhe ilustrues qė mundėson navigim tė lehtė prej pėrralle nė pėrrallė, si dhe veēohet me zėrin unik tė aktores sė njohur shqiptare Leze Ēena nė leximin e pėrrallave, gjė qė e bėnė shumė atraktive dhe argėtuese pjesėn e pėrrallave.
Pėrveē pėrrallave si Borėbardha, Dhelpra dhe Cjapi, Rosaku i Shėmtuar, etj aplikacioni pėrmban edhe vjersha tė cilat pėrveē se janė me zė, iu mundėsojnė fėmijėve qė t’i mėsojn ato shumė mė lehtė sesa me metodat tradicionale. Disa prej vjershave pėrfshijnė titujt si: Dy shoqe, Voglushja Kianė, Gjyshi dhe Erėlindi, etj.
Veēoritė e aplikacionit:
Mbi 7 pėrralla me zė dhe tekst
Mbi 20 vjerėsha me zė dhe tekst
Historik tė vjershave e pėrrallave tė lexuara
Puzzle
Gjėgjėza
Veēoritė e mėsipėrme e befasi tjera iu mundėsohen vogėlushėve pa pagesė.
Aplikacioni do tė pėrditėsohet vazhdimisht me funksione dhe detaje tė reja, ndėrsa pėr tė gjithė pėrdoruesit aktual do tė mundėsohet argėtim me orė tė tėra me tregime, pėrralla e ilustrime.
Shkarko lojėn KĖTU
avatar
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 10913
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi