» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Aplikacioni qė gjen WiFi falas pėrreth jush

Shko poshtė

Aplikacioni qė gjen WiFi falas pėrreth jush

Mesazh nga ballboy_network prej Wed 02 Mar 2016, 00:22

Njė aplikacion i ri ka dalė pėr pėrdoruesit e iPhone dhe Android, i cili ju ndihmon qė tė gjeni Wirelessėt mė tė mirė falas nė zonėn ku gjendeni.
Aplikacioni WeFi Pro ėshtė i “mbushur” me mė shumė se 200 milionė pika tė Wirelessit nė tė gjithė botėn, pėr t’u siguruar qė ju kurrė tė mos mbetni pa internet, transmeton koha.net.
Aplikacioni jo vetėm qė ua tregon vendet e Wirelesėve falas mė tė mirė, por shfaq edhe vendet mė tė besueshme pėr t’u lidhur.
Si rrjeti mė i madh nė botė i Wirelesėve, sipas krijuesve, ai ka tė ruajtur tė gjithė lokacionet nė databazėn e tij, pėr tė ju siguruar nė ēdo kohė WiFi.
Ai gjithashtu e ndal WiFi tuaj, kur ai nuk ėshtė i nevojshėm, dhe gjithashtu ju tregon se ku mund tė keni lidhje mė tė mirė nė atė vend ku gjendeni.
Pra ky aplikacion u gjen, kur ju keni nevojė, wirelessėt falas qė gjenden nė zonėn pėrreth jush, dhe po ashtu ju tregon rrugėn se si tė shkoni deri aty, pėr t’u lidhur me internet.
Kjo gjė qė ėshtė shumė e mirė nė raste kur ju nevojitet shumė interneti, atėherė me kėtė aplikacion e gjeni shumė shpejtė ndonjė vend pėrreth jush me WiFi falas.
avatar
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 10388
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi