» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj

Shko poshtė

Mėsoni se sa njerėz nė botė e kanė mbiemrin e juaj

Mesazh nga ballboy_network prej Sun 13 Mar 2016, 21:44

Nėse ndonjėherė e keni pyetur veten se ēfarė domethėnie mund tė ketė mbiemri i juaj dhe sa njerėz nė botė e bartin, kėtė pėrgjigje mund ta gjeni nė internet.
Mbiemri mė i popullarizuar nė botė vjen nga Kina, dhe kėshtu falė numrit tė madh tė popullsisė sė kėtij vendi, 76.5 milionė njerėz mbajnė mbiemrin Wang, transmeton Telegrafi.

Nė ueb-faqen Forbears mund tė shihni se sa shumė njerėz nė botė e mbartin mbiemrin tuaj, dhe aty mund ta kuptoni se si kanė lėvizur kėta njerėz nėpėr botė.

Themeluesit e kėsaj ueb-faqe, kanė bėrė tė ditur se statistikat nuk janė 100% tė sakta, por mund t’iu ofroj informacione tė dobishme.
avatar
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 10745
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi