» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016

Shko poshtė

Zyrtare: Kjo ėshtė lista e tė ftuarve nga De Biasi EURO 2016

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Mar 2016, 15:41

Giani De Biasi e ka zyrtarizuar listėn e tė ftuarve nė miqėsoret e marsit qė Shqipėria do ti ftojė ndaj Austrisė dhe Luksemburgut. Milot Rashica ėshtė nė listėn e tė ftuarve ndėrsa befason mosftesa ndaj Alban Mehės qė po kalon formė tė lartė nė Turqi.

“Nuk kemi bėrė ndryshime tė mėdha, kemi marr lojtarėt qė na kualifikuan dhe do tė punojmė me kėtė grup. Duhet verifikuar gjendja e Memushajt, Hysaj ka probleme familjare. Lila e Abrashi vijnė me vonesė pasi do tė zbresin sot nė fushė me ekipet e tyre respektive. Do tė kisha marr edhe Manajn, Rrahmanin, Rashicėn e Latifin, por kanė ndeshje vendimtare me Shpresat. Miloti do tė jetė me ne pėr ndeshjen e dytė kundėr Luksemburgut. Lista aktuale, ėshtė ajo mė e pėrafėrta me atė pėrfundimtare tė Euro 2016. Do tė shikojmė deri nė fund tė sezonit si do tė ecin lojtaret”, ka thėnė De Biasi, transmeton Supersport.
Lista e tė ftuarve ėshtė kjo:
Portierė: Etrit Berisha, Alban Hoxha, Orges Shehi.
Mbrojtės: Naser Aliji, Arlind Ajeti, Berat Dijmsiti, Mergim Mavraj, Lorik Cana, Elseid Hysa j, Ansi Agolli, Frederik Veseli.
Mesfushorė: Migjen Basha, Ergys Kace, Ledian Memushaj, Odise Roshi, Herolind Shala, Ermir Lenjani, Taulant Xhaka, Burim Kukeli, Amir Abrashi, Andi Lila.
Sulmues: Bekim Balaj, Sokol Cikalleshi, Armando Sadiku, Shkelzen Gashi, Milot Rashica.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20018
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi