» Cila ėshtė miqėsia sot?
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Geri (7161)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
lolita (6766)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Annika (6751)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
albi (3377)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_lcapLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Voting_barLodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Vote_rcap 


Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...

Shko poshtė

Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Empty Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje...

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Oct 2016, 00:15

Ndonjėherė lodhesh duke e parė veten si zhgėnjehesh nga persona qė i do dhe i vlereson!! 
Lodhesh duke vrapuar pas dikujt qė nuk bėn asnjė hap pėr tė ardhur drejt teje!! 
Lodhesh edhe duke prit diēka qė ndoshta s'do tė vijė kurrė !!!
Vjen njė momente qė lodhesh nga gjithcka qe tė rrethon!!
Por mos u dorėzo. Qė tė jesh i lumtur dhe i sukseshėm nė jetė, duhet tė jesh pak i verbėr, pak i shurdhėr, pak memec…
Nėse do tė ecėsh para, injoro gjithēka qė u cek mė lartė.

firma.................................................................................................................................................................................
Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Image110Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Bb_net10Lodhja nga ata qė dikur i vlersoje... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi