» Cila ėshtė miqėsia sot?
Poezi humoristike - Faqe 2 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Poezi humoristike - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Poezi humoristike - Faqe 2 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Poezi humoristike - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Poezi humoristike - Faqe 2 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Poezi humoristike - Faqe 2 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Poezi humoristike - Faqe 2 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Geri (7161)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
lolita (6766)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Annika (6751)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
albi (3377)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Poezi humoristike - Faqe 2 Vote_lcapPoezi humoristike - Faqe 2 Voting_barPoezi humoristike - Faqe 2 Vote_rcap 


Poezi humoristike

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Thu 17 Apr 2008, 14:37

Naki shkruajti:zemra e nje gruaje
eshte si nje gur,
aty ka vend vetem
per nje burr.

zemra e nje burri
eshte si motel
nuk mirret vesh
kush hin e kush del.
hehe Mad silent
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Apr 2008, 15:00

o llokum me arra
bakllav me sherbet
a je tani zgjuar
apo tash ke fjet

nese je zgjuar
nje leter ma shkruaj
nese je ne gjum
vi te puthi un kis

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga memaliaj prej Thu 17 Apr 2008, 15:59

guest qeke i pa pam mer.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Bardhi prej Fri 18 Apr 2008, 04:47

je si rrush
je si ftua
vdeksha unė
pėr buzėt e tua.
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 13066
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 08:00

shum flm memalijaj por jam ber tash e pashme me gurbetqarja nuk esht guest

avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 16:29

Bishti maces plot me lesh
kur ta lexosh mos qesh
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 16:33

puc puc puc

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 16:45

Naki shkruajti:puc puc puc
hahahahahahahahaahahahah
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Bardhi prej Fri 18 Apr 2008, 18:01

pale
Poezi humoristike - Faqe 2 6cd6f2d4dcdd8561634e vap

Mace mace pis pis pis
ēka ka dollapi qė leviz
ėshtė miu faqeziu
tė gjitha pjatat i lepiu
I lepiu mirė e mirė
dhe i fshiu me peshqir
Poezi humoristike - Faqe 2 Zgerdhihet

Poezi humoristike - Faqe 2 Katzenauge
Bardhi
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 13066
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Fri 18 Apr 2008, 18:10

Bardhi shkruajti:pale
Poezi humoristike - Faqe 2 6cd6f2d4dcdd8561634e vap

Mace mace pis pis pis
ēka ka dollapi qė leviz
ėshtė miu faqeziu
tė gjitha pjatat i lepiu
I lepiu mirė e mirė
dhe i fshiu me peshqir
Poezi humoristike - Faqe 2 Zgerdhihet

Poezi humoristike - Faqe 2 Katzenauge
Neutral Neutral
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Fri 18 Apr 2008, 18:17

Lere Razė se c`me gjeti
Nuk me bindet me aleti
Ky bandill qe cante rete
Me s'i ngritet kryet perpjete .....

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty VJERSH PER SHEFIN

Mesazh nga mirela prej Thu 24 Apr 2008, 23:49

Naki shkruajti:Lere Razė se c`me gjeti
Nuk me bindet me aleti
Ky bandill qe cante rete
Me s'i ngritet kryet perpjete .....

JE I EMBEL JE I MIRE JE PORSI EMBELSIRE ( THONE) Embarassed

NUK LE GOC PA NGACMU E SLE URE PA KALU Smile

NUK LE GOC PA JA LYP DHE PANTOLLT I MAN ME RRYP ( KOT JA FUTA)

PO KTO TE SHKRETAT S'MUNEN ME JA DHAN 8)

SE SHUM FRIK KTE RRAZEN KAN Shocked

ENE S'GUXO KUSH MA JA LYP SE DIREKT JA JEP KICK Very Happy

SHUM I PELCENJ KTA PSHESHT ME LONG (SPECASH)

MJER ATA QE I RRIN PRANE (OSE QE KOLEG E KANE) fest

ESHT I MIRE SKE SI MOS TA KESH XHAN

LUM SI UNE SHOK E SHEF QE E KAM kis kis


PS. KJO VJERSH ESHT BO THJESH PER HUMOR NESE KENI VREJTJE UN E FSHI

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12560
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 09:43

Dashuria ime tull
Dashuria jote llac
hat te bejm nje pallat pesekac
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Apr 2008, 12:53

dashuria ime + infinit
dashuria jote - infinit
pse sthu mi qe do na dalin femijet 0
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Apr 2008, 17:19

mirela shkruajti:
Naki shkruajti:Lere Razė se c`me gjeti
Nuk me bindet me aleti
Ky bandill qe cante rete
Me s'i ngritet kryet perpjete .....

JE I EMBEL JE I MIRE JE PORSI EMBELSIRE ( THONE) Embarassed

NUK LE GOC PA NGACMU E SLE URE PA KALU Smile

NUK LE GOC PA JA LYP DHE PANTOLLT I MAN ME RRYP ( KOT JA FUTA)

PO KTO TE SHKRETAT S'MUNEN ME JA DHAN 8)

SE SHUM FRIK KTE RRAZEN KAN Shocked

ENE S'GUXO KUSH MA JA LYP SE DIREKT JA JEP KICK Very Happy

SHUM I PELCENJ KTA PSHESHT ME LONG (SPECASH)

MJER ATA QE I RRIN PRANE (OSE QE KOLEG E KANE) fest

ESHT I MIRE SKE SI MOS TA KESH XHAN

LUM SI UNE SHOK E SHEF QE E KAM kis kis


PS. KJO VJERSH ESHT BO THJESH PER HUMOR NESE KENI VREJTJE UN E FSHI
hahahahahahahahahaa thanks shume ok me duhet te bej nje per ty por tash skam kohe me vone...
Jo mos e fshi ska hidherime dhe deri diku ja ke qelluar hahahahahaah Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral je e papare ti kis kis

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga mirela prej Mon 28 Apr 2008, 17:21

haahhahahah OK YLL danc jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12560
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Apr 2008, 17:25

Prezantohem para jush,
Me quajn meli e jo melush,
Kam pas shpin n Barbullush,
Qa baj une se ban gjithkush.

Zakonisht meli m'thojne
Kam tre fmi por s'me bahet vone
Kam nje burr por nuk kam prone
Kam humor une me mimik
Ne ushqim un ty t'kam fik
Se un t'ha nja 30 pjata
Sa ne shpi t'gerset shamata

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga mirela prej Mon 28 Apr 2008, 17:28

haahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah naki na re mos ma nxirr bojen se vallai kalamoj vetem ne endrra shoh kurse sa i perket ushqimit aty ke te drejt se vallai te fik ahhaahahah ene te pergatitet njoni ce ka per tme dhen nje darke Mad kis kis kis

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12560
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Apr 2008, 17:44

Oficeri pyet ushtarin:
Nga kallashi ka prejardhjen ?
Nga ngutia pergjigjet ushtari:
kallashi eshte nje cop dru samari
Perpos drurit ka dhe hekur
te q... ropt te le te vdekur...
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nje dite te molla drithe
Mu dogj Raza mu ne bythe
Po shyqyr qe ndodha prane
Ja shpetova njeren ane...
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Si u ndjeve Raze kur tu ngul?
A u merzite kur tu shkul?
Se ai longu qe te kish hyr
Fort be Raz tu kish fryr.
Keshtu Raz do te psosh
Sa here bleten ta ngacmosh...
Mad Mad Mad Mad
Zogu e do malin
Peshku e do detin,
Une e dua Razen
Raza e do tjetrin.
fest fest fest fest fest fest fest fest fest

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga mirela prej Mon 28 Apr 2008, 18:48

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral sa kam qesh o zot sa i pa pam je

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
mirela
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 12560
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Musafir prej Mon 28 Apr 2008, 19:52

cig Neutral Neutral Neutral
avatar
Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Apr 2008, 22:45

Te mora per dore
Shkuam andej nga liqeni
Mu atehere kur ty tė puthja
Te gelltiti peshkaqeni!
(po ku ka peshkaqen nė liqe se??)
EmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassedEmbarassed

Na u ka kyc lulija
ne msn te shpija
Send jolla sherr jolla,
open jolla sherr jolla
Cancel jolla sherr jolla,
enter jolla sherr jolla
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga ylli prej Tue 29 Apr 2008, 02:23

APOLOGJIA IME
(JETES)
...Marrezi, turp turp dhe
mekate
per jeten e terbuar
se kur me ndal, o gjenerate,
qe vuan rruges ndonje nate,
me merr per te denuar
dhe, me nje ze qe vret,
ngahera me pyet:
-Ku linde, o i ri?
-O jete, linda ne shkreti!
-Ku rron dhe ku vete,
ne c'dhera e ne c'dete?!
-Cudi! C'kerkon prej meje ti
dhe si, o jete, pyet ti
ylli
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 12173
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 19 May 2008, 12:37

Vdes per Ty
Me ty bie me ty ngrihem
Me ty puthem me ty q**hem
Me ty qesh me ty qaj
Me ty me shkon gjithcka vaj... 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Interesant prej Mon 19 May 2008, 12:50

pleas Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14816
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 19 May 2008, 14:31

Raza eshte jeta
Jeta eshte sport
Sporti eshte shkolle
Shkolla ka femra
Femrat jane sexi
Sexi sjell siden
Pra ma mire mos e q*** Razen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga deti prej Mon 19 May 2008, 14:59Raza eshte femer
Femra eshte jete
Jeta eshte shkolle
Shkolla te meson per siden
Sida sjell vdekjen
Vdekjen nuk e do askush
... andaj duaje Razen

deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14677
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Thu 22 May 2008, 17:51

Une jam Naki i parrum
se me lesh u be shkum,
me 3 gra i martum
e asnjo kerkun....

Jam i embel dhe i bute
gjuhen ne goje kur e fute,
fetyren korb te zi
amo ngjyra ska rendesi.

Kur e shijova puthjen e pare
mustaqet sa ja paten nis mem dale,
isha i ri e axhami
i papjekur per dashuri.

te paren Razen e takova
pa njo pa dy e martova,
me kujtohet hala ajo dite kur e pashe
syt si pasul me bythet e trashe.

Po tash cka me gjeti
iku Raza se sme degjon me aleti,
tani me shume spo e zgjati
keshtu eshte taksirati.

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Thu 22 May 2008, 20:43

Monolog

Magjupja: O magjupo shka do me thon situata be?
Magjupi: Ho mi situata asht be ajo se ti kur vjen ne shpi me gjen mua permi ni magjupe tjeter a po e marrish vesh?
Magjupja: Aha po magjupo a pi bjen qeshtu sikur ti me gjon mua ne krevetin ton me Salih magjupin permi mua a?
Magjupi: Hej oj magjupe mos e perzi situaten me dajakin se ta q*** nonen e magjupes

---- ne ato momente vjen qika e magjupes

Magjupja: u qik zeza nonit jarabi tu boft kaqiki i komes si i Jenifer Lopezit.
Qika:Amin.. prit pak t'livriti pi venit se ma shum nuk jom gzu as kur mka kap Salih magjupi ka shpu me thik t'bukes sa ka mujt.. tri dit e tri net.
Magjupi: phaaaa qy kjo rrospija e magjupes av av av paja pak qitu ti magjupja vogel.
Qika; O babo nc nc nc.. mos po t'dokna nona terez une a jep Salihit edhe ty me ta dhan a?
...........
Dhe u martua esmerallda ja si e kendojne magjupen

Esmerallda esmerallda vall ka qit
gjith ka jon kta pleq e t'ri i ka habit
sa mashtrime e dallavere i ka maru
ajo tash vet ka me tregu...

Esmerallda:
shum me rejte shero ti..
thojshe Salih magjupin ta bi n'shpi..
Ky Salihi m'ka premtu..
mos ta ngulsha ngulma mu..
ksi frajerash un skam frike..
kogja mir ma ka qastite..

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga deti prej Fri 23 May 2008, 12:32

Rru apo pa rru,
ashtu si ka qillu
me rendesi eshte bre Naki
mos me u turpnu
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14677
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Mon 30 Jun 2008, 21:06

a mer nak ca po thu
veq dy fjal po du me ti kendu
dy fjal e dy mendime
Kur do behesh me te dergu en shtimje
me te dergu en shtimje se je tranu
tan diten rrin tuj mendu
Komandanten tate me feju
me feju per vete po thom
se ty mendja tka lon
tka lon e tka tralltu
haj me det kuku per mu
se spo di qysh me ta ba ate gru
dhe ty me te martu
me te martu e me te zezu
sa edhe leshin se ke rru
whistling

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
Shpirti_Shejt
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11973
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Jul 2008, 11:13

Elegji per Pleqeri… Very Happy

Pro tradhetis edhe gjyshi plak
100 euro paguan dhoma vec me pa qikat cullak,
Per sa ftyr ka fare nuk i vjen zor
I thua pse ta shan edhe nanen n’vorr.


I bertet plakes dola oj shtrig perjashta
Se qikat e reja jane vete parajsa,
Dashurija snjef moshe kur eshte interesi
Rol te madh luan BMW e Mercedesi.


E sjell ne gisht celsin e Mercedesit
Dhamt e pa lam krejt me livore te specit,
Prej nga e ke o plak ti yndyren
Bre ta marroft ty Zoti ftyren.

Kam kry thote plaku shkoll e fakulltet
Ekspert jam thot per internet,

Bytha ju ka plak e se pranon kurr
Si ka mbet per gje tjeter veq per shurr.


Kur rrin me burra bahet trim dai,
E mas shpine dilingji e dallavergji,

Pleqeria ka pas besen e besa neren
Plaku si ky ta flliq edhe deren.


100 euro hotel te shpija buka that
Plaka i ka mbet cullak ky me kravat,

O moj Shypni e mjera Shypni
Je mbushur plot me ksi dilingji.

Ku e lam e ku na mbeti
E prishi plakun interneti,
Lutet plaka andej pa u nda
Zot mos pafsha cka jam tu pa.

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Sun 06 Jul 2008, 11:26

Une dhe Raza parvjet ne Durres

Raza po rrezitet n plazh dhe po vjen nje Durrsak dhe pyet.
Durrsaku: Zonj a ban me ta puth Rexhep Qosjen?
Raza: Pyete burrin tem > Poezi humoristike - Faqe 2 Avatar_13683
Durrsaku: Zoteri a bon me ja puth Regjep Qosjen grues tane?
Poezi humoristike - Faqe 2 Avatar_13683: Bon bon shokit pse jo vetem sparit ma puth mue Ismet Pejen me dy t'bijt.

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga visitor prej Sun 06 Jul 2008, 19:29

Hahahahahahahahaaha oj nena ime sa kam qeshur po ma mo Naki se gjynah cka i bere kesaj Raze Neutral Neutral Neutral sa i poshter je
avatar
visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 12572
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Adem Berisha prej Mon 07 Jul 2008, 14:53

Eeeeeeee, valla ma gerdite internetin me kėtė poezi pra.
Kuuuuu, ku pėr mue, ndoshta nuk po e shoh veten?
Ani de, bani hajgare me pleqėt se ua merrni gjynahet.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

Poezi humoristike - Faqe 2 Modera10
Adem Berisha
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 13125
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Mon 07 Jul 2008, 14:56

Adem Berisha shkruajti:Eeeeeeee, valla ma gerdite internetin me kėtė poezi pra.
Kuuuuu, ku pėr mue, ndoshta nuk po e shoh veten?
Ani de, bani hajgare me pleqėt se ua merrni gjynahet.
Hahahahahahahahaahaha jo jo o Bac ti sje plak sa kerkon gjysme halla hahahaahahahaha dhe elegjia nuk eshte per ty Neutral Neutral Neutral Neutral je i shkelqyer ti bac vertet i shkelqyer

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Thu 31 Jul 2008, 21:11

Raza: Zemra ime eshte gure, Po hyre brenda s'del me kurr
Naki: Kurse e imja eshte hotel, Kush ka qejf hyn e del.
Raza: Dashuria nuk eshte patate qe hahet brenda nje nate.
Naki: Pse cka mendove kemb basketbolli a?
Raza : Po po tastiere diskete tu ka bo koka windows 98 he mo cka gjete se ne chat fare mbete.
Naki: Te gjitha femrat pom flasin "pershendetje" "how are you".
Raza: kush eshte qaja qe po kesh ka hap gojen vesh ne vesh Evil or Very Mad
Naki: Po ajo po me mashtro me tha se rrin ne Tiron kur surratin ma pa Neutral Neutral hahaha qeshi cenka plakur tha ky leshi Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 11:09

Per Nakin

Kreh baluket dite e nate
koken e shkrete se le rehat
perdor vajra ,xhelra e llaqe
tu be koka porsi faqe.

Tre pasqyra na i theve
me parfum tere lagjen leve
kater pale kepuce i grise
mendjen vajzes dot sja prishe.

Per ty paska qene nje fat i keq
se vajza te qelloi e ftohte akull
ah i mjeri cke per te heq
do pendohesh qe je mashkull.

Dije nje dite do dashurohesh
prandaj mos e merr me ngut
por ta dish shume do pendohesh
se nusja ne shishe ka me te fut.....hihihihi
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Naki prej Wed 05 Nov 2008, 12:16

Miranda

Na ishte nje vajze e bukur
Tundej shkundej per tu dukur
Ne dy ore nje fustan nderronte
Hiqe vish se nuk i shkonte

Nje here nuk gjeti rehat
Duke pyetur te gjitha grate
Si ja beni ju me thoni
Kur nje burre te martum ju e doni ??

Ngadale Miranda mos u nxito
Eshte shpejt per keto
Qe tani te ka shkuar mendja
Prit me 19 Tetor futemi brenda 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Poezi humoristike - Faqe 2 Image110Poezi humoristike - Faqe 2 Bb_net10Poezi humoristike - Faqe 2 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 19:44

Naki shkruajti:Miranda

Na ishte nje vajze e bukur
Tundej shkundej per tu dukur
Ne dy ore nje fustan nderronte
Hiqe vish se nuk i shkonte

Nje here nuk gjeti rehat
Duke pyetur te gjitha grate
Si ja beni ju me thoni
Kur nje burre te martum ju e doni ??

Ngadale Miranda mos u nxito
Eshte shpejt per keto
Qe tani te ka shkuar mendja
Prit me 19 Tetor futemi brenda 8)
Neutral 19 nentore eshte e sakt ati sman men pleqeria bio te veten hahahahahahahahahahah pirat
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Poezi humoristike - Faqe 2 Empty Re: Poezi humoristike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi