» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Moment i veshtire

Shko poshtė

Moment i veshtire

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Nov 2007, 14:19

Cili ka qene momenti me i veshtire per ju? Si e keni perjetuar?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga bovari prej Wed 14 Nov 2007, 14:59

Tani ketu ku jetoj une nuk mund te them se cili eshte momenti me i veshtire pasi e gjithe jeta ketu eshte e veshtire por nese do te veēoja ndonje moment qe me ka mbetur ne mendje eshte mesimi i pare ne laborator mbi kafshet eksperimientale.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 15:37

momenti me i veshtire ka qen kur jam takue me nenen time pas 18 viteve .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11949
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga ejona prej Sat 29 Dec 2007, 15:46

Gjate luftes ne Kosove ne Mars 1999 kur takova prinderit e mi ne male kishin qene te uritur dhe kishin perjetu gjera te tmerrshme
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11808
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 17:10

cdo njeri ka perjetue momente te veshtira besoje ,por per mua ishte takimi i pare me prinde pas sa vjete shum i veshtire edhe emocionues .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11949
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Loresa prej Sat 29 Dec 2007, 17:21

Kur miku ime , i dashuri im, eshte gjithcka per mua humbi fare dhe ishte ne nje rruge qe me dhimbsej..... keto ishin momentet me te veshtira se as nuk guzoja ti flisja as ti thoja gje zihesha ne vete dhe qaja me lote dite e nate.... kaloi kjo ishalla kurr nuk perseritet me.

firma.................................................................................................................................................................................
"jeto si te pėlqen ty jo si duan tjerėt"
avatar
Loresa

Shteti : Tetovė
Postime : 41
Kyējet nė forum : 12116
Regjistruar mė : 03/06/2007
Profesioni : Stomatologe

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Anna prej Sat 29 Dec 2007, 17:23

urojm Loresa qe momentet e veshtira kurr mos te pereseriten ne jet ,por edhe ato jan pjes te njeriut .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11949
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:11

Per mua momenti me i veshtire eshte se i bena gati 40 vjet e hala skam femer spom len Raza me bo njo Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 13:16

Ca eshte kjo "nje" Naki ?Apo vazhdimi i njeqindenjeshit!?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:17

arla shkruajti:Ca eshte kjo "nje" Naki ?Apo vazhdimi i njeqindenjeshit!?
8) That's all Folks

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 06 Jun 2008, 15:45

Kurre u ndava nga dikushe qe e doja me shpirt Sad Sad Sad :(po kjo jete keshtu e ka ishalla e bene Zoti mire

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Musafir prej Fri 06 Jun 2008, 15:48Zemera_e_thyer shkruajti:Kurre u ndava nga dikushe qe e doja me shpirt Sad Sad Sad :(po kjo jete keshtu e ka ishalla e bene Zoti mire

ta besoi motrushe engjellush ket i lutem zotit qe te mos jesh ne ket gjendje kurr Sad Sad Sad te perqafoi shum yll dhe me ke premtu diqka se nuk do merzitesh💋 kis kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Kotelja prej Sat 07 Jun 2008, 10:45

Momenti me i veshtire ishte kur pas nje aksidenti te tmerrshem ngela per tre muaj e palevizshme. Me vinte te vrisja veten. Pastaj dita kur u ngrita ne kembe perseri ka qene rilindja ime. Kjo ka ndodh para pak vitesh.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Naki prej Sat 07 Jun 2008, 11:45

Kotelja shkruajti:Momenti me i veshtire ishte kur pas nje aksidenti te tmerrshem ngela per tre muaj e palevizshme. Me vinte te vrisja veten. Pastaj dita kur u ngrita ne kembe perseri ka qene rilindja ime. Kjo ka ndodh para pak vitesh.
Mire se erdhe engjull jocolor jocolor jocolor

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Musafir prej Sat 07 Jun 2008, 14:17Kotelja shkruajti:Momenti me i veshtire ishte kur pas nje aksidenti te tmerrshem ngela per tre muaj e palevizshme. Me vinte te vrisja veten. Pastaj dita kur u ngrita ne kembe perseri ka qene rilindja ime. Kjo ka ndodh para pak vitesh.

te uroi yll qe kurr me mos te ndodh kjo vetem gjithmon e lumtur te jesh jam shum e lumtur qe erdhe prap ne forum na ke mungu shum :puthje: flower flower flower flower

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Adisa prej Sat 07 Jun 2008, 16:06

as nje nuk kam momente te veshtira
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Musafir prej Sat 07 Jun 2008, 16:10

momenti me i veshtir per mua kur marr zhgenjime Sad kur zhgenjehem keq


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:52

Ok tash po behem serioz.
Momenti me i veshtire per mua ishte kur u largua njona dhe me la duke menduar cka gabova? Ku gabova? si Gabova? Kur gabova?
Edhe me i veshtire ishte kur e kuptova se une nuk gabova... i ka jeta keto gjera behuni te forte leni si te kaluara e mos i kujtoni se prap do e keni veshtire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga bovari prej Sun 02 Nov 2008, 18:39

Une moment te veshtire e kam ndier derisa me rinin syte plot pasi u perballa me prejashtim nga universiteti dhe mos marje parasysh e stazhit ne laboratorin e kerkime plus nje jete private qe po me mbyste.Po edhe pash se nuk duhet me u dorezuar pasi noj here edhe me humbje dalim fitimtar.Edhe pse nuk e besoj po ja qe nuk u prejashtova dhe kalova ne shkence ,nuk besoj se ka gje me te bukur kur kthen cdo gje ne diten e fundit Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Kotelja prej Mon 03 Nov 2008, 12:02

Sot kam kaluar nje dite te tmershme ne spital.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Voglushja prej Mon 03 Nov 2008, 16:29

fjala Lamtumir

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Isinqerti prej Mon 03 Nov 2008, 17:05

Ndarja per gjithmon
avatar
Isinqerti

Shteti : Ne Boten Qudirave
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10562
Regjistruar mė : 02/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Vizitor prej Mon 03 Nov 2008, 17:39

momenti me i veshtir qe jam zhgenjyer kur besova se tepermi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Nov 2008, 10:59

Kam kaluar ne jete shume momente te veshtira, por ketu do te sjell dy: Vajza i agjes me burrin e saj dhe djalin bejne ndeshje ne Bullgari ne rruge per vizite ne Turqi. Burre e grua vdesin ne vend, gjersa djali i tyre (nipi im) peson lendime te renda trupore dhe shtrohet ne spital ne Bullgari pa pasur njohuri se cfare ka ndodhur. Dy kufoma per nje dite dalin nga oborri i shtepise, i treti ne spital ne gjendje te rende. Tri jave me vone edhe nje kufome del nga shtepia e tyre, tash djali i katert bene vetevrasje nga dhembja e madhe, dhe pak jave me pas djali i agjes se tij vdes nga gjakderdhja ne tru shkaku i goditjeve te murit me koke poashtu nga dhembja e madhe. Ne tre mua kater kufoma....

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Adisa prej Sun 16 Nov 2008, 12:12

Humbja e Motres time kur meka vdek. 27 ,vjeqare
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga lolita prej Sun 16 Nov 2008, 12:20

Momenti me i veshtir ne jeten time i pari ishte kur humba babin tim gjate luftes ndersa i dyti ishte aj kur humba mbesen time shum te dashur ne mosh fare te vogel kishte vetem 5 vjet Sad
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Nov 2008, 12:32

Ngushellime per ty gresa dhe per ty lolita - jeta nuk na servon vetem gjera te bukura dhe te embla, por sido qe te jete, jeta vazhdon me tutje...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Moment i veshtire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi