» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 Nov 2007, 15:54

Cila eshte ajo gje qe ju nervozon ose qe nuk e duroni dot?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 19 Nov 2007, 16:52

gjerave te vogla nuk ua ve veshin fare,ndonje padrejtesi,apo tradheti me ngrite pak gjakun.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13785
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 Nov 2007, 14:35

Gjeja qe urrej me teper jane thashethemet, dhe interesimi i njerit se ēfare ben tjetri.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Wed 28 Nov 2007, 14:51

Gjeja qe nuk duroj dot eshte SERVİLİZMİ. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga lona prej Wed 28 Nov 2007, 15:08

thashethemet jane por serivilizmin e urrej me shume .
Dhe njerzit me dy fytyra qe ketej thone jemi miq e nga krahu tjeter te shan e gjara te tjera
avatar
lona

Shteti : kosov
Postime : 15
Kyējet nė forum : 11712
Regjistruar mė : 11/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Silvi prej Thu 29 Nov 2007, 11:34

Kur njerezit te nenvleresojne e te paragjykojne nga ajo c'fare ke apo c'fare ben pa u munduar te dallojne se cili je ne te vertete...
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12009
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga deti prej Thu 29 Nov 2007, 12:01

Nuk duroj dot njerezit qe paragjykojne, qe lavderohen teper dhe qe merren me thashetheme.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 29 Nov 2007, 12:43

gjerat e imeta nuk me pengojne,i duroj njerėzit ngapak tė mirren edhe me mua,ajo qė ėshtė e tepruar nuk durohet.Thėnė shkurt asgjė nuk mė pengon fort.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13785
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Thu 29 Nov 2007, 13:08

Nuk me pengon gje dhe gjerave te kota nuk ua ve veshin i kaloj sikur fryen era.
Urrej shume kur dikush shiqon punen dhe problemet e tjerve kurse nuk shef te vetat.
Urrej shume thashethemet vertet keto jane gjerat me te keqija qe njeriu i ben.
Me peqejne njerzit e hapur dhe ata qe te miren ose te keqen ta thone ne sy jo pas.
Me pelqejne ata te cilet kur te thone mik ashtu e mbajne jo vetem fjale.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Fri 30 Nov 2007, 22:46

Perplasja e deres me qellim dhe ngritja e zerit.vertet jane te pa durueshme!

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 08 Dec 2007, 22:03

Urrej poshtersine.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Sun 09 Dec 2007, 11:47

edhe une jam e pajtimit me nakin sepse kur te kesh diqka thuam ne kater sy e jo mbas shpine ajo me mbyt mua krejt sepse e urrej at gje edhe tradhtin nuk ja bej askujt e as qe e duroi kur dikush ma ben at kur e dua nje njeri e dua me love e jo me fjal


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga hona prej Sun 09 Dec 2007, 14:42

Ka shum gjera qe em bejn nervoz,kur njeriu flet e bashkbiseduesi nuk ja percjell biseden ,ka shum tjera por kjo eshte nejra nder to ...

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Sun 09 Dec 2007, 15:47

Ne jete ndodhin gjera te pa deshiruara por ne shumicen e rasteve vazhdimesia e situatave te pa deshirueshme varen nga ne vete. Thashethemet nuk me pengojne pasi kur me ka ndodhur i kam perballur personat qe kan folur dhe pse nga nervozizmi u prisha me nje shoqe(e perzura) por ja vlejti pasi pas asaj dite ne shoqeri nuk kam degjuar me prapa kraheve te flitet, ku i dihet mbase flasin po kan frike te mi sjellin ne vesh thashethemet pas asaj dite ku fillova te tallem me ta.
Pastaj nese qe diten e pare menjehere shpallen motra e vllezer njerezit me njeri tjetrin duhet pritur se ku do te plasi.
Sot shoqeria eshte e bazuar ne interesa te kota dhe te ngushta athere te gjithe duhet te kemi kujdes sepse tani ne kete kohe shume shpejt behesh mik e mike ne aparence dhe pas ne nje mosmarveshje qofte me te voglen te jeni te sigurte qe pergojoheni ose sjelljet tuaja jane nen thjerez.
Prandaj per gjerat qe mund ti parandaloj nuk hezitoj nese nuk parandalohen me e mira te mundohemi me sa me pak lendim dhe ti harrojm jo ti ngrohim dhe pas ēdo fjalie ta vejm ne tavoline si pilaf.
Por duhet te vejm vath ne vesh diēka,gabimi njehere behet por nese perseri fillon rrugen e meparshme dhe perserit te njetin gabim shume do ankohemi e do humbim kohe duke bere llogarite e njeri tjetrit!

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11919
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Mon 10 Dec 2007, 14:55

po ma se shumti nuk mundem ta duroi padrejtesin edhe tradhtin kur dikush ma ben per mua esht i vdekur


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga hona prej Mon 10 Dec 2007, 23:45

Heshtjen,sidomos sonte qe po mbizotron.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Tue 11 Dec 2007, 06:19

nuk mund ta duroi kur dikush me akuzon pa faj at gje nuk mund ta duroi


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Anna prej Thu 13 Dec 2007, 02:40

genjeshtren ,se duroj dote ,kur pike rubineti i ujit ,takat ne rruge qe kercasin ,tik,taket e ores,keto me japin pak a shum nervoze .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Thu 13 Dec 2007, 06:52

genjeshtren e urrej edhe tradhtin qe ma ben dikush apo mbas shpine te ndiej fjal ato i urrej shum


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Merimanga prej Thu 13 Dec 2007, 20:12

Budallallekun agresiv!
avatar
Merimanga

Postime : 11
Kyējet nė forum : 11445
Regjistruar mė : 09/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 06:35

e urrej kur dikush mundohet se si une nuk esht askush se te gjith kemi lindur e rritur ne tok e jo ne qiell kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 18:24

Smile nuk muj ta duroj pa drejcin si munohet dikush meta ba as fjalt eranda nuk i maj nuk me me duru nierzit negativ se skam qef meja ba dikujna pardejci as aj mua mos ma ban nese don mir mir nese don keq keq Shocked Shocked
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 19:36

Meshkujt kur flasin budallalliqe rruges cherry
Si duroj dot ma shpifin cherry

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 06:54

ske faj motrushe vetem duhet me cekic koken me jau thy se ju del koka tjeter prap hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 11:33

nuk eduroj pa drejcin qe ma ban dikush
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 26 Feb 2008, 11:37

Mendjemadhesin dhe te berit perfekt thjesht nuk duroj dot njerzit qe behen se jane kinga e ne te vertet skan ato tipare por vetem enderrojne....
Fjalet banale ne rruge,
Genjeshtrat....
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11822
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 11:44

nuk duroi tradhtin edhe e urrej shum kur dikush ja mbash shum nalt se sikur une nuk esht askush por te gjith jemi njejt askush nuk esht se si une ska


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 26 Feb 2008, 16:54

Djalin e shitesit te marketit posht pallatit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 07:01

kur esht ne shum anesh shikon her njeren her tjetren kjo esht se me shkon ne nerva sepse kur dashuron njeriu duhet te jet i sinqert e dua ket apo jo


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Dukagjini prej Wed 27 Feb 2008, 10:33

Nuk i duroj Akrobacionistet apo dallavergjinjet nuk i dua njerzit te cilet krejt dicka tjeter flasin e krejt dicka tjeter veprojn.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11532
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Wed 27 Feb 2008, 11:50

tradhtin qe ma ben mbas shpine

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 27 Feb 2008, 16:30

Gjen e keqe nuk e duroj dot
ose te mar lajme te keqija

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 06:41

at person qe lavderohet shum jam e bukur si une ska shum me shkon ne nerva sepse asnje nuk jemi miss i botes


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 10:15

Genjeshtren ,Tradhetin,Intrigat i urej ne mase
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 10:17

kur me genjen sepse genjeshtra i ka kembet e shkurtera


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 28 Feb 2008, 11:35

shpifjet dhe mos pranimi i fajsise apo gabimit jane gjera qe urrej shume
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11822
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga riqebulli prej Sat 08 Mar 2008, 15:25

injoracia.....
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11195
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Thu 20 Mar 2008, 19:18

Speciet qe bojne sikur dine cdo gje ne jete!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga riqebulli prej Thu 20 Mar 2008, 23:53

____ Vajzat arrogante... me llogjik te ceket...!!!
avatar
riqebulli

Shteti : spain
Postime : 66
Kyējet nė forum : 11195
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Mendoni Mire.Flisni Mire.Beni Mire.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kimi prej Fri 21 Mar 2008, 12:14

Njerezit (vajzat) qe jan mendjemdhenj nuk mund qe ti shoh as te pakten me nje sy Shocked dhe nuk i duroi fare.
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11268
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi