» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Sun 23 Mar 2008, 10:36

Menje menje kjo dynja dikujt i pelqen vetja jashte mase po kur te hypen vetja shum ne qef bi e vritesh keq nga ajo qe e mban koken larte se i duket vetja une e ska tjeter kjo eshte INJORANCA
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga 666 prej Sun 23 Mar 2008, 13:38

prepotencen

avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11271
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga mirela prej Sun 23 Mar 2008, 23:49

RRACIZMIN HIPOKRIZIN DHUNEN ZENKAT KOT ETJJJJ.... Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11558
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Mon 24 Mar 2008, 18:15

njerzit qe genjejn i kam vdekje:evil:

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 09:59

Genjeshtrat dhe chati

Pa nxjerre ne shesh dhe shembujt sesi meshkuj serioze dhe terespektuar ne dukje, ne chat marrin identitetin e nje femre seksidhe i japin shfryrje te lire te fshehtave te tyre me te thella.Meshkuj ne moshe qe paraqiten si adoleshente te etur per shoqeri.Femra qe hiqen sikur nuk dine te perdorin chat-in dhe qe e kane perhere te pare. Meshkuj dhe femra qe genjejne per moshen, paraqitjen etyre fizike, punen dhe me te rendesishmen: gjendjen civile. Keshtu,ne chat te gjithe deshirojne te japin me te miren, edhe pse mund temos jete plotesisht, ose aspak e vertete. Te gjithe jane te bukurose te bukura, interesante dhe teper zbavites. Ne boten virtuale,shpesh mund te jesh ai qe nuk je ne ate reale.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Adisa prej Tue 29 Apr 2008, 10:03

genjeshtrat dhe tradhetit si ti bajn mas shpine
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 10:10

kur nuk me flasin Sad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 12:34

genjeshtrat dhe padrejtesin qe ma ben dikush


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Tue 29 Apr 2008, 14:40

OFENDIMET dhe genjeshtrat
hiē
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 29 Apr 2008, 14:45

Genjeshtra,Mburjet,ofendimet,mos respektimi
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Tue 29 Apr 2008, 15:49

Njerezit dhe sjelljet fallco qe behen nen emertimin e qyteterimit.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 Apr 2008, 17:25

O njerz mos i paragjykoni njerzit ashtu thjesht palidhje. Njeriun smund ta vlersosh pa e njohur dhe qendroj pas ketij shkrimi. Ke nuk mund ta duroj kur shkruhet filani keshtu filani ashtu kur e pyes e njeh ti ate per te cilin flet thote jo se kam pare kurr....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga MANDI prej Tue 29 Apr 2008, 21:58

naki po kur ata njerz i njehe
dhe te presin ne bes dhe te mbushin me genjeshtra
i vlerson ata ti??

pabesia dhe genjeshtrat jan gjeja me e keqe per mua ne jete

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga GISHTEZA prej Tue 29 Apr 2008, 22:47

genjeshtrat e shtirja fallco

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 00:47

MANDI shkruajti:naki po kur ata njerz i njehe
dhe te presin ne bes dhe te mbushin me genjeshtra
i vlerson ata ti??

pabesia dhe genjeshtrat jan gjeja me e keqe per mua ne jete


oo mandi mos hiq aq i ndershem se besoj nuk je aq sa hiqesh
,,ti mund te jesh pak servil , por jo aq i beses !!!!!!!!!
ēuditem me ty !!!!!!!!!!!
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Sa durim keni dhe qfare nuk duroni ?

Mesazh nga ylli prej Wed 30 Apr 2008, 01:56

sa i duroni ofendimet 'e'fyerjet
une per vete nuk i duroj hiē ???????????
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Apr 2008, 10:59

Hic fare nuk i duroj nuk kam pse ti duroj me mire ditekt Shocked Shocked Shocked me mire kur nuk mer vesh me fjal me mirkuptim
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 12:35

Kam durim deri ne nje far mase ,pasta nuk me itereson as nje gje jam e shkrepur ..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 30 Apr 2008, 14:01

Kam shume durim vertet shume dhe eshte gjeja me e mire kjo besoni provoni dhe do bindeni

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga bovari prej Wed 30 Apr 2008, 15:58

Besoj se kam durim sidomos kur me hyp inati Razz

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 02 May 2008, 10:10

Gjenjeshtra i ka kembet e kshkurta keshtu thone,po e para eshte qe kur ke gjenjyer dike ne fillim ke genjyer veten tende e pastaj tjetrin une kete e quaj si semundje mahnije genjeshtren Evil or Very Mad
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Fri 02 May 2008, 10:12

Genjeshtren edhe thashefemet i kam vdekje Evil or Very Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Fri 02 May 2008, 14:19

padrejtsia burrokracia injoranca mendjemadhesia
dhe genjeshtra
keto per mendimin tim nuk jan njerzore ,,,
dhe nuk me pelqejn hiē
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 05 May 2008, 14:56

Ata qe lajne hesapet neper forume!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga stupenda prej Mon 05 May 2008, 16:33

Fallsitetin, genjeshtrat, injorancen, tradhetin. thashethemet dhe shume gjera te tjera!!!!!!!
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga ylli prej Tue 06 May 2008, 00:12

njerun me shpirt te lig
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11171
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Musafir prej Tue 06 May 2008, 00:49

kur them te vrteten e nuk me besojn .kur i genjej besojn Evil or Very Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga blina prej Tue 06 May 2008, 01:24

padrejtesin se duroj dot.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11528
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 May 2008, 12:13

Shumefytyresine

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 12:25

Keto gjerat qe po ndodhin ketu ne Forum perdite edhe ne padrejtesi
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Tue 06 May 2008, 13:00

Po perse behu sikur nuk ka ndodhur gje i ka keto gjera bota e internetit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 22:59

njerzit me shume fytyra

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11143
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 03:46

Crregullimin e gjumit Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 16:02

qimet e maces qe kam ne shpi, i bien si dreq
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 07:54

Njerzit qe meren me thashetheme pupupu nuk i duroj dot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 21 May 2008, 06:35

Shqetesimet e pashpjegueshme.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 21 May 2008, 09:02

Ata qe nuk shofin me larg se hunda e tyre ....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Interesant prej Wed 21 May 2008, 09:18

Llafazanin nuk e duroj dot .
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Zogi prej Wed 21 May 2008, 10:00

imponimet nga dikush tjeter
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11730
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 21 May 2008, 14:38

kur me shesin pordh disa qe nun dine te shkruajn emrin e tyre
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12143
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi