» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

17 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 17 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Blert1 prej Thu 11 Mar 2010, 01:57

Kam shume Durim.

firma.................................................................................................................................................................................
"Peace and Love"
avatar
Blert1

Shteti : Aty ku kemba jote nuk do shkeli kurr ??
Postime : 65
Kyējet nė forum : 9054
Regjistruar mė : 08/03/2010
Profesioni : Bujk :D :P

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga deti prej Thu 11 Mar 2010, 08:07

Fatmiresisht durimin ende e kam armen me te forte. Durimi dhe heshtja (ne vendin dhe kohen e duhur) gjithmone me bejnė fitimtar.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Mar 2010, 11:55

Ne te vertet jam shume nervoze por shyryr qe kam pak durim se mjer ai qe do kishte pun me mua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 11 Mar 2010, 11:58

kam durim sa me kontrollu vehten ne gjdo situat
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10702
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 18:52

Po dhe shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12853
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Besi prej Mon 15 Mar 2010, 19:45

Sado qe kam mesuar nga jeta dhe nga pervoja,perkunder kesaj nuk kam mundur te dal jashte te qenurit shqiptar-gjaknxehte.Mundohem te jem i duruheshem,por jo sikurse disa njerez.Te kesh kete veti,nuk eshte gje e vogel,por ka raste ku durimi na kushton shume nese e vem ne zbatim.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Mar 2010, 20:53

Shume shume shume shume

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12853
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Goc me naze prej Tue 30 Mar 2010, 18:10

Nuk duroj dot jo sinqeritetin

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9011
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 30 Mar 2010, 18:56

thashethemet genjeshtrat edhe njerezit qe ngaterrojne pa pike problemit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 30 Mar 2010, 18:58

Nuk duroj dot te qenurit loder ne duart e te tjereve.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10976
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Goc me naze prej Wed 31 Mar 2010, 19:21

Hiq eshte e mete e imja se nuk kam durim

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9011
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Mirja prej Wed 31 Mar 2010, 19:25

Shum kom durim
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11211
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Goc me naze prej Wed 31 Mar 2010, 19:27

mirja shkruajti:Shum kom durimLum si ti mi shpirt.edhe un mundohem po e kote por nuk lendoj asnjeri mua me lendojn tjert andaj acarohem. dhe humbas durim.

Goc me naze

Postime : 77
Kyējet nė forum : 9011
Regjistruar mė : 29/03/2010
Profesioni : ???

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Mirja prej Wed 31 Mar 2010, 21:24

Goc me naze shkruajti:
mirja shkruajti:Shum kom durimLum si ti mi shpirt.edhe un mundohem po e kote por nuk lendoj asnjeri mua me lendojn tjert andaj acarohem. dhe humbas durim.
e at her se ki keq
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11211
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Naki prej Wed 31 Mar 2010, 22:30

Shume sa nuk mund te besoni nuk qaj shume koken durimi eshte gjeja me e mire per njeriun

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga deti prej Wed 31 Mar 2010, 23:28

Sa te doni, me tonelata bile.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 01 Apr 2010, 01:00

kam shume

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Apr 2010, 11:58

Nuk kam , sepse nuk me duhet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 06 Apr 2010, 16:46

Durimi thojn se te sjell te mirat por dhe ndonjeher durim soset dhe vjen nje momet qe ureen qdo gje pastaj!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 06 Apr 2010, 17:02

kam shum durim s e edi se pas durimit vjen knaqsia
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10702
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 06 Apr 2010, 17:28

aq sa kam po aq dhe nuk kam

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 14:35

"Nuk duroj...."
me
"Sa durim keni ?"

Keto dy tema u bashkuan me nje tem te vetme dhe eshte kjo tani
me respekt princesha

Sa durim keni dhe qfare nuk duroni ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Apr 2010, 14:49

Pergjithesisht nuk jam shquar per durimin qe kam, por gjithesesi jam munduar te kontrolloj veten sa me shume, gjeja qe nuk duroj dot eshte neperkembja e dinjitetit njerezor.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10976
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga deti prej Thu 15 Apr 2010, 15:55

Fatmiresisht kam ende mjaft durim.
Nuk duroj ata qe nenēmojne, genjejne apo perqeshin dike pa arsye dhe pa e njohur mire personin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 15 Apr 2010, 16:01

kom durim mjaft
nuk duroj asesi te me lendon njeri, se une kur ne jete nuk e lendoj njeri
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10702
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 17:40

Nuk duroj kur se kupton qe nuk duhet te biesh ne gracken e femres

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 18:49

Kam durim deri sa nuk me vien nervat e mia pejone

Nuk i duroj dot mendjemdhenjet

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 18:51

kam durim sa eshte jeta nuk di te urrej as te them fjale prapa shpine

nuk duroj kush me perket ne personalitetin tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 18:52

duroj aq sa vetem une e di dhe ne fund i fus nje shqelm durimit tim dhe zihem dhe me drejtorin tim hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 15 Apr 2010, 23:38

kam durim sa eshte jeta nuk di te urrej as te them fjale prapa shpine

nuk duroj kush me perket ne personalitetin tim

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 12:36

"Sa durim keni dhe qfare nuk duroni ?"
me
"Gjėja qė nuk e duroni dot"

Keto tema u bashkuan dhe tashi eshte kjo teme me respekt princesha
"Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Apr 2010, 13:17

nuk duroj dot mosmirnjohesit

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10522
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 13:19

Durim kam deri sa durimi te mbaroj dhe nuk i duroj dot mendjemdhenjet dhe thashethemagjit!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Marinela prej Fri 16 Apr 2010, 14:12

Nuk besoj se kam me durim durimin e markan vitet me vete dhe si ato largohen nje e nga nje dhe ai humbet pak nga pak

Marinela

Postime : 17
Kyējet nė forum : 8998
Regjistruar mė : 13/03/2010
Profesioni : shtepiake

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 16:08

Durim kam shume
Nuk duroj dot injorancen

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12853
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 18:13

kam shum durim ne shum gjera po sja vlen te merem me ta gjeja qe nuk duroj kur me prekin ne personalitet kur njerezit nuk me njohin

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 21:35

Durim kam shume shume,por gjeja qe nuk duroj dot eshte kur dikujt i intereson jeta private

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12853
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jun 2010, 19:01

Nuk duroj dot.. njerzit qe mundohen te hyn ne Jeten e tjereve edhe pse nuk ju takon ,si duroj dot pse ju intereson te din qdo gje per te tjeret.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 21:49

Nuk duroj dot maskerat e pa fund se maskera e ka humbur vleren me kohe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Arjana prej Fri 11 Jun 2010, 22:47

vapen e madhe sot per bese se duroj dot
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: "Sa durim keni dhe Gjėja qė nuk e duroni dot?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 11 e 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi