» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pa kufi ... Pa pengesa ...

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

gezuar Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga bovari prej Thu 06 Dec 2007, 21:26

Jane pyetje klasike qe behen kudo por edhe argetuese.

Une temen e hapa tani pyetjet drejtojini ju Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12015
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Pa pengesa ...

Mesazh nga bovari prej Thu 06 Dec 2007, 21:28

Ja dhe nje teme tjeter qe eshte klasike neper forume.
Pyetjen e pare po e bej une si iniciatore:)

Cila eshte fjalia qe do tju nervozonte nese e degjonit nga e dashura apo bashkshortja????

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12015
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Dec 2007, 21:29

Cili eshte per ty nje mashkull i perkryer dhe si do e deshiroje te jete mashkulli i jetes sate?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga bovari prej Thu 06 Dec 2007, 21:39

Pyetje e lehte kjo per mua mjafton te mos i perket kategorise se ""meshkujt roze"" dhe asaj ""maēo"".
Keto jane te rendesishme per mua vetem 2 veēori.
Persa i perket si do e deshiroja mashkullin e jetes eshte e thjesht sepse do doja nje mashkull qe gabimet e mija ne detaje te mi thoshte dhe sigurisht te mos terhiqej nga debatet me mua,(debate them jo zenkat)Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12015
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Guest prej Fri 07 Dec 2007, 09:29

mashkulli per mua i preferuar esht te jet real i sinqert e per mua nuk vjen ne pyetje bukuria e tij se bukuria esht ta shikosh e dashuria e vertet ta lulezon jeten


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga deti prej Fri 07 Dec 2007, 11:35

C'mendoni per thenjen qe dikur u dedikohej femrave: "Floket e gjata - mend't e shkurta". Pasqyron gje kjo tek femrat sot?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga deti prej Fri 07 Dec 2007, 11:57

Me ka rene te degjoj shpesh nje fraze e cila nuk ka te beje asgje me mua por qe iu eshte drejtuar disa meshkujve qe une i njoh:

"Sikur te t'njihja me heret se c'fare je, kurre s'do te kisha marrė..."

Kjo do me nervozonte sepse eshte thenje e tera me paragjykime.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13666
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Dec 2007, 12:14

bovari shkruajti:
Cila eshte fjalia qe do tju nervozonte nese e degjonit nga e dashura apo bashkshortja????
Kur e thote "jo se bera une kete" dhe e ka bere e mundohet me genjeshtra ta arsyetoj kjo eshte gjeja qe me se shumti me nervozon.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga bovari prej Fri 07 Dec 2007, 14:42

Aspak nuk egziston ne ditet e sotme diēka e tille.Pastaj kjo fjali ose thenie vjen nga kohet ku femra nuk lejohej te arsimohej dhe si pasoje vetem paraqitja ishte ne dore te saj.
Dhe femra dukej e bukur me floket e gjata por ngaqe nuk kishte arsim emertohej mend te shkurta. Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12015
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga bovari prej Fri 07 Dec 2007, 19:33

Cila eshte vetia apo sjellja e femres qe iu terheq vemendjen ne takimin e pare?

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12015
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga FeKo prej Fri 07 Dec 2007, 19:40

bovari shkruajti:Cila eshte fjalia qe do tju nervozonte nese e degjonit nga e dashura apo bashkshortja????


Njera nder fjalit eshte edhe ajo qe e ka cek ma lart Deti qe pajtohna plotsisht, dhe fjalia tjeter qe me bene nervoz kur e degjoj eshte kur femra e paraqet te dashurin e saj "Ky eshte FRAJERI im" dmth fjala frajer per mashkullin.
avatar
FeKo

Shteti : Fushė Kosovė, Republika e Kosovės
Postime : 17
Kyējet nė forum : 11592
Regjistruar mė : 22/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Pa kufi... pa pengesa...

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Apr 2008, 13:12

Te nderuar forumist po hap kete kategori ku mund te shkruani mbare e mbrapshte pra thjesht fare pa pengesa 8) 8) 8) 8) 8)
Mos te hidherohemi le te jete nje chit chat me te gjitha lirit e te shprehurit dhe pa rregulla replikimi
Ju desherioj argetim te mire

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Apr 2008, 13:42

e po mire ja paske bo bre, se pernime jon pas perzi krejt temat diqysh kan pas fillu me u bo chit chat , bravo Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Mon 21 Apr 2008, 13:43

Mad Mad hec i cik ketu hec kis kis kis

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Apr 2008, 13:45

morena shkruajti:Mad Mad hec i cik ketu hec kis kis kis
eeee jo se me gic ti a me gic a jo kallxom

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Mon 21 Apr 2008, 13:46

Naki shkruajti:
morena shkruajti:Mad Mad hec i cik ketu hec kis kis kis
eeee jo se me gic ti a me gic a jo kallxom
jo re une te silent hahahahahahahaahahaahah

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Apr 2008, 13:47

ooo Naki ndalja duhonin femijeve se ja keqeson shendetin, e mbyte me duhon more, thu se osht rrit ne ode te burrave Very Happy:D:D
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Mon 21 Apr 2008, 14:11

NAKI ROFSH LALE JE I MODH. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 21 Apr 2008, 14:25

Memaliaj mire ti lali?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 21 Apr 2008, 14:28

morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Mad Mad hec i cik ketu hec kis kis kis
eeee jo se me gic ti a me gic a jo kallxom
jo re une te silent hahahahahahahaahahaahahSa e uritur goca me cfar behet keshtu mer Naki e paske len gocen pa gjo mos keshtu lal se hyne ne gjyna boj nje vrap edhe jepi goceshg me henger se ka nje urit te tmershme Neutral Neutral Neutral vap
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11370
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Tue 22 Apr 2008, 09:17

arla mire flm.
ti si je zemer ?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Tue 22 Apr 2008, 12:49

kush ka nevoj per ndonje projekt vile , lokali, interieri , pallati a cfare do tjeter le te komunikoj me mua.
per anetaret e forumit bejme ulje
flm.
hahahaaaa
vete that qe eshte pa regulla kjo tem.
fundja reklam vetes i bera.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Naki prej Tue 22 Apr 2008, 16:13

Zemera_e_thyer shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Mad Mad hec i cik ketu hec kis kis kis
eeee jo se me gic ti a me gic a jo kallxom
jo re une te silent hahahahahahahaahahaahahSa e uritur goca me cfar behet keshtu mer Naki e paske len gocen pa gjo mos keshtu lal se hyne ne gjyna boj nje vrap edhe jepi goceshg me henger se ka nje urit te tmershme Neutral Neutral Neutral vap
Did you have a fever when you took that picture? You look pretty hot from here I mean three legs Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga mirela prej Tue 22 Apr 2008, 23:42

Naki shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:
morena shkruajti:
Naki shkruajti:
morena shkruajti:Mad Mad hec i cik ketu hec kis kis kis
eeee jo se me gic ti a me gic a jo kallxom
jo re une te silent hahahahahahahaahahaahahSa e uritur goca me cfar behet keshtu mer Naki e paske len gocen pa gjo mos keshtu lal se hyne ne gjyna boj nje vrap edhe jepi goceshg me henger se ka nje urit te tmershme Neutral Neutral Neutral vap
Did you have a fever when you took that picture? You look pretty hot from here I mean three legs Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral


AHAHAHAHAHAH Naki je 1sh
ps:ke fillu pune part time guzhinier ti tani Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga ylli prej Wed 23 Apr 2008, 00:41

epo mir eshte kjo tem shum agetuase , ta lexosh ,,
por dhe te shprehesh lirshem
shum mir naki , je njeshi ;;
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Wed 23 Apr 2008, 10:11

geek

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga e_jona_kosova prej Wed 23 Apr 2008, 18:47

E pelqej kete kategori se vertet une skam postuar shume ngase disa tema devijonin nga replikat i pari qe po ben devijime eshte vete WebMasteri Evil or Very Mad
avatar
e_jona_kosova

Shteti : Kosova
Postime : 33
Kyējet nė forum : 11353
Regjistruar mė : 11/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga EMILJANO prej Wed 23 Apr 2008, 18:57

ska regullore ketu po nai rregull duhet me pas kjo tem se nuk ka lezet kshu , se dalin gjinja nga shinat e nuk munesh me i fut ne shina ma naki danc

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11228
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga mirela prej Wed 23 Apr 2008, 22:58

vallai dark ata gjine qe duan te dalin shinash ska rregulla qe i mban veq larg ktij veni ata lloj modelesh 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Apr 2008, 09:51

mirela kur e ke filluar shkollen ti zemer qe je akoma studente?
miqesisht kjo pyetje.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga ylli prej Thu 24 Apr 2008, 13:02

e_jona _kosova. dukesh shum realiste por prapa psqyres ,
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga e_jona_kosova prej Thu 24 Apr 2008, 13:39

ylli shkruajti:e_jona _kosova. dukesh shum realiste por prapa psqyres ,
Theje pra pasqyren dhe shif fetyren e vertete 8) ... Jo shoku jam shume realiste por nuk behem e vecant ose te jem ne qender te vemendjes si ne rastin tend... nje gje po verej te mungon rrespekti gjeje kete dhe pastaj posto.
Flm kis
avatar
e_jona_kosova

Shteti : Kosova
Postime : 33
Kyējet nė forum : 11353
Regjistruar mė : 11/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Interesant prej Thu 24 Apr 2008, 15:07

Pershendetje e_jona_kosova dhe mire se erdhe ne forumin tone , respekt
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga mirela prej Thu 24 Apr 2008, 23:33

memaliaj shkruajti:mirela kur e ke filluar shkollen ti zemer qe je akoma studente?
miqesisht kjo pyetje.
ka 4 vjet*univ* memaliaj 8) ej he mo do ma thuac ca pseudonimi ke pas te chati i faceve mos me thuaj se ke qene ai me nick arkitekti se te Shocked Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11549
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 10:42

mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:mirela kur e ke filluar shkollen ti zemer qe je akoma studente?
miqesisht kjo pyetje.
ka 4 vjet*univ* memaliaj 8) ej he mo do ma thuac ca pseudonimi ke pas te chati i faceve mos me thuaj se ke qene ai me nick arkitekti se te Shocked Shocked
lepurushe ate "faceve" spo ta kuptoj.
po gjithsesi po te them qe une nuk hyj ne vend tjeter pervec chatit te dallavere.com dhe ketu.
edhe po jam futur ne ndonje vend tjeter, gjithmon jam futur me nick memaliaj.
tani mase jam futur ndonjeher dhe me nick arkitekti po nuk e mbaj mend 8)
hahahahaaaaaa
jo jo sjam fut lepurushe jocolor
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 11:53

mos e rrif gocen re.ndalohet dhuna ndaj femrave Shocked Shocked Shocked Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 15:05

morena mere nje Shocked qe te vish ne vete, se po me ref ajo mua jo une ate.
hahhaaa Very Happy
gjith ky cun une me raf gocen
, je ne terzi apo ke pi na nje got 8)
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 15:27

memaliaj shkruajti:morena mere nje Shocked qe te vish ne vete, se po me ref ajo mua jo une ate.
hahhaaa Very Happy
gjith ky cun une me raf gocen
, je ne terzi apo ke pi na nje got 8)
Shocked Shocked na re ta laj borxhin une direkt ..kemi pi shum jemi bo tap 5 filxhana caj 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 15:33

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:morena mere nje Shocked qe te vish ne vete, se po me ref ajo mua jo une ate.
hahhaaa Very Happy
gjith ky cun une me raf gocen
, je ne terzi apo ke pi na nje got 8)
Shocked Shocked na re ta laj borxhin une direkt ..kemi pi shum jemi bo tap 5 filxhana caj 8)
morena si eshte ajo shprehja : pi macja uthull
hahahahahhahahaaaa Shocked Very Happy jocolor jocolor jocolor
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 15:33

8) 8) 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi