» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pa kufi ... Pa pengesa ...

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 15:35

morena shkruajti:8) 8) 8)
ta haj gjuhen me gjith buze une
hahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 15:39

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:8) 8) 8)
ta haj gjuhen me gjith buze une
hahaaaa
Shocked Shocked Shocked Shocked tani e meriton ..po pse er pa buk je ti hahahahahahaahah

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 15:56

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:8) 8) 8)
ta haj gjuhen me gjith buze une
hahaaaa
Shocked Shocked Shocked Shocked tani e meriton ..po pse er pa buk je ti hahahahahahaahah
sa me dashke mi dreq, aq shume me dashke sa me theve ne mes
apo ke degjuar ate shprehjen ti , kush te re te do.
hahahhaahaaaaa
ne pun jemi morena dhe na shkon mendja jocolor
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 16:03

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:8) 8) 8)
ta haj gjuhen me gjith buze une
hahaaaa
Shocked Shocked Shocked Shocked tani e meriton ..po pse er pa buk je ti hahahahahahaahah
sa me dashke mi dreq, aq shume me dashke sa me theve ne mes
apo ke degjuar ate shprehjen ti , kush te re te do.
hahahhaahaaaaa
ne pun jemi morena dhe na shkon mendja jocolor
ik re dreq te du une ty mos e thont zoti .ti je donzhuan re Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 16:10

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:8) 8) 8)
ta haj gjuhen me gjith buze une
hahaaaa
Shocked Shocked Shocked Shocked tani e meriton ..po pse er pa buk je ti hahahahahahaahah
sa me dashke mi dreq, aq shume me dashke sa me theve ne mes
apo ke degjuar ate shprehjen ti , kush te re te do.
hahahhaahaaaaa
ne pun jemi morena dhe na shkon mendja jocolor
ik re dreq te du une ty mos e thont zoti .ti je donzhuan re Shocked
ou se dija une kete hahahahahaaaaa
ne fakt kur e mendoj ke pak te drejt se vetem me ty jam lidh e jam nda nja 8-9 here hahahahhaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 20:22

po re po me ate menje rri ti .shef endrra te bukra sikur jena lidh ne te dy Neutral Neutral Neutral Neutral 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Sat 26 Apr 2008, 09:27

morena shkruajti:po re po me ate menje rri ti .shef endrra te bukra sikur jena lidh ne te dy Neutral Neutral Neutral Neutral 8)
pse mi zemer jemi lidh te ajo tema tjeter po sikur kjo lart te jet e dashura jote apo e harove
hahahaaaaa
ske faj ti jo do nje keshtu ti Shocked Shocked Shocked hahahahaaaa Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 09:30

mos gjuj re se nuk e maja men Mad Mad 8) 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Sat 26 Apr 2008, 09:32

morena shkruajti:mos gjuj re se nuk e maja men Mad Mad 8) 8)
ok
ketej e tutje vetem flower flower flower flower flower flower do kesh nga une
STOP DHUNES. Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 09:36

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:mos gjuj re se nuk e maja men Mad Mad 8) 8)
ok
ketej e tutje vetem flower flower flower flower flower flower do kesh nga une
STOP DHUNES. Very Happy
po re STOP Shocked Shocked Shocked Neutral Neutral Neutral Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Sat 26 Apr 2008, 09:44

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:mos gjuj re se nuk e maja men Mad Mad 8) 8)
ok
ketej e tutje vetem flower flower flower flower flower flower do kesh nga une
STOP DHUNES. Very Happy
po re STOP Shocked Shocked Shocked Neutral Neutral Neutral Neutral
morena flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 09:46

hahahahahahahahaah Embarassed po me propozo me duket Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Sat 26 Apr 2008, 09:53

morena shkruajti:hahahahahahahahaah Embarassed po me propozo me duket Shocked
po e the ti ashtu do jet flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 12:48

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:hahahahahahahahaah Embarassed po me propozo me duket Shocked
po e the ti ashtu do jet flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
bounce danc hajt per hajer pra puc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Sat 26 Apr 2008, 20:07

qeka teme vetem per ca kjo...
terhiqem
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Sat 26 Apr 2008, 20:12

666 shkruajti:qeka teme vetem per ca kjo...
terhiqem
pse re edhe per ty esht jocolor

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Sat 26 Apr 2008, 20:17

nuk du nuk du... Very Happy:D une do bej chit chat ku te me doje kokrre e qejfit dhe jo ktu Very Happy:D stafi le te mari masa Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Sun 27 Apr 2008, 18:30

666 shkruajti:nuk du nuk du... Very Happy:D une do bej chit chat ku te me doje kokrre e qejfit dhe jo ktu Very Happy:D stafi le te mari masa Very Happy:D
cfar nuk do re ???

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Sun 27 Apr 2008, 20:39

ku di gjo une kam harru tashi
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Apr 2008, 08:50

memaliaj shkruajti:
mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:mirela kur e ke filluar shkollen ti zemer qe je akoma studente?
miqesisht kjo pyetje.
ka 4 vjet*univ* memaliaj 8) ej he mo do ma thuac ca pseudonimi ke pas te chati i faceve mos me thuaj se ke qene ai me nick arkitekti se te Shocked Shocked
lepurushe ate "faceve" spo ta kuptoj.
po gjithsesi po te them qe une nuk hyj ne vend tjeter pervec chatit te dallavere.com dhe ketu.
edhe po jam futur ne ndonje vend tjeter, gjithmon jam futur me nick memaliaj.
tani mase jam futur ndonjeher dhe me nick arkitekti po nuk e mbaj mend 8)
hahahahaaaaaa
jo jo sjam fut lepurushe jocolor
mirelaaaaaaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Mon 28 Apr 2008, 09:31

666 shkruajti:ku di gjo une kam harru tashi
geek

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Mon 28 Apr 2008, 15:41

futem ne forum gjej anetare ne linje dhe rine nuk shkrujn.
pse s'shkruni mo , ca beni ne linje nga gjysem ore kot.
shkruni mo se ka rene ne gjume forumi fare.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga mirela prej Mon 28 Apr 2008, 17:10

8)
memaliaj shkruajti:
memaliaj shkruajti:
mirela shkruajti:
memaliaj shkruajti:mirela kur e ke filluar shkollen ti zemer qe je akoma studente?
miqesisht kjo pyetje.
ka 4 vjet*univ* memaliaj 8) ej he mo do ma thuac ca pseudonimi ke pas te chati i faceve mos me thuaj se ke qene ai me nick arkitekti se te Shocked Shocked
lepurushe ate "faceve" spo ta kuptoj.
po gjithsesi po te them qe une nuk hyj ne vend tjeter pervec chatit te dallavere.com dhe ketu.
edhe po jam futur ne ndonje vend tjeter, gjithmon jam futur me nick memaliaj.
tani mase jam futur ndonjeher dhe me nick arkitekti po nuk e mbaj mend 8)
hahahahaaaaaa
jo jo sjam fut lepurushe jocolor
mirelaaaaaaaaaaaa

ok e kuptova se dhe une te ai chat dmth dallavere e kisha llafin kam qen mod 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11633
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Mon 28 Apr 2008, 19:50

morena shkruajti:
666 shkruajti:ku di gjo une kam harru tashi
geek

Shocked Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Mon 28 Apr 2008, 19:52

999 mjaft re Shocked Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Mon 28 Apr 2008, 19:54

Shocked Shocked Shocked du mi du
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Mon 28 Apr 2008, 20:02

pleas paqe jocolor

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Mon 28 Apr 2008, 20:22

Shocked ska me paqe me ty
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Mon 28 Apr 2008, 20:25

666 shkruajti:Shocked ska me paqe me ty
ok Sad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Mon 28 Apr 2008, 20:35

Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Tue 29 Apr 2008, 09:44

666 shkruajti:Shocked
Shocked Shocked Shocked Shocked ore ti nuk mer vesh mos me prek me hahahahaahahah

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga memaliaj prej Wed 30 Apr 2008, 10:17

aq shume te duan ty morena sa te gjithe te rafin
hahahahaaaaaaa Shocked Shocked Shocked Shocked
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12218
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 30 Apr 2008, 11:35

memaliaj shkruajti:aq shume te duan ty morena sa te gjithe te rafin
hahahahaaaaaaa Shocked Shocked Shocked Shocked

E paske harru ate fjalen ti ai qe te don te refe Shocked Shocked Shocked
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 12:02

memaliaj shkruajti:aq shume te duan ty morena sa te gjithe te rafin
hahahahaaaaaaa Shocked Shocked Shocked Shocked
e pra e edhe ty Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked te dum shum ne 8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Wed 30 Apr 2008, 19:33

edhe ai qe te ka inat e te urren te Shocked Shocked Shocked
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 19:40

ueeeeeeeeeeeeeeeeee kush mar kush ehe

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Wed 30 Apr 2008, 19:44

llafi qe vje lali
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Musafir prej Wed 30 Apr 2008, 19:48

666 shkruajti:llafi qe vje lali
ore do me kithesh ti mu apo si e ke hallin Shocked

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga 666 prej Wed 30 Apr 2008, 19:52

ncuq... ska mo kithje
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11346
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga dano prej Thu 01 May 2008, 09:57

666 ca je tu bo mer?
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11467
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

gezuar Re: Pa kufi ... Pa pengesa ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi