» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Sun 09 Dec 2007, 20:20

Per mua gjeja me e dashur eshte lumturia. Cdo njeri gjakon nga ajo dhe e kerkon ate ne formen e saj te ndryshme.
Mirpo nganjehere dhe habitem dhe shpesh shtroj vetes pyetjen? Pse lumturia eshte gjeja me e shtrenjet dhe me e kerkuar pse kaq shume njerez te paafte ka rruzulli tokesor.
Paftesin ta kuptojme ne gjenerale nga ajo fizike, shpirterore dhe morale.
Ju faleminderit


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon 10 Dec 2007, 09:58, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Mon 10 Dec 2007, 08:06

per mua gjeja me e bukur esht lumturia se pa lumturi ska asgje


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga hona prej Mon 10 Dec 2007, 23:47

Ka shum gjera qe jan te dashura per mu ,harmonija ne familje eshte shum e rendesishme.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11553
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 11 Dec 2007, 06:17

gjeja me edashur esht lumturia por ka shm se me pelqejn kur te i shoh te gjith te lumtur


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Dec 2007, 08:24

Vijme ne bote me urimin "te jesh i lumtur".
Lumturia nuk egziston, eshte vetem dicka qe ngacmon imagjinaton tone, ka vetem momente te shkurtra gezimi ato qe ne na bejne te mendojme se prekem lumturine.Megjithese duhet hequr dore nga e pamundura dhe duhet jetuar me ate qe mundemi ne te bejme te mundur dhe te mire per vetveten.Mendoj se njeriu ka brenda vetes forca te mbinatyrshme por te brishta ndaj thyhen para hidherimit, por nuk shterojne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Torcida prej Wed 12 Dec 2007, 12:39

Krejt postimet me larte jane te mira dhe i perkrahu. Dhe une jam i njetit mendim me ju vetem po shtoj nje cikez te vogel - dashuria.
Ju faleminderit
avatar
Torcida

Shteti : Mitrovicė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11809
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga ejona prej Wed 12 Dec 2007, 12:48

hona shkruajti:
Ka shum gjera qe jan te dashura per mu ,harmonija ne familje eshte shum e rendesishme.Dhe per mu vlen e njejta

avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11808
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga rebeka dervishaj prej Wed 12 Dec 2007, 13:19

Lumturia dhe dashurija... nese kto te dyja jane te tjerat skan randesi mos me harru edhe shendeti hyn ketu
avatar
rebeka dervishaj

Shteti : Kosova
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11724
Regjistruar mė : 13/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga bovari prej Wed 12 Dec 2007, 15:16

Tani e lexova titullin dhe po mendoj se cila eshte gjeja me e dashur per mua por nuk po e gjej.Ama po e them keshtu:
Ēdo gje qe gezoj ne jete eshte e dashur per mua Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12024
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Merimanga prej Wed 12 Dec 2007, 19:30

Pasionet!! Kam kuptuar teper vone c'rendesi kane..
avatar
Merimanga

Postime : 11
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 09/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Thu 13 Dec 2007, 12:08

dashuria e lumturia keto jan ne pik te par e tani edhe shendeti


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 13 Dec 2007, 16:40

Gjeja me e dashur per mua eshte vellai im.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Anna prej Thu 13 Dec 2007, 18:11

gjeja me e dashur per mua eshte kur ,ke femije te shendetshem ,dhe te ndegjueshem ,dhe me ket une si prind ndihem mire .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11949
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 06:33

lumturia me dashurin keto te dyjat jan ne ket boten time kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Fri 14 Dec 2007, 10:01

Merimanga shkruajti:Pasionet!! Kam kuptuar teper vone c'rendesi kane..
pasionet njesoj dhe une mendoj...pasionet e mija jane dashuria hobi kam peshkimin por mbi te gjitha pasion kam sinqeritetin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga GISHTEZA prej Fri 14 Dec 2007, 10:24

familja

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Fri 14 Dec 2007, 10:48

Sinqeriteti

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11570
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 12:16

sinqeriteti edhe lumturia keto jan kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Feb 2008, 18:28

gjeja me edashur per mua qe te kam lumturin te kam familjen dhe dashurin dhe shendetin ketu jan gjejat mete dashurte mia 8)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 19:33

Gjeja me e dashur per mua jan prinderit e mi qe i dua shum shum kis mami, kis babi

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Feb 2008, 21:24

Femijet jane gjeja qe dua me shume te tjerat vijne ose ikin me kohen dhe jane kalimtare

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 06:52

une i dua pamarr parasysh se femijet e kujt jan shum i dua ndoshta kan mem lind nja 50 femij se kam shum qejf ne femij hahaha jan shum te dashur kur ti shikosh edhe ajo esht e ardhmja jon kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:27

po pajtohna me ty motrushe edhe me NAKIN se femiet jan e ardhmja e jon keta jan mete rancishum ne jeten ton se edhe une kam qef ne femiet po nuk kam qef edhe shum por veq 2 ose 3 jo mashum flower
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 07:50

pa i pasur nja 50 nuk ke qka me tregu motrushe se nuk qenke e fort hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 07:59

aa motrushe zemra me dridhet te bajsh thmi shum se ne spital munoj te lindja po gjith mon e kujtoj se edhe une vi ne ket dit qete behem heheheh
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 08:01

hahaha a i ke par ne spital sa te embel jan femijet am,a kur te lindin kam deshir vetem koken jau puthi sepse nuk kan shum flok hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 08:04

po motrushe shum te bukur jan ato bebe se shum iadhuroj se jan te vogjel kajn mir po maspari shum ututsha me kap bebe ne dor po puna po mesojshe dhe po bajshe e fort
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 11:27

per mua esht femijet sepse ajo esht e ardhmja jon


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga drenusha_sorkadhe prej Tue 26 Feb 2008, 11:28

Liria dhe pavaresia ime si person kjo eshte gjeja me e shtrenjet
avatar
drenusha_sorkadhe

Shteti : Tepelena-Shqipėri
Postime : 3
Kyējet nė forum : 11355
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 11:29

per mua esht qeja me erancishme te kam thmi dhe familjen te ngusht afer vetes kjo me duat mua
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Tue 26 Feb 2008, 11:34

Jeta e njeriut ka te bukurat, dhe te keqijat e gjeja me e rendesishme per mua jane te bukurat larg te keqijat
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11927
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 26 Feb 2008, 11:36

gjeja ma erdesishme esht te kam familje afer ne gjdo moment dhe tjerat vin me ren
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 13:05

kur i dashuri im esht i sinqert e jo mbas shpine te ma bej tradhtin,


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Tue 26 Feb 2008, 13:09

Mu me pelqen kur njeri kupton poziten dhe gjendjen qe ka dhe kur eshte real ne ate cfar mund te bej dhe cfar nuk mund te bej jo kot fare te jep premtime dhe si te tilla mbesin vetem premtime dhe nje dite sigurisht harrohen.
Me pelqen realiteti dhe fjala direkete kjo behet keshtu kjo behet ashtu kete mundem kete nuk mundem....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Tue 26 Feb 2008, 13:12

ashtu Naki un e kur premtoi e bej at pun por nuk japi shum premtime por ka shum se japin premtime e nuk i mbajn ato premtime,gjeja me e dashur per mua esht te jet i sinqert dhe nese ka dicka te me thot ne sy ate e vleresoi shum sepse kur kam dicka i them vet e jo ti them dikujt tjeter fjal mbas fjale te shkoi


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 28 Feb 2008, 09:32

Eshte familja ime ne vencanti Vellai ime qe me mungon shume se eshte large kis
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11379
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Guest prej Thu 28 Feb 2008, 09:42

kur njeriu i kupton gjerat e jo ti zmadhoi pa kuptim


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga stupenda prej Mon 05 May 2008, 16:34

Familja pastaj te tjerat vijne mbrapa
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11454
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 05 May 2008, 16:59

Familja dhe miqte.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13851
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Mon 05 May 2008, 17:03

Kotelja shkruajti:Familja dhe miqte.
dhe jane ska tjeter mbretresh jocolor e meritove
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi