» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 24 Feb 2009, 23:54

dy nipat e mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Elhamiu prej Wed 25 Feb 2009, 09:15

ne rend te par : shendeti
te dyten ; familja
te treten : shoqria e sinqert

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Feb 2009, 11:30

Familja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 25 Feb 2009, 14:35

dy nipat e mi i dua shummmmmmmm

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Wed 25 Feb 2009, 18:17

Familjaa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Thu 26 Feb 2009, 11:47

Dashur ime dhe e familja ime

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15220
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Thu 26 Feb 2009, 13:23

Familja ime dhe ANNIKA Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 26 Feb 2009, 14:33

nipat e mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Feb 2009, 15:28

Familja e Dashurija
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga summer spell prej Thu 26 Feb 2009, 21:01

Familja normale

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11861
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Sat 07 Mar 2009, 13:40

profesioni im

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Zeqo Pilafi prej Wed 25 Mar 2009, 10:50

Plaka ime rrudha rrudha.
avatar
Zeqo Pilafi

Shteti : N'cep t'hanes!
Postime : 44
Kyējet nė forum : 10254
Regjistruar mė : 10/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Wed 25 Mar 2009, 12:02

Familja ime
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga myvela prej Tue 16 Jun 2009, 05:47

gjeja me e dashur per mua eshte ne besimin e Zotit i cili na porosit te kemi nji familje te dashur, te shendosh, me nji moral ekstra, me nji dashuri prinderore te madhe, me nji dashuri per femijet dhe me nji durim te jashtezakonshem per t'i edukuar ata dhe per t'i futur ne zemer dashurine per atdheun.
avatar
myvela

Shteti : Amerike
Postime : 8
Kyējet nė forum : 9911
Regjistruar mė : 06/06/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga myvela prej Tue 16 Jun 2009, 05:51

respekti eshte nji vyrtyt i cmuar ,i domosdoshem per njeriun.
avatar
myvela

Shteti : Amerike
Postime : 8
Kyējet nė forum : 9911
Regjistruar mė : 06/06/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 16 Jun 2009, 14:34

shendeti im
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13878
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Genci-fr prej Tue 16 Jun 2009, 14:42

gjeja me e dashur per mua eshte sinqeriteti i njeirut

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10424
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 17 Jun 2009, 11:32

sinqeriteti edhe familja

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Voglushja prej Wed 17 Jun 2009, 12:23

Libri dhe Familia

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga deti prej Wed 17 Jun 2009, 13:12

Familja e sidomos anetari me i ri - Heroni
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13663
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Geri prej Wed 17 Jun 2009, 13:16

Risa 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Jun 2009, 21:18

Njeriu krijon nje afrimitet me gjerat qe e rrethojne sa cdo i duket e dashur.Ka nevoje vetem te kete koshiencen e forte per ta kuptuar kete.Nuk duhet te bej seleksionime ne jete.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 14 Jul 2009, 10:10

Familja
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Tue 14 Jul 2009, 13:02

Familjaaa ime

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Tue 14 Jul 2009, 14:53

Kjo larte meje 160969

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19181
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Tue 14 Jul 2009, 19:43

Dikush.... :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15220
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 14 Jul 2009, 20:21

familja ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Annika prej Sun 19 Jul 2009, 22:55

Gjyshi ime & familja ime shume

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15220
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Geri prej Mon 20 Jul 2009, 18:00

Facebook Mad
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16131
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 20 Jul 2009, 22:29

familja ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Tue 21 Jul 2009, 08:15

Familja.
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12400
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Drini prej Tue 21 Jul 2009, 13:33

Ashtu eshte Vjola, edhe une them familja!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11759
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Tue 21 Jul 2009, 13:38

Familja ime 2355547

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Drini prej Tue 21 Jul 2009, 13:59

lolita shkruajti:Familja ime 2355547

Shihe, edhe ty familja ime a? ncncnncnc
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11759
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Thu 23 Jul 2009, 00:32

Fmilja imeeeeeee Sad

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 23 Jul 2009, 22:54

Lidhjet mistike!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Erona prej Fri 24 Jul 2009, 13:42

familja ime
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10698
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 24 Jul 2009, 15:53

shendeti
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13878
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Jul 2009, 10:13

fruti i te ardhmes sime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Fri 31 Jul 2009, 17:15

Per te gjith ju me lart qe pergjigjeni : familja ime....
e dim ket dhe e kemi then ne fillim te temes, ajo eshte e para dhe e pazevendesueshme, tema flet per tej kesaj.
Faleminderit.

profesioni im

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12131
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi