» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

14 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 10:59

Familja ime!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga lolita prej Wed 11 Nov 2009, 15:45

Familja ime

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15472
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 11 Nov 2009, 16:23

si gjithmon familja ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 11 Nov 2009, 17:16

dy engjellit e motres time

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:12

Cigarja.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10775
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga arta prej Tue 27 Apr 2010, 23:15

Familja
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10585
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 27 Apr 2010, 23:20

Cdo gje qe me rrethon dhe e ben cdo minute te duket ndryshe te tjerat.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 10994
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 29 Apr 2010, 11:00

Ardhmeria

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 29 Apr 2010, 11:17

familja edhe nipat e mi

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Mirja prej Thu 29 Apr 2010, 18:53

Familja ime
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 29 Apr 2010, 19:50

familja e ime shum e dashur
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 30 Apr 2010, 10:17

Ardhmeria ime

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Fri 30 Apr 2010, 14:22

dashuria per dike e familja
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Aristogata prej Mon 24 May 2010, 20:53

familja ime eshte gjeja me e cmuar qe kam

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10540
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Mon 24 May 2010, 20:54

vetja ime ne radhe te pare,se po nuk deshe veten sje ne gjendje te duash askend tjeter
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Mirja prej Mon 24 May 2010, 22:08

Mirja shkruajti:Familja ime
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11229
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 24 May 2010, 22:09

familja e ime po dhe mirja
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 25 May 2010, 11:43

Dashuria dhe familja
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga deti prej Tue 25 May 2010, 12:14

familja, e ne vecanti sugari i saj
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13591
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 13:03

familja dhe e dashura
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 25 May 2010, 13:43

Familja dhe dashuria ndaj saj si dhe Miqet e mi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 21:00

ditari,kujtimet e mia
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 25 May 2010, 21:07

Familja ime edhe lumturia ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17463
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 21:08

familja dhe shendeti
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 21:16

dikush qe pa frymen e tij sdo mund te ekzistoj as une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 21:17

familja dhe dashurija
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 21:19

gjysma e nje zemre dhurat e cmuar per mua
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 21:20

NE RAN TE PAR FAMILJA e pastaj dashurija
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Tue 25 May 2010, 21:22

neti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Tue 25 May 2010, 21:24

vajzat e bukura
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 10720
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 14:48

FAMILJA
SHENDETI
DASHURIA

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Arjana prej Thu 27 May 2010, 15:16

miqte e mi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14902
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 27 May 2010, 18:20

Shendeti

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sun 30 May 2010, 10:35

Ne radhe te pare per mua eshte Shendeti pastaj Familja dhe dihet Dashuria.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11551
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Bruneta prej Sun 30 May 2010, 13:13

Shendeti , Familja dhe Dashuria

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12871
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:17

familja

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7117
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi