» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Mon 05 May 2008, 20:47

Familja mbi te gjitha ,pasta te tjeret me rradh

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga MANDI prej Mon 05 May 2008, 21:43

shume shume gjera

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11221
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 04:59

Per mometin telefoni :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 16:08

kotele une mbaj dy , ec ketu te ta jap nje ty.
sa per vete gjeja me e dashur eshte mitrolozi
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 07:51

Dicka qe me ka dhurar BABI im Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 20 May 2008, 14:00

Cokollatat... po me behen fiksim Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 14:28

te lutem mos qaj se te blej une sa te duash se dhe une i kam fiksim
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 20 May 2008, 14:29

po une dua ti le, me cmenden Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Tue 20 May 2008, 14:37

Kotelja shkruajti:po une dua ti le, me cmenden Sad
mos qaj ec ketu se ti ha une te gjitha , po kujdes se mos te ha dhe ty Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 24 May 2008, 13:07

Sot kam nje ndjesi te mrekulleshme per miqte e zemres time Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Bardhi prej Sun 25 May 2008, 01:43

Raki Rrushi :rapsinger:
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12142
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 May 2008, 10:05

Nje varse me kryq qe ma ka ber dhurat babi im Sad edhe nuk e heq kurr nga qafa .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga L86 prej Sun 25 May 2008, 18:57

familjaaaaaaaaa
avatar
L86

Shteti : MILAN
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11190
Regjistruar mė : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga memaliaj prej Wed 11 Jun 2008, 17:09

L86 shkruajti:familjaaaaaaaaa
interi qe po ma ref ky faqe ziu i milanit:D
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12221
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Wed 11 Jun 2008, 18:34

njona qe po hekuros 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Thu 12 Jun 2008, 09:40

gjeja me e dashur esht ai qe hyri ne zemren time dhe e lendoi aq shum por se nuk mund ta largoi nga zemra kurr
edhe pse paska pasur loj me ndjenjat e mia

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 09:41

Kush eshte ai teveqel moj gurbetqare po beja nje kick e mos vuaj per ate teveqel. Ah nese e takoj ose ma jep adresen e tije do ja thej turinjet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Thu 12 Jun 2008, 09:43

ai teveqel esht ti shkurt e shqip Very Happy Neutral Neutral Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 09:46

Une !!!!??? ok tash do ti them une keti teveqeli pra qe mos e shqetso gocen me se do kesh pune me mua fest Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Thu 12 Jun 2008, 09:49

Naki shkruajti:Une !!!!??? ok tash do ti them une keti teveqeli pra qe mos e shqetso gocen me se do kesh pune me mua fest Very Happy


Neutral Neutral Neutral Neutral verrückt mann je

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 09:58

Familja

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Thu 12 Jun 2008, 10:00

shendeti menquria familja ketu jan gjeja me eshtrj per muaaa
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12490
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 10:38

Njona qe do ta hekurosi se shpejti 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Thu 12 Jun 2008, 10:40

Naki shkruajti:Njona qe do ta hekurosi se shpejti 8)

kush asht ajo njona ka emer apo ke frig te tregosh:| Neutral Neutral

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 10:43

eshte njona keshtu e ka emrin

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Thu 12 Jun 2008, 10:46

Neutral Neutral Neutral
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12490
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga bovari prej Fri 13 Jun 2008, 22:12

Ēdo gje eshte e dashur per mua nese perfitoj Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12102
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Interesant prej Sat 14 Jun 2008, 10:12

Respekti dhe sinqeriteti . Sleep
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13892
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Kotelja prej Sat 14 Jun 2008, 13:52

Gjeja me e dashur... nuk rri dot pa telefon.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13929
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Sat 14 Jun 2008, 14:14

kur nuk zhgenjehem


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga visitor prej Sat 14 Jun 2008, 19:09

Gallata por kur ke me kend ta besh ate

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11648
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 14 Jun 2008, 20:40

Dikush qe s'mund ta kem

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga akili prej Mon 16 Jun 2008, 10:41

nje pjat plot me fasule
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11340
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Mon 16 Jun 2008, 11:14

kafja qe e pi Mad danc danc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 13:11

Ajo qe tashme s'e kam

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Jun 2008, 17:12

Ajo ce do ta kem 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19271
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Adisa prej Mon 16 Jun 2008, 17:12

familja dhe shendeti
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12490
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Musafir prej Mon 16 Jun 2008, 17:37

kafja qe do e pi danc danc danc


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Vizitor prej Mon 16 Jun 2008, 20:10

Prindrit e mi... ata me kan vetem mua dhe une kam vetem ata te dy .... i kis fort fort..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga black prej Mon 16 Jun 2008, 23:44

My Love shkruajti:Prindrit e mi... ata me kan vetem mua dhe une kam vetem ata te dy .... i kis fort fort..


Very Happy:D
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11061
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gjėja mė e dashur pėr ju...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi