» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Sun 09 Dec 2007, 20:29

Se njeriu vertet nganjeher eshte i dehur pa pire apo e kam gabim shiqoni kete:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Sun 09 Dec 2007, 20:59

mban kjo ure mo?????

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12295
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga ejona prej Sun 09 Dec 2007, 21:30

Naki ti je i krisur pleas pleas pleas
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11703
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Annika prej Sun 09 Dec 2007, 21:46

Nuk ka mundėsi! It doesn't matter if you are a good driver Very Happy Very Happy Nuk ka mundėsi!

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15127
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Musafir prej Mon 10 Dec 2007, 00:18

Po nese me vjen ndonje rrezik nga prapa e skam rrugedalje tjeter kisha rreziku por me kalu se besoj edhe pse sot beso gjithqka Smile

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Mon 10 Dec 2007, 07:55

naki kur te shoh se esht rrezik vlla dal prej autos e eci ne kemb ma mir flower flower flower flower


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Mon 10 Dec 2007, 22:15

po valla spo rren Naki se edhe une kam qene ne veture

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga hona prej Mon 10 Dec 2007, 22:44

Po ne qoft se ajo eshte rruga e vetme ,kjo vlen ne qoft se jam ne rrezik ,per ndryshe kurr.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 10 Dec 2007, 23:04

sa aksidente kane ,ndodhur ketu ???????????

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12295
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga hona prej Mon 10 Dec 2007, 23:35

Me ish ndal zemra pa mberri te ura Very Happy .

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Tue 11 Dec 2007, 06:29

naki suksese se e ke kalu ket ur por valla une kisha pas frig me beso se shum veshtir me at drras vetem pak me rreshit bjen posht bravo te qoft se une ma mir kisha ec ne kemb se me kalu ket ur


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Silvi prej Tue 11 Dec 2007, 10:44

Nese mbrapa do kisha rrezikun,do kisha lene mercedezin peng ehe e do kisha kalu me vrap ne anen tjeter te ures alb
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12009
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Dec 2007, 16:48

dhe paramendoje silvin do e kishte kaluar edhe kemb uren kur ura eshte vetem 2m e 40 cm e gejre Very Happy Very Happy Very Happy une nuk u hamenda shume mbylla syt i dhash gaz vetures dhe vetem kur pahs veten andej ures Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Musafir prej Tue 11 Dec 2007, 19:53

Naki a pat qeni pampers Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Dec 2007, 21:14

Hahahahahahahaah riki akoma jam duke ja nderruar pampersat edhe pse kan kaluar 9 dite nga kjo ngjarje Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Wed 12 Dec 2007, 06:55

naki me te vertet vlla je profi te lumt kis flower


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 12 Dec 2007, 08:51

Une do rrezikoja, do e beja nje perjekje.Pastaj do beja ca pushime ne spital.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Torcida prej Wed 12 Dec 2007, 12:37

Ti nuk je normal Naki e kom dit pak se je por se e ben kete skisha besu.
Pershendetje koleg ku je ki humb krejt.
avatar
Torcida

Shteti : Mitrovicė
Postime : 6
Kyējet nė forum : 11704
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga ejona prej Wed 12 Dec 2007, 12:46

Ka patur edhe aksione tjera ky qe kurr ne jete si harroj ato dite dhe kurr skam dalur te punoj me ne patroll sa ishim ne fillim me te... Naki ti je i krisur njeri
avatar
ejona

Shteti : Vushtrri
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11703
Regjistruar mė : 14/09/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Annika prej Wed 12 Dec 2007, 20:57

Well Naki as I told you before don't "Provoj fatin" by "marr nė sy rreziqe tė mėdha". You might get speciel treatment... Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15127
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga visitor prej Wed 12 Dec 2007, 21:04

Naki une po kur duash shkojme e provojme bile edhe ato 40 cm spo i perdori vetem ato 2m 8) 8) 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Thu 13 Dec 2007, 10:00

ejona ke te drejt motrushe verrückt man esht kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Naki prej Thu 13 Dec 2007, 11:43

Ju faleminderit per fjalet dhe rrespektin njona thote i krisur e tjetra verrückt man....
ehhhhhhhhh kush e di neser cfar titulli do marr jam kurreshtar te pres Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Thu 13 Dec 2007, 12:09

vella verrückt man esht njeri rrezikant kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Anna prej Thu 13 Dec 2007, 18:52

une do ta kisha kalue se i kam gjef shum rreziqet .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Fri 14 Dec 2007, 06:18

valla rreziqet e teperta nuk i kam qejf se me qen se vdes meniher nuk esht problem por me mbet as i vdekur as gjall ajo esht edhe ma e veshtir kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Zogi prej Mon 24 Dec 2007, 10:32

Naki mvaret se qka ka pertej ures dhe une do te kisha kaluar
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 24 Dec 2007, 12:34

per kete je i dashur nga njerzit Naki do hysh ne histori e shoh un

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12295
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 25 Dec 2007, 04:22

Duke pare gjendjen si eshte nuk do te rrezikoja. Nuk do te kisha leverdi ta beja.
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Anna prej Tue 25 Dec 2007, 17:45

rreziqet kur i kalon ndihesh shum me krenare ne jet ,sepse shum here jeta te shtyn ne rreziqe ,dhe do ta kaloj me nji vrap pa shikuar poshte se cka .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 25 Dec 2007, 19:36

Puna eshte se po ne hapin e pare do biesh poshte per te prekur fundin Anna. As mua nuk me trembin rreziqet, por nuk hyj aty ku nuk do te dal e fituar Smile . Fakti qe do ta kapercesh pa shikuar se cfare ka poshte tregon qe nuk mer parasysh te tera elementet influencues ne ty. Ajo qe me se shumti te duhet ne kete rast eshte te hapesh syte e te shohesh, jo ti mbyllesh Very Happy .
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Wed 26 Dec 2007, 20:18

je vajza me frikacake qe njoh edona .te tremb cdo hap qe hedh aq sa edhe ke frike te ngrihesh ne mengjes .sepse ke frike se cdo hap qe hedh bie

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Kotelja prej Wed 26 Dec 2007, 21:56

I dashur Evis sesa jam e forte tashme ta kam deshmuar. Qe ti ta dish kam aq guxim dhe vullnet te luftoj per veten sa nuk me mjafton dita dhe nuk me tremb asgje. Sic thashe edhe me lart, nuk hedh hap i cili me qon drejt humneres, preferoj hapa te ngadalshem por te sigurte. Kam ambicie me teper se sa duhet dhe kjo me ben ti shoh gjerat nga nje kendveshtrim me i larte se ty. Pikerisht ky eshte edhe dallimi, ku ti ngaterron friken me vendosmerine per te bere hapa te sigurte ne jete. Shendet!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 12:52

po mir e ke vlla zogi po te ish naki pertej ures kisha dalur me gezim hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Zogi prej Thu 27 Dec 2007, 14:24

Pershendetje moter gurbetqare veq sa takova nakin afer ures ishte duke te pritur
avatar
Zogi

Shteti : Kosovė-Lipjan
Postime : 142
Kyējet nė forum : 11625
Regjistruar mė : 15/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 15:21

flm zogi edhe une po vij pra vlla


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 17:26

kotelja po te shikosh poshte fillon edhe mendon sa lartesi ka dhe frika fillon te rritet ,keshtu vetem drejt pa kethyer koken as djadhetas as majtas dhe pa shikuar poshte ,qysh ne femijeri,rreziqet i pelqeja edhe sod jam person qe i dua ato dhe rreskoj shum ,keshtu po te mendoj njeriu para se te hyj ne rrezik edhe ne shkall po te hypesh per te mbrrir diq mund te rrezohesh dhe then kemben .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Dec 2007, 17:30

po e vertet esht sepse shkallet jan me te rrezikshme se ura nese te del naki perpara hjeket krejt friga Neutral Neutral Neutral


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Anna prej Thu 27 Dec 2007, 21:58

eh nese del naki para kesaj ure duke shikuar naki ura kalohet se ecen me vrap drejt tije dhe harron friken qe do te kesh ,keshtu ju vajza kaloni uren drejt nakit pa frike .
avatar
Anna

Shteti : Zvicerr
Postime : 252
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007
Profesioni : amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga hona prej Fri 28 Dec 2007, 00:25

Po neqofse me eshte merzitur jeta.

avatar
hona

Postime : 56
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 07/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Do ta kishit kaluar ju kete ure ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi